Kursy językowe dla firm i instytucji

Chcesz pokazać swoim pracownikom, że Ci na nich zależy, a jednocześnie podnieść ich kompetencje komunikacyjne? Zainwestuj w kurs językowy, skrojony pod potrzeby językowe Twojej firmy.

Przyjedziemy do Twojej firmy i przeprowadzimy niebanalne zajęcia w czasie pracy lub zaprosimy Twoich pracowników do jednej z lokalizacji Papugi. Poprowadzimy zajęcia indywidualne lub w grupie jednolitej pod względem znajomości języka. Przygotujemy Twoich pracowników do rozmowy na tematy ogólne albo skupimy się na słownictwie specjalistycznym.

A jakie są potrzeby Twoje i Twojej firmy? Porozmawiajmy!

Naszym klientom biznesowym zapewniamy

• przed rozpoczęciem kursu: kompleksową diagnozę językową pozwalającą na ustalenie poziomu znajomości języka angielskiego
  • dobór właściwych narzędzi do pracy (np.: gry komunikacyjne, słuchowiska, symulacje rozmów telefonicznych, konwersacje, zabawy językowe i ćwiczenia energetyzujące)
  • rabaty na zakup podręczników
  • bezpłatne dodatkowe materiały dydaktyczne, pozwalające na pracę własną w domu
  • usługi wykwalifikowanego lektora języka angielskiego, poparte referencjami zadowolonych klientów
  • cyklicznie i na zakończenie kursu: test umożliwiający sprawdzenie nabytych kompetencji językowych

Kiedy i gdzie odbywają się zajęcia?

• w trakcie dnia pracy lub po jej zakończeniu
  • w siedzibie firmy Państwa firmy lub w jednej z lokalizacji Papugi
  • w grupach jednorodnych pod względem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.

Referencje