Kursy dla firm i instytucji

Kursy dla firm

Stworzymy dla Was kursy "szyte" na miarę.

Proponujemy:

zajęcia dla pracowników na poziomach zaawansowania A1-C1 mające na celu przede wszystkim usprawnienie komunikacji w języku angielskim w obszarach
związanych z zawodowymi potrzebami kursantów (rozmowy z klientami, rozmowy telefoniczne, komunikacja elektroniczna, uczestnictwo w spotkaniach
biznesowych/targach, przygotowywanie prezentacji handlowych i prelekcji konferencyjnych). Przygotowujemy do pracy za granicą oraz w środowisku
międzynarodowym.

W ramach kursu otrzymujecie:

• Prowadzimy dla Was opiekę administracyjną – dostęp do e-sekretariatu na platformie Langlion ze stałym dostępem do danych dotyczących frekwencji, realizowanego materiału, odwołań zajęć etc.
  • Dostarczamy narzędzia self-assessment (samoocena Kursanta) pozwalające samodzielnie zweryfikować poziom opanowania materiału po zakończeniu każdego
    zagadnienia tematycznego.
  • Przygotowujemy semestralną ewaluację postępów kursantów oraz zapewniamy możliwość kontaktu z Lektorem/Lektorką oraz Dyrektor Metodyczną SJ Papuga za pośrednictwem e-sekretariatu.
  • Zapewniamy bezpłatny dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych wykorzystywanych podczas zajęć(nie dotyczy podręczników w przypadku grup, które z nich korzystają).
  • Umożliwiamy wykupienie dodatkowych konsultacji językowych z Lektorem/Lektorką SJ Papuga lub Dyrektorką Metodyczną w razie np. potrzeby przygotowania się kursantów do konkretnego rodzaju użycia języka (prezentacja, wystąpienie, targi,
    konferencje etc.).

Jesteśmy otwarci na każdą rozmowę i stworzenie
dla Was kursów „szytych” wg Waszych potrzeb.

dorośli się śmieją
dwie głowy papugi z logo rozmawiaja

Współpraca z nami to więcej niż nauka języka - budujemy kompetencje komunikacyjne, wspieramy motywację
i rozbudzamy ciekawość.

Wierzymy, że język daje nam moc porozumienia i nawiązywania relacji, dlatego stawiamy przede wszystkim na komunikacyjny aspekt nauki.

Metoda Papugi to przyjazny mózgowi sposób nauczania języków obcych, wspierany wartościowymi treściami i materiałami dydaktycznymi.
Już od 18 lat zapewniamy osiągnięcie wysokiego poziomu umiejętności językowych, wywołując i wzmacniając entuzjazm i otwartość towarzyszące uczeniu się.

Kursanci są naszymi partnerami w procesie edukacyjnym,
a kreatywność i inicjatywa czynią ich współtwórcami kursów.

Jesteśmy otwarci na każdą rozmowę i stworzenie
dla Was kursów „szytych” wg Waszych potrzeb.

lektor i uczniowie uśmiechają się do zdjęcia
grafika 3P

Cennik

Ofertę cenową dostosowujemy indywidualnie, w oparciu o potrzeby klienta. Zapewniamy
elastyczne podejście i profesjonalną obsługę.

mapka z lokalizacjami szkoły

Prowadzimy zajęcia w Waszej siedzibie lub online, w grupach do 10 osób lub indywidualnie. Wybieracie według Waszych potrzeb!

Masz pytania?

Karolina Statnik-Reich