Hiszpański dla dzieci i młodzieży

Hiszpański jest językiem ojczystym dla ok. 500 000 mln ludzi na kilku kontynentach. Plasuje się na trzecim miejscu wśród najczęściej używanych języków na świecie, a w Poznaniu podbija serca naszych Kursantów! Dzięki lektorom Papugi, zakochanym w kulturze, muzyce i kuchni krajów hispanojęzycznych, Twoje Dziecko z łatwością nauczy się nowego języka obcego.

Sprawdź, jak spektakularne i szybkie efekty przynosi edukacyjna zabawę w przyjaznej atmosferze! Już dzisiaj zapisz swoje Dziecko na kurs hiszpańskiego w Papudze!

Co przygotowaliśmy dla naszych Młodszych i Starszych Uczniów?

• Zajęcia, które rozbudzają fascynację kulturą hispanojęzyczną!
  • Program opracowany wspólnie ze specjalistycznym wydawnictwem edukacyjnym Colorin Colorado.
  • Spotkania prowadzone wyłącznie w języku hiszpańskim!
  • Atmosferę sprzyjającą naturalnej komunikacji, zachęcającą do praktycznego zastosowania języka oraz tworzenia dialogów z wykorzystaniem poznanego słownictwa i struktur.
  • Materiały dostosowane do poziomu Dzieci i Młodzieży – piosenki, książki obcojęzyczne, ulubione filmy, seriale i przykłady idoli.
  • Strategię poszerzania bazy słownictwa i ćwiczenia technik autoprezentacji, przydatnych podczas wystąpień przed komisją egzaminacyjną czy wygłaszania referatów.
  • Ciekawe i stymulujące ćwiczenia pozwalające aktywnie zgłębić tajniki gramatyki.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

Dla naszych Uczniów zorganizowaliśmy niezwykłą przygodę z językiem hiszpańskim. Co jeszcze warto wiedzieć?

• Możesz nam zaufać – mamy 12-letnie doświadczenie, a nauka jest naszą pasją.
  • Twoje Dziecko jest w dobrych rękach – nasza kadra jest przeszkolona i profesjonalna.
  • Możesz (ale nie musisz!) uczyć się razem z Dzieckiem: oferujemy dostęp do materiałów audio-video, gier internetowych i powtórkowych zestawów słówek, uzupełniających program językowy Papugi, bezpłatną bibliotekę z literaturą dziecięcą i rodzicielską, stałe wsparcie metodyka i opiekę Anioła Papugi, warsztaty kulturowo-językowe i rodzicielskie.
KURS HISZPAŃSKIEGO TO:
Godzinne zajęcia 1-2 razy w tygodniu
Grupy max. 6-os. lub indywidualne
Dobra lokalizacja
Możliwość odrabiania nieobecności
Rabaty na podręczniki oraz bezpłatne materiały językowe
Kawa i herbata na miejscu
Diagnoza językowa dla Starszaków i ewaluacja językowa na koniec każdego semestru