Niemiecki dla dzieci i młodzieży

Deutsch ist toll! Język naszych zachodnich sąsiadów zdobywa coraz większą popularność, a nasze lektorki znacząco przyczyniają się do wspierania tego trendu! Młodsze dzieci uczą poprzez zabawę – śpiewają piosenki, wplatają gry, proponują urozmaicone aktywności, jednocześnie wspierając używanie języka w sytuacjach dnia codziennego. Ze Szkolniakami i Młodzieżą dodatkowo zgłębiają gramatykę i poznają kulturę oraz smaki niemieckojęzycznych krajów.

Sam sprawdź, jak dobrze poprowadzone zajęcia przyspieszają naukę i wpływają na wzrost satysfakcji oraz zafascynowanie językiem! Już dzisiaj zapisz Dziecko na kurs niemieckiego w Papudze!

Co przygotowaliśmy dla naszych Młodszych i Starszych Kursantów?

• Zajęcia prowadzone po niemiecku, otaczające Uczniów brzmieniem języka obcego.
  • Spotkania skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.
  • Zabawy ruchowe, gry językowe i ćwiczenia komunikacyjne.
  • Działania wyzwalające kreatywność poprzez odgrywanie scenek sytuacyjnych i realizowanie ciekawych i angażujących projektów.
  • Materiały dostosowane do poziomu Dzieci i Młodzieży – piosenki, książki obcojęzyczne, ulubione filmy, seriale i przykłady idoli.
  • Strategię poszerzania bazy słownictwa i ćwiczenia technik autoprezentacji, przydatnych podczas wystąpień przed komisją egzaminacyjną czy wygłaszania referatów.
  • Ciekawe i stymulujące ćwiczenia pozwalające aktywnie zgłębić tajniki gramatyki.

Dla naszych Uczniów zorganizowaliśmy niezwykłą przygodę z językiem niemieckim. Co jeszcze warto wiedzieć?

• Możesz nam zaufać – mamy 12-letnie doświadczenie, a nauka jest naszą pasją.
  • Twoje Dziecko jest w dobrych rękach – nasza kadra jest przeszkolona i profesjonalna.
  • Możesz (ale nie musisz!) uczyć się razem z Dzieckiem: oferujemy dostęp do materiałów audio-video, gier internetowych i powtórkowych zestawów słówek, uzupełniających program językowy Papugi, bezpłatną bibliotekę z literaturą dziecięcą i rodzicielską, stałe wsparcie metodyka i opiekę Anioła Papugi, warsztaty kulturowo-językowe i rodzicielskie.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

KURS NIEMIECKIEGO TO:
Godzinne zajęcia 1-2 razy w tygodniu
Grupy max. 6-os.
Dobra lokalizacja
Możliwość odrabiania nieobecności
Rabaty na podręczniki oraz bezpłatne materiały językowe
Kawa i herbata na miejscu
Diagnoza językowa dla Starszaków i ewaluacja językowa na koniec każdego semestru