Nauka języka angielskiego dla dzieci stacjonarnie i online

Zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków

Kiedy najlepiej rozpocząć naukę języka obcego? Jak najwcześniej! Kurs adaptacyjny PLAYTIME with Papuga to świetna okazja, aby Państwa Dzieci radośnie wkroczyły w świat języka obcego, w którym czeka na nie wiele wspaniałych przygód.

Kursy językowe dla przedszkolaków 3-6 lat

Angielski dla przedszkolaków 4-6 lat

W pracy z najmłodszymi dziećmi wykorzystujemy ich nieposkromioną ciekawość świata, naturalną potrzebę komunikacji, brak barier i niewyczerpywalną energię. Zajęcia dla przedszkolaków są niezwykle dynamiczne i kolorowe. Dzieci doskonale przyswajają język obcy poprzez naturalną zabawę, nie zdając sobie sprawy jak dużą pracę wykonują.

Kursy dla dzieci wczesnoszkolnych 6-9 lat

Angielski dla dzieci wczesnoszkolnych 7-9 lat

Dzieci na początku swej przygody ze szkołą podstawową są pozytywnie nastawione do nauki. Bardzo chętnie biorą udział w proponowanych zabawach, są spontaniczne i ciekawe świata. Podczas naszych zajęć wykorzystujemy ich energię, dłuższy czas koncentracji oraz brak barier w nauce języka angielskiego. Na zajęciach nastawiamy się na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Zajęcia odbywają się STACJONARNIE w wybranej lokalizacji Papugi lub ONLINE w formie wirtualnych klas.

Kursy dla dzieci szkolnych 10-11 lat

Angielski dla dzieci szkolnych 10-11 lat

Zajęcia z języka angielskiego dla starszaków nastawione są przede wszystkim na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych: przekazywania i uzyskiwania informacji, używania języka w naturalnych kontekstach komunikacyjnych: w domu, szkole, w podróży. Stwarzamy atmosferę kraju anglojęzycznego, mobilizując dzieci do używania języka angielskiego w konkretnych sytuacjach życia codziennego.

Język angielski dla dzieci 12+

Angielski dla młodzieży

Szukasz szkoły, która skutecznie i w nieszablonowy sposób nauczy Twoje dziecko komunikowania się w języku obcym, a przy okazji przygotuje do egzaminów międzynarodowych? Papuga to świetny wybór!

Język angielski dla dzieci 12+

Angielski online

Szukasz lekcji angielskiego dla Dziecka?  Masz napięty grafik i dużo zajęć dodatkowych do zaplanowania?

Spróbuj lekcji online w papugowej wirtualnej klasie!