Obozy językowo-sportowe

Organizujemy niezapomniane obozy językowo-sportowe w stylu amerykańskich campów.

The Real American Camp to coś więcej niż tylko wakacje. To projekt, który wynika bezpośrednio z misji Papugi i naturalna kontynuacja tego, co robimy na co dzień. Tworzymy bezpieczne miejsce dla dzieci i młodzieży, w którym mogą rozwijać się i realizować swoje pasje pod opieką przyjaznych dorosłych.

Wzorując się na amerykańskich obozach letnich, chcemy pokazać naszym uczestnikom, że język może służyć nie tylko do komunikacji, ale także do odkrywania świata i realizowania szalonych projektów. Wierzymy, że w takim miejscu każdy może być sobą, niezależnie od tego, czy lubi grać w siatkówkę, czy nagrywać filmy.

Camp dla dzieci

Sprawdź