Kursy językowe dla firm i instytucji

W dzisiejszych czasach, kto nie idzie naprzód, zaczyna się cofać.                                      Prowadzisz dynamicznie rozwijającą się firmę?                                                                              Nie zapomnij także o rozwoju swoich Pracowników!

Naszym klientom biznesowym proponujemy:

– kursy językowe z dojazdem do biura

– zajęcia dla Pracowników organizowane w siedzibach Papugi

– kursy językowe online

Termin, długość i częstotliwość spotkań dostosowujemy do Waszej dyspozycyjności.

Co przygotowaliśmy dla Twoich Pracowników?

• Kompleksową diagnozę językową oraz analizę potrzeb Słuchaczy.
  • Zajęcia oparte na odpowiednio dobranych materiałach i narzędziach językowych, skoncentrowane na osiągnięciu wspólnie wyznaczonych celów.
  • Treści, materiały i styl pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb Kursantów.
  • Szacunek dla Waszego czasu, czyli maksymalne wykorzystanie zajęć i materiały przygotowane do szybkich powtórek, np.: w porze lunchu czy w drodze do pracy.
  • Regularną ewaluację postępów, aby Kursanci widzieli efekty swojej pracy, a Ty wzrost kompetencji językowych swoich Pracowników, za który płacisz.

Typy kursów:

• kursy języka ogólnego z elementami języka biznesowego,
  • kursy biznesowe i branżowe,
  • przygotowanie do certyfikatów biznesowych Business English Certificates (BEC),
  • intensywne kursy oraz konsultacje językowe m.in.: przygotowanie do wyjazdów służbowych, prezentacji handlowych, prelekcji konferencyjnych, spotkań biznesowych.

Referencje

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU