Egzamin Ósmoklasisty

Wizja egzaminu językowego stresuje Twoje nastoletnie Dziecko? Dobre przygotowanie pozwoli uzyskać świetny rezultat, oswoić lęk przed testem oraz zdobyć wiedzę i umiejętności językowe, które również znajdą praktyczne zastosowanie w prawdziwym życiu.

W Papudze skutecznie i w nieszablonowy sposób uczymy swobodnej komunikacji w języku obcym, a przy okazji rzetelnie przygotowujemy do egzaminów językowych! Nasz wspólny cel to świetnie zdany egzamin oraz co ważniejsze – Twoje Dziecko spokojne i pewne swoich umiejętności językowych.

Kursy egzaminacyjne realizujemy STACJONARNIE w wybranej lokalizacji Papugi lub ONLINE w formie wirtualnych klas.

Dlaczego nasi uczniowie pewnie zdają egzamin Ósmoklasisty?

• Ponieważ ćwiczą praktyczne umiejętności i strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych tak, aby wiedzieć co ich czeka podczas egzaminu.
  • Przekrojowo powtarzają materiał – mają gwarancję rzetelnej powtórki i usystematyzowania wiedzy.
  • Szerzej omawiają trudne zagadnienia pojawiające się na egzaminie, aby je dobrze zrozumieć.
  • W bezpiecznej atmosferze oswajają lęk przed pierwszym tak dużym i ważnym sprawdzianem wiedzy i umiejętności językowych.
  • Biorą udział w egzaminie próbnym w Papudze oraz szczegółowo omawiają swoje wyniki, aby wyciągnąć wnioski na ostatniej prostej przed wielkim dniem.

Co jeszcze  zapewniamy, aby dobrze przygotować Ucznia do egzaminu?

• Wiedzę ekspercką na temat samego egzaminu.
  • Zajęcia z doświadczonym metodykiem  – masz pewność, że Twoje Dziecko jest w najlepszych rękach.
  • Regularne spotkania w małych grupach to gwarancja dostosowania treści i formy zajęć do potrzeb uczniów.
  • Materiały dodatkowe w formie e-learningowej dla tych, którzy mają czas i ochotę na dodatkowe powtórki.
  • Indywidualne konsultacje z metodykiem jeżeli Uczeń potrzebuje dodatkowego wsparcia.