Nauka języka angielskiego dla młodzieży

Kurs dla młodzieży 12-14 lat

W tej grupie wiekowej spotykają się dzieci, które zazwyczaj miały wcześniej kontakt z językiem angielskim w szkole lub na zajęciach dodatkowych. Dla nas niezwykle ważne jest, aby poziom językowy grupy był możliwie wyrównany.

Kurs dla młodzieży 15+

Starszej młodzieży proponujemy kurs zorientowany na cel, jakim może być nauka konwersacji przed wyjazdem za granicę do szkoły lub przygotowanie się do zdobycia międzynarodowego certyfikatu Cambridge FCE lub innych.

Kursy egzaminacyjne

Prowadzimy skrojone na miarę kursy przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty, matury czy FCE i pomagamy rozwiać obawy przed przystąpieniem do nich.