Kursy dla dzieci i młodzieży 10+

Oferujemy zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub kursy online w formie wirtualnych klas.

Dzieci szkolne i Młodzież uczestniczy w kursie podręcznikowym, opracowanym przez Papugę we współpracy z National Geographic Learning, dzięki czemu nie tylko uczą się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystują język jako narzędzie służące zdobywaniu wiedzy. Interdyscyplinarne podejście do nauki, łączące tematy z różnych dziedzin, daje możliwości rozwoju językowego i pogłębienia świadomości kulturowej, a także poszerzenia ogólnej wiedzy dotyczącej otaczającego świata.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

• Zajęcia stawiające na komunikację i przełamujące bariery językowe za pomocą ćwiczenia dialogów sytuacyjnych, odgrywania scenek z życia codziennego, inicjowania swobodnych rozmów i zapraszania do wymiany poglądów.
  • Program poszerzający i uatrakcyjniający materiał szkolny, dzięki wykorzystaniu zainteresowań młodszej i starszej młodzieży: książek obcojęzycznych, muzyki, ulubionych filmów i seriali, idoli oraz Internetu.
  • Aktywne zgłębianie tajników gramatyki poprzez przyjazne mózgowi, ciekawe i stymulujące zadania językowe.
  • Naturalne i bezstresowe zdobywanie wiedzy podczas projektów grupowych.
  • Elementy kulturowe, które wprowadzają atmosferę krajów anglojęzycznych i zachęcają do swobodnego i spontanicznego porozumiewania się.

Co jeszcze warto wiedzieć?

• Możesz nam zaufać – mamy 15-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z nauczania języków obcych.
  • Uczniowie są w dobrych rękach – nasza kadra to pasjonaci języków obcych i entuzjaści nauczania, którzy cały czas doszkalają się i podnoszą swoje kompetencje.
  • Możesz śledzić postępy nauki – na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację. Rodzic wie, na jakim etapie nauki jest jego Dziecko. Umożliwiamy również regularny kontakt z lektorem i dodatkowe konsultacje metodyczne w razie potrzeby.
  • Nasze podręczniki rozbudzają ciekawość – korzystamy z motywujących do nauki i zachęcających do odkrywania świata książek National Geographic Learning, pełnych angażujących tekstów i prac projektowych oraz inspirujących filmików i fotografii.
  • Nauka nie kończy się na zajęciach – oferujemy dostęp do materiałów audio-video, gier internetowych i powtórkowych zestawów słownictwa, uzupełniających program językowy Papugi. Podpowiadamy jak otaczać się językiem angielskim na co dzień, aby stał się naturalnym elementem naszej codzienności.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy