Urodziny dla dzieci w domowej atmosferze

Papuga to idealne miejsce na urodziny Twojego dziecka. Zajmiemy się wszystkim od A do Z: przygotujemy program dopasowany do życzenia Jubilata, przeprowadzimy angażujące zabawy, zadbamy o integrację grupy, zapewnimy pyszny poczęstunek i sami posprzątamy. 

Impreza urodzinowa trwa ok. 2 godzin, podczas których dzieci znajdują się pod opieką dwóch animatorów. Jest to dla nich niezapomniane przeżycie, które zaczynamy zabawami integracyjnymi, aby później przejść do gier, zabaw i konkursów. Zazwyczaj dzieci nie chcą wychodzić do domu po świetnej zabawie.

W dużej, specjalnie udekorowanej sali przeprowadzamy niesamowite urodzinki tematyczne. Rodzicom udostępniamy osobną salę, w której mogą w spokoju wypić kawę i porozmawiać o swoich sprawach w gronie dorosłych. 

Oferujemy autorskie programy zabaw urodzinowych dla maluszków (4-7 lat) i starszaków (8-12 lat). Jesteśmy elastyczni – postaramy się zaspokoić każdą potrzebę młodych Jubilatów. 

Urodzinki dla maluszków

Podwodny świat

Dzieci poznają zwierzęta mieszkające w morskich głębinach oraz dowiedzą się jak świetnie można bawić się z wodą. Podczas zabawy zanurkujemy do Podwodnego Miasta, gdzie będziemy bawić się z ośmiornicą atramentem, odnajdziemy zagubione muszle syren oraz będziemy bawić się pistoletami na wodę.

Księżniczki i wróżki

Podczas urodzin stworzymy stroje księżniczek, nauczymy się tańca z odległego zamku i udowodnimy, że księżniczki same poradzą sobie z pokonaniem smoka! Każda mała księżniczka opuści imprezę z królewskimi gadżetami.

Urodzinki dla starszaków

Detektywistyczne

Zapraszamy do świetnej zabawy w naszej agencji detektywistycznej. Tutaj każdy przejdzie specjalne szkolenie, w którym zdobędzie własną legitymację inspektora. Poznamy techniki rozwiązywania zagadek i nauczymy się zbierać odcisku palców. Na samym końcu spróbujemy rozwikłać tajemniczą zagadkę kryminalną!

Fantastyczne

Przeniesiemy się w magiczny świat pełen fantastycznych zwierząt i przedmiotów rodem z Hogwartu! Zapraszamy do akademii dla czarodziejów gdzie nauczymy się rzucać zaklęcia, poznamy magiczne runy oraz sprawdzimy jak wykonać wybuchowe eliksiry. Na koniec zajrzymy do tajemniczego ogrodu pełnego fantastycznych zwierząt. To nie zabawa dla mugoli!

Kosmiczne

Dawno dawni temu w odległej galaktyce… Mistrzowie Jedei potrzebują nowych rekrutów aby zmierzyć się z ciemną stroną mocy! Każdy młody padawan przejdzie szkolenie z mieczem świetlnym, aby nauczyć się walki ze złem. Poznamy postacie z filmu oraz otrzymamy misję od samego mistrza Joda.

Hand Made

Zapraszamy do wyboru trzech ciekawych warsztatów, w stylu kosmetycznym, biżuteryjnym lub krawieckim!

Przyrodnicze

Zamieniamy się w przyrodników i razem z przyjaciółmi spróbujemy uratować zwierzęta! Dzieci poznają różne gatunki zwierząt i roślin, nauczą się jak je rozróżniać i jak każdy z nas może pomagać zwierzętom chronionym.

Dodatkowe atrakcje

  • Zaproszenia tematyczne – na życzenie przygotujemy zaproszenia dla gości dostosowane do tematu urodzin.
  • Profesjonalny fotograf – na Państwa życzenie zapraszamy fotografa, by zdjęcia pokazały radość dzieci podczas świetnej zabawy.
  • Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy urodziny@papuga.edu.pl bądź osobisty.

Gwarantujemy

  • super zabawę dzieciaków moderowaną przez dwie animatorki
  • dużą udekorowaną tematycznie salę
  • rekwizyty tematyczne
  • upominek dla Jubilata
  • upominki pamiątkowe dla gości
  • poczęstunek – galaretki, babeczki, ciasteczka i inne drobne przekąski oraz owoce i soki
  • kawa i herbata dla rodziców

Opinie Rodziców

Dziękujemy za cudowną organizację urodzin Lenki. Będę Państwa polecać. Lenka jest bardzo zadowolona i rodzice dzieci piszą, że były one zachwycone. Oby tak dalej. Na pewno młodszej córce również wyprawię urodzinki w Papudze.
Mama Leny

Impreza bardzo się udała. Dzieci i rodzice zachwyceni. Duża pochwała dla Pań animatorek. Z pewnością będę polecać i nie raz skorzystam z usług Papugi. Jeszcze raz dziękuję.
Mama 7 letniej Olgi

Dlaczego warto wybrać Papugę?
Odlotowa kadra

Odlotowa kadra
Lektorki Papugi to głowy pełne pomysłów, doświadczenie i pasja w pracy z dziećmi.

Metoda nauczania

Metoda nauczania
Autorski program nauczania – efekt ponad 12 lat pracy z dziećmi.

Dużo gadamy

Dużo gadamy
Na zajęciach rozmawiamy przez cały czas po angielsku.

Nauka poprzez zabawę

Nauka poprzez zabawę
Dzieci uczą się poprzez zabawę, nie zdając sobie sprawy jak dużo pracy wykonują.

Dzieci nas kochają!

Dzieci nas kochają!
To pewnie dzięki temu, że czują się bezpiecznie w naszym towarzystwie.

Odlotowa kadra

Metoda nauczania

Dużo gadamy

Nauka poprzez zabawę

Dzieci nas kochają!