Imprezy i warsztaty

Imprezy tematyczne
i warsztaty

Papuga to nie tylko nauka, ale również świetna zabawa!
Już od września nasi uczniowie czekają na pierwsze imprezy tematyczne w Papudze. Organizujemy eventy związane są z kulturą krajów anglo- i hiszpańskojęzycznych lub okolicznościowe zabawy taneczne, wypełnione konkursami z nagrodami, grami i zabawami ruchowymi.
To świetna okazja, aby dzieci z różnych grup zintegrowały się i poznały wszystkie lektorki i lektorów Papugi.
Zapraszamy!

zapisy@papuga.edu.pl

Do tej pory wspólnie
bawiliśmy się na:

dzieciaki na piżama party

Pyjama Party

Obowiązkowy strój podczas tej zabawy to Wasza ulubiona piżama. Szkoła udekorowana jest śpioszkami, kocami i poduchami. Dzieciaki przychodzą ze swoja ulubiona Przytulanką, często z wałkami na włosach i w szlafmycach, a potem wspólnie bawią się do rana.

Pumpkin Party

Pod koniec października zwykle obchodzimy święto dyni. W szkole króluje kolor pomarańczowy. Odwiedzają nas dobre duszki i wesołe czarownice. Nie zabraknie tradycyjnej zabawy bob for apples, skeleton dance i piosenki Go away big, green monster, go away!
dzieci z dyniami
dzieci w czapeczkach elfów

St. Patrick’s Day

Święto patrona Irlandii – szkoła i wszyscy jej uczniowie przywdziewają kolor zielony. Na korytarzach zakwitają koniczyny, symbol Irlandii, słychać rytm muzyki celtyckiej, a w powietrzu unosi się zapach kawy po irlandzku.

Speedy Gonzales Fiesta

To święto najszybszej na świecie meksykańskiej myszy. W szkole wyrastają kaktusy, wszyscy bawimy się w języku hiszpańskim, zajadamy tortille i zakładamy kolorowe sombrera.

dzieci bawią się mając na głowie sombrero
dzieci przebrane za piratów

Pirate Party

To zabawa dla wilków morskich i szczurów lądowych. Przebranie obowiązkowe. Szukamy zaginionego skarbu i spędzamy kilka pełnych napięcia godzin na bezludnej wyspie.

Space Party

To spotkania trzeciego stopnia z przybyszami z obcej planety. Znajomość języków OBCYCH bardzo się przydaje. Odwiedzają nas bohaterowie Star Wars, a potem wspólnie rozgrywamy międzygalaktyczne zawody sportowe.

dzieci przebrane za astronautów
dzieci przebrane za super bohaterów

Carnival

Zapraszamy wszystkie królewny, księżniczki, rycerzy i smoki. To zabawa taneczna, na której można spotkać nie tylko bohaterów znanych bajek, np. Czerwonego Kapturka, ale również SUPERBOHATERÓW: Supermanów, Spidermanów i Iniemamocnych.

Gwarantujemy

ikona dwóch głów
dla dzieci
3 – 6 lat