Nauka języka angielskiego
stacjonarnie i online

Szkoła językowa Papuga Poznań zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci na poziomie nauczania początkowego i szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół ponadpodstawowych na lekcje języka angielskiego w trybie stacjonarnym lub online.

dzieci

w wieku 3 – 6 lat

ikona ludzika w domu

zajęcia

stacjonarne

ikona czasu 45 min

przez relacje

Dzieci najlepiej uczą się poprzez działanie. Zdobywanie wiedzy i umiejętności to dla nich przygoda. Codziennie odkrywają coś nowego, nawiązują znajomości, podążają za właśnie rodzącymi się pasjami. Zadaniem dobrych nauczycieli jest podsycanie ich entuzjazmu i zaangażowania.

Tak właśnie wygląda angielski dla przedszkolaków w Papudze.

dzieci

w wieku 7 – 11 lat

ikona online i stacjonarnie

zajęcia stacjonarne

i online

stoper 60 min

przez relacje

Uruchamiamy wszystkie zmysły, a podczas każdej aktywności towarzyszy nam język obcy, dzięki czemu porozumiewamy się w nim aktywnie i swobodnie! Poprzez szerokie spektrum gier i zabaw językowych koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ćwiczymy motorykę ręki, piszemy, uczymy się słownictwa, zwrotów i całych struktur. Tak właśnie wyglądają zajęcia dla dzieci szkolnych w Papudze!

Tak właśnie wyglądają zajęcia dla dzieci szkolnych w Papudze.

młodzież

ikona online i stacjonarnie

zajęcia stacjonarne i online

stoper 60 min

przez relacje

Kurs języka angielskiego dla młodzieży skonstruowany z myślą o dynamicznych i ambitnych młodych ludziach. Program łączy innowacyjne metody nauczania z praktycznym zastosowaniem języka. Kurs zapewnia solidne podstawy gramatyczne, bogaty zasób słownictwa oraz umiejętności potrzebne do swobodnego posługiwania się językiem angielskim. Tak właśnie wygląda angielski dla młodzieży w Papudze.

Tak właśnie wygląda angielski dla młodzieży w Papudze.

Kursy egzaminacyjne i korepetycje
dla dzieci i młodzieży

Osiągnij sukces na egzaminach z angielskiego dzięki naszym kursom egzaminacyjnym i korepetycjom. Specjalnie przygotowane programy zapewnią Ci gruntowne przygotowanie do testów takich jak egzamin ósmoklasisty, Cambridge, IELTS czy matura. Skorzystaj z wiedzy doświadczonych nauczycieli i indywidualnie dopasowanych strategii, aby zdobyć najlepsze wyniki. Dołącz do nas i zrealizuj swoje językowe cele!

grafika egzaminu ósmoklasisty

Kursy ósmoklasisty

W Papudze skutecznie i w nieszablonowy sposób uczymy swobodnej komunikacji w języku obcym, a przy okazji rzetelnie przygotowujemy do egzaminów językowych! Nasz wspólny cel to gotowość ucznia do wykorzystania pełni językowego potencjału podczas egzaminu dzięki zdobytej pewności umiejętności językowych oraz znajomości strategii rozwiązywania zadań.

Korepetycje

Zwiększ swoje umiejętności językowe dzięki naszym korepetycjom z angielskiego. Oferujemy indywidualne i grupowe sesje dostosowane do Twoich potrzeb, od przygotowania do egzaminów po poprawę wymowy.

Skorzystaj z wiedzy naszych doświadczonych nauczycieli i osiągnij szybkie efekty w nauce języka angielskiego!

grafika do informacji o korepetycjach

indywidualnie i biznesowo

Odkryj nasze kursy języka angielskiego dla dorosłych, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań biznesowych.

dwoje dorosłych rozmawia

Zajęcia indywidualne

Zdobądź biegłość w angielskim dzięki naszym indywidualnym zajęciom dla dorosłych.

dyrektor przed komputerem pracuje

Angielski dla firm

Nasze programy są dostosowane do potrzeb branżowych i celów biznesowych, łącząc praktyczne umiejętności językowe z kontekstem korporacyjnym.

Poznajmy się

Jesteśmy pasjonatami języków, entuzjastami nauczania, głowami pełnymi pomysłów i ludźmi, którzy wierzą, że edukacja to relacja!