Egzamin Ósmoklasisty

To pierwszy poważny egzamin młodego człowieka, który ma wpływ na jego dalszą drogę. Przygotujemy Twoje Dziecko tak, aby uzyskało jak najlepszy wynik!

Nasz wspólny cel to świetnie zdany egzamin oraz co ważniejsze, Twoje Dziecko pewne swoich umiejętności językowych.

Dlaczego nasi uczniowie pewnie zdają egzamin Ósmoklasisty?

• Gdyż ćwiczą praktyczne umiejętności i strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych tak, aby wiedzieć co je czeka podczas egzaminu.
  • Przekrojowo powtarzają materiał do egzaminu – mają gwarancję rzetelnej powtórki i usystematyzowania wiedzy.
  • Szerzej omawiają trudne zagadnienia pojawiające się na egzaminie – aby je dobrze zrozumieć.
  • W bezpiecznej atmosferze oswajają lęk przed komisją egzaminacyjną.

Co jeszcze Wam zapewniamy, aby dobrze przygotować Dziecko do egzaminu?

• Wiedzę ekspercką na temat samego egzaminu.
  • Zajęcia odbywają się z metodykiem szkoły – masz pewność, że Twoje Dziecko jest w najlepszych rękach.
  • Regularne spotkania w małych grupach zapewniają więcej kontaktu z językiem, a dzięki temu zmniejszają stres egzaminacyjny.
  • W marcu przeprowadzamy bezpłatny egzamin próbny, aby sprawdzić się przed wielkim dniem.

W cenie otrzymujesz:

• rzetelne przygotowanie i zaangażowanie metodyka w pracę z Twoim dzieckiem – ale w sumie to zawsze w Papudze jest bezpłatne!
  • małe grupy warsztatowe (max. 8 osób)
  • regularne, 120-minutowe zajęcia, raz w miesiącu
  • wszystkie materiały do nauki i powtórek
  • indywidualne konsultacje Ucznia z metodykiem (przy zakupie całego cyklu)

Cykl warsztatów to 6 spotkań – 1 raz w miesiącu.
Czas trwania spotkania – 2 godziny zegarowe – 120 minut

Kiedy – zawsze w piątki w godzinach 17:00-19:00.
Daty:
15.11.2019
13.12.2019
10.01.2020
17.04.2020

Miejsce – PAPUGA ul. Łużycka 22
Cena – 100 zł za każde, 2-dwugodzinne spotkanie. Zapisz się na cały cykl i zapłać 50 zł mniej!

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY TO:

intensywne 120-minutowe zajęcia 1 raz w miesiącu
Grupy max. 8 osób
Dobra lokalizacja
Indywidualne konsultacje z metodykiem
Bezpłatne materiały dodatkowe
Kawa i herbata na miejscu
Bezpłatny egzamin próbny