Urodziny dla Dzieci

Papuga to idealne miejsce na urodziny Twojego dziecka. Zajmiemy się wszystkim od A do Z: przygotujemy program dopasowany do życzenia Jubilata, przeprowadzimy angażujące zabawy, zadbamy o integrację grupy, zapewnimy pyszny poczęstunek i sami posprzątamy. 

Impreza urodzinowa trwa ok. 2 godzin, podczas których dzieci znajdują się pod opieką dwóch animatorów. Jest to dla nich niezapomniane przeżycie, które zaczynamy zabawami integracyjnymi, aby później przejść do gier, zabaw i konkursów tematycznych. Zazwyczaj dzieci nie chcą wychodzić do domu po świetnej zabawie.

W dużej, specjalnie udekorowanej sali przeprowadzamy niesamowite urodzinki tematyczne. Rodzicom udostępniamy osobną salę, w której mogą w spokoju wypić kawę i porozmawiać o swoich sprawach w gronie dorosłych. 

Oferujemy autorskie programy zabaw urodzinowych dla przedszkolaków (4-6 lat) i szkolniaków (7-12 lat). Jesteśmy elastyczni – postaramy się zaspokoić każdą potrzebę młodych Jubilatów dot. tematyki przyjęcia urodzinowego oraz zabaw i atrakcji. 

Propozycje tematów:

 

Podwodny świat

Dzieci poznają zwierzęta mieszkające w morskich głębinach oraz dowiedzą się jak świetnie można bawić się z wodą. Podczas zabawy zanurkujemy do Podwodnego Miasta, gdzie będziemy bawić się z ośmiornicą atramentem, odnajdziemy zagubione muszle syren oraz będziemy bawić się pistoletami na wodę.

Księżniczki i wróżki

Podczas urodzin stworzymy stroje księżniczek, nauczymy się tańca z odległego zamku i udowodnimy, że księżniczki same poradzą sobie z pokonaniem smoka! Każda mała księżniczka opuści imprezę z królewskimi gadżetami.

Detektywistyczne

Zapraszamy do świetnej zabawy w naszej agencji detektywistycznej. Tutaj każdy przejdzie specjalne szkolenie, w którym zdobędzie własną legitymację inspektora. Poznamy techniki rozwiązywania zagadek i nauczymy się zbierać odcisku palców. Na samym końcu spróbujemy rozwikłać tajemniczą zagadkę kryminalną!

Fantastyczne

Przeniesiemy się w magiczny świat pełen fantastycznych zwierząt i przedmiotów rodem z Hogwartu! Zapraszamy do akademii dla czarodziejów gdzie nauczymy się rzucać zaklęcia, poznamy magiczne runy oraz sprawdzimy jak wykonać wybuchowe eliksiry. Na koniec zajrzymy do tajemniczego ogrodu pełnego fantastycznych zwierząt. To nie zabawa dla mugoli!

Kosmiczne

Dawno dawni temu w odległej galaktyce… Mistrzowie Jedei potrzebują nowych rekrutów aby zmierzyć się z ciemną stroną mocy! Każdy młody padawan przejdzie szkolenie z mieczem świetlnym, aby nauczyć się walki ze złem. Poznamy postacie z filmu oraz otrzymamy misję od samego mistrza Joda.

Hand Made

Zapraszamy do wyboru trzech ciekawych warsztatów, w stylu kosmetycznym, biżuteryjnym lub krawieckim!

Przyrodnicze

Zamieniamy się w przyrodników i razem z przyjaciółmi spróbujemy uratować zwierzęta! Dzieci poznają różne gatunki zwierząt i roślin, nauczą się jak je rozróżniać i jak każdy z nas może pomagać zwierzętom chronionym.

Dodatkowo:

  • Możemy przygotować zaproszenia dla gości dostosowane do tematu urodzin.
  • Możemy zamówić tort urodzinowy w zaprzyjaźnionej cukierni. 
  • Możemy zorganizować profesjonalnego fotografa, aby uwiecznił radość dzieci podczas świetnej zabawy.

Gwarantujemy

  • super zabawę dzieciaków moderowaną przez dwie animatorki
  • dużą udekorowaną tematycznie salę
  • rekwizyty tematyczne
  • upominek dla Jubilata
  • upominki pamiątkowe dla gości
  • poczęstunek – galaretki, babeczki, ciasteczka i inne drobne przekąski oraz owoce i soki
  • kawa i herbata dla rodziców

Opinie Rodziców

Dziękujemy za cudowną organizację urodzin Lenki. Będę Państwa polecać. Lenka jest bardzo zadowolona i rodzice dzieci piszą, że były one zachwycone. Oby tak dalej. Na pewno młodszej córce również wyprawię urodzinki w Papudze.
Mama Leny

Impreza bardzo się udała. Dzieci i rodzice zachwyceni. Duża pochwała dla Pań animatorek. Z pewnością będę polecać i nie raz skorzystam z usług Papugi. Jeszcze raz dziękuję.
Mama 7 letniej Olgi