Hiszpański dla dzieci i młodzieży

Język hiszpański podbija serca naszych słuchaczy. Z roku na rok staje się coraz bardziej popularny dzięki muzyce Alvaro Solera i Shakiry oraz świetnym klubom piłkarskim takim jak FC Barcelona i Real Madryt.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało od najmłodszych lat kontakt z językiem hiszpańskim, a do tego dobrze się bawiło i wszechstronnie rozwijało – to jesteś we właściwym miejscu!

Dzięki naszym lektorom, zakochanym w kulturze, muzyce i kuchni krajów hiszpańskojęzycznych, Twoje dziecko z łatwością nauczy się nowego języka obcego poprzez edukacyjną zabawę w przyjaznej atmosferze.

Co sprawia, że nauka hiszpańskiego w Papudze jest prawdziwą przyjemnością?

• Otaczamy naszych uczniów językiem od pierwszych zajęć – hiszpański rozbrzmiewa radośnie od pierwszej do ostatniej minuty lekcji.
  • Osadzamy słownictwo i struktury w zrozumiałym dla naszych uczniów kontekście komunikacyjnym, kładąc nacisk na praktyczne zastosowanie języka.
  • Na każdej lekcji stwarzamy sytuacje sprzyjające naturalnej komunikacji.
  • Dzieci są zachęcane do tworzenia dialogów z wykorzystaniem poznanego słownictwa i struktur.
  • Pracujemy metodą spiralną, która umożliwia regularne powtórki wcześniej wprowadzonego materiału, pokazuje nowe zastosowania znanych nam środków językowych i daje nam poczucie, że już dużo umiemy, a to motywuje uczniów do dalszej pracy.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

Dlaczego akurat język hiszpański?

• Hiszpański jest trzecim najczęściej używanym językiem na świecie. Posługuje się nim jako językiem ojczystym ok. 500 000 mln ludzi na kilku kontynentach.
  • Uznawany jest za drugi język na świecie (po angielskim) używany w komunikacji międzynarodowej.
  • Hiszpański jest również podobny do naszego ojczystego języka, stąd dzieci bardzo szybko przyswajają jego strukturę i z łatwością się nim posługują.
  • Hiszpania to popularny kierunek wakacyjny warto znać podstawy języka tego pięknego kraju, aby w pełni skorzystać ze słonecznych wakacji i mieć możliwość porozmawiania z jego sympatycznymi mieszkańcami.

Informacje organizacyjne:

• 60-minutowe zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu
  • nauka w max 6-osobowych grupach
  • plany pracy przesyłane rodzicom mailowo
  • ewaluacja postępów po każdym z semestrów nauki
  • atrakcyjne rabaty na podręczniki oraz bezpłatne materiały dodatkowe
  • wsparcie metodyka i opieka Anioła Papugi