Kursy dla dzieci i młodzieży 10+

Oferujemy zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub kursy online w formie wirtualnych klas. 

Dzieci szkolne i Młodzież uczestniczy w kursie podręcznikowym, opracowanym przez Papugę we współpracy z National Geographic Learning, dzięki czemu nie tylko uczą się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystują język jako narzędzie służące zdobywaniu wiedzy. Interdyscyplinarne podejście do nauki, łączące tematy z różnych dziedzin, daje możliwości rozwoju językowego i pogłębienia świadomości kulturowej, a także poszerzenia ogólnej wiedzy dotyczącej otaczającego świata.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

  • Zajęcia stawiające na komunikację i przełamujące bariery językowe za pomocą ćwiczenia dialogów sytuacyjnych, odgrywania scenek z życia codziennego, inicjowania swobodnych rozmów i zapraszania do wymiany poglądów.
  • Program poszerzający i uatrakcyjniający materiał szkolny, dzięki wykorzystaniu zainteresowań młodszej i starszej młodzieży: książek obcojęzycznych, muzyki, ulubionych filmów i seriali, idoli oraz Internetu.
  • Aktywne zgłębianie tajników gramatyki poprzez przyjazne mózgowi, ciekawe i stymulujące zadania językowe.
  • Naturalne i bezstresowe zdobywanie wiedzy podczas projektów grupowych.
  • Elementy kulturowe, które wprowadzają atmosferę krajów anglojęzycznych i zachęcają do swobodnego i spontanicznego porozumiewania się. 

Co jeszcze warto wiedzieć?

  • Możesz nam zaufać – mamy 15-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z nauczania języków obcych. 
  • Uczniowie są w dobrych rękach – nasza kadra to pasjonaci języków obcych i entuzjaści nauczania, którzy cały czas doszkalają się i podnoszą swoje kompetencje. 
  • Możesz śledzić postępy nauki – na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację. Rodzic wie, na jakim etapie nauki jest jego Dziecko. Umożliwiamy również regularny kontakt z lektorem i dodatkowe konsultacje metodyczne w razie potrzeby. 
  • Nasze podręczniki rozbudzają ciekawość – korzystamy z motywujących do nauki i zachęcających do odkrywania świata książek National Geographic Learning, pełnych angażujących tekstów i prac projektowych oraz inspirujących filmików i fotografii.
  • Nauka nie kończy się na zajęciach – oferujemy dostęp do materiałów audio-video, gier internetowych i powtórkowych zestawów słownictwa, uzupełniających program językowy Papugi. Podpowiadamy jak otaczać się językiem angielskim na co dzień, aby stał się naturalnym elementem naszej codzienności. 

Przeczytaj o metodzie Papugi

 

Zobacz jak uczymy

Dlaczego warto wybrać Papugę?
Odlotowa kadra

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

Metoda nauczania

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET

Dużo gadamy

UCZYMY PRAKTYCZNEGO JĘZYKA 

 

Nauka poprzez zabawę

MAMY ODLOTOWĄ KADRĘ

 

Dzieci nas kochają!

STAWIAMY NA EDUKACJĘ PRZEZ RELACJĘ

Dzieci nas kochają!

PAPUGA TO WYBÓR UCZNIÓW