Kursy językowe dla dorosłych

Człowiek uczy się przez całe życie. Język obcy to doskonałe narzędzie nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Podnoszenie kwalifikacji w tym zakresie jest bardzo dobrze widziane przez nowoczesnych pracodawców, a teraz możesz to zrobić w interesujący i satysfakcjonujący sposób.

Przekonaj się, że nauka języka to także Twoja pasja!

Wiemy, że jesteś bardzo zajętym człowiekiem, dlatego maksymalnie wykorzystujemy czas na zajęciach, a także przygotowujemy dla Ciebie materiały do szybkich powtórek językowych w porze lunchu, czy w drodze do pracy.

Zajęcia językowe dla osób dorosłych odbywają się STACJONARNIE w wybranej lokalizacji Papugi lub ONLINE w formie indywidualnej lub grupowej wirtualnej klasy.

Typy kursów w ofercie Papugi:

• angielski ogólny i biznesowy,
  • przygotowanie do egzaminów Cambridge oraz kursy specjalistyczne,
  • zajęcia konwersacyjne lub kursy podręcznikowe,
  • intensywne kursy oraz konsultacje językowe np.: przygotowanie do prezentacji handlowych, prelekcji konferencyjnych, spotkań biznesowych,
  • przygotowanie do pracy za granicą lub w środowisku międzynarodowym.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

• Diagnozę poziomu językowego oraz analizę potrzeb.
  • Treści i materiały dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i zainteresowań, a wśród nich między innymi: artykuły prasowe, podcasty, fragmenty filmów, seriali i programów telewizyjnych, blogi, vlogi i teksty piosenek.
  • Zajęcia skoncentrowane na wyznaczonym celu, wspólne planowanie i regularne ewaluowanie, abyś widział, że nauka ma sens i robisz widoczne postępy.
  • Naukę żywego i praktycznego języka obcego.

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET