Imprezy tematyczne

Papuga to nie tylko nauka, ale również świetna zabawa!

Już od września nasi uczniowie czekają na pierwsze imprezy tematyczne w Papudze. Są one związane są z kulturą krajów anglo i hiszpańskojęzycznych lub są to zabawy taneczne, wypełnione konkursami nagrodami, grami i zabawami ruchowymi. Jest to świetna okazja, aby dzieci z różnych grup zintegrowały się i poznały wszystkie lektorki Papugi.

Do tej pory wspólnie bawiliśmy się na

 

Pyjama Party

Obowiązkowy strój podczas tej zabawy to ulubiona Wasza piżama. Szkoła udekorowana jest śpioszkami, kocami i poduchami. Dzieciaki przychodzą ze swoja ulubiona Przytulanką, często z wałkami na włosach i w szlafmycach.

 

Halloween Party

Obchodzimy go jako święto dyni. W szkole króluje kolor pomarańczowy. Odwiedzają nas dobre duszki i wesołe czarownice. Nie obędzie się bez tradycyjnej zabawy: Bob for Apple, tańca: skeleton dance i piosenki: Go away big, green monster, go away!

 

Dzień św. Patryka

Patrona Irlandii – cała szkoła i wszyscy jej uczniowie przywdziewają kolor zielony. W szkole zakwitają koniczyny – symbol Irlandii, słychać rytmy muzyki celtyckiej i unosi się zapach kawy po irlandzku

 

Speedy Gonzales Fiesta

To święto najszybszej na świecie meksykańskiej myszy. W szkole wyrastają kaktusy, wszyscy bawimy się w języku hiszpańskim, zjadamy tortille i ubieramy kolorowe sombrera.

 

Pirate Party

To zabawa dla wilków morskich i szczurów lądowych. Przebranie obowiązkowe. Szukamy zaginionego skarbu i musimy przeżyć kilka godzin na bezludnej wyspie.Space Party – to spotkania 3 stopnia z przybyszami z obcej planety. Znajomość języków OBCYCH bardzo się przydaje. Odwiedzają nas bohaterowie Star Wars i wspólnie rozgrywamy międzygalaktyczne zawody sportowe.

 

Coroczny Bal karnawałowy

Królują królewny, księżniczki, rycerze i smoki. To zabawa taneczna, na którą przychodzą nie tylko bohaterowie znanych bajek, jak np. Czerwony Kapturek, ale również SUPERBOHATEROWIE: supermani, spidermani i Iniemamocni.

 

Dlaczego nasze imprezy tematyczne są wystrzałowe?

  • gdyż jest to świetna zabawa w języku obcym: tańce, konkursy z nagrodami, konkurencje ruchowe i quizy tematyczne.
  • cała szkoła jest tematycznie udekorowana.
  • każdego roku wymyślamy nowy temat przewodni.
  • stroje dla dzieciaków bardzo mile widziane, zachęcamy do własnoręcznego przygotowania. Mamy również wypożyczalnie, a w niej kilkadziesiąt kostiumów.
  • przygotowujemy pyszny poczęstunek i napoje.
  • zabawa trwa 2h i organizowana jest przez lektorki Papugi w godzinach popołudniowych.
Dlaczego warto wybrać Papugę?
Odlotowa kadra

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

Metoda nauczania

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET

Dużo gadamy

UCZYMY PRAKTYCZNEGO JĘZYKA 

 

Nauka poprzez zabawę

MAMY ODLOTOWĄ KADRĘ

 

Dzieci nas kochają!

STAWIAMY NA EDUKACJĘ PRZEZ RELACJĘ

Dzieci nas kochają!

PAPUGA TO WYBÓR UCZNIÓW