Kurs angielskiego Poznań – zajęcia dla dzieci szkolnych

Oferujemy zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub kursy online w formie wirtualnych klas. 

Dzieci szkolne i Młodzież uczestniczą w unikalnym kursie podręcznikowym, opracowanym przez Papugę we współpracy z National Geographic Learning. Dzięki temu nasi uczniowie nie tylko uczą się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystują język jako narzędzie służące zdobywaniu wiedzy o świecie. Interdyscyplinarne podejście do nauki angielskiego, łączące tematy z różnych dziedzin, daje możliwości rozwoju językowego i pogłębienia świadomości kulturowej, a także poszerzenia ogólnej wiedzy dotyczącej otaczającego świata. Nie uczymy się o języku, nie staramy się zapamiętać listy słówek ani reguł gramatycznych. W Papudze poznajemy praktyczny angielski, dzięki któremu potrafimy się  dogadać na zagranicznych wakacjach, swobodnie przeszukiwać czeluście anglojęzycznego internetu w poszukiwaniu ciekawostek z obszaru naszych zainteresowań, rozumiemy anglojęzyczne piosenki, filmy i blogi, a nauka za granicą brzmi ekscytująco, a nie przerażająco. 

Angielski dla dzieci i młodzieży w Poznaniu? Oczywiście w Papudze!

  • Zajęcia skoncentrowane na komunikacji i przełamujące bariery językowe za pomocą ćwiczenia dialogów sytuacyjnych, odgrywania scenek z życia codziennego, inicjowania swobodnych rozmów i zapraszania do wymiany poglądów.
  • Program poszerzający i uatrakcyjniający materiał szkolny, dzięki wykorzystaniu zainteresowań młodszej i starszej młodzieży: książek obcojęzycznych, muzyki, ulubionych filmów i seriali, idoli oraz Internetu.
  • Aktywne zgłębianie tajników gramatyki poprzez przyjazne mózgowi, ciekawe i stymulujące zadania językowe.
  • Naturalne i bezstresowe zdobywanie wiedzy podczas grupowych projektów przyrodniczych i naukowych.
  • Elementy kulturowe, które wprowadzają atmosferę krajów anglojęzycznych i zachęcają do swobodnego i spontanicznego porozumiewania się. 

Angielski Dzieci Poznań … 

Co jeszcze warto wiedzieć? 

  • Możesz nam zaufać – mamy 15-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z nauczania języków obcych. 
  • Uczniowie są w dobrych rękach – nasza kadra to pasjonaci języków obcych i entuzjaści nauczania, którzy cały czas doszkalają się i podnoszą swoje kompetencje. 
  • Możesz śledzić postępy nauki – na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację. Rodzic wie, na jakim etapie nauki jest jego Dziecko. Umożliwiamy również regularny kontakt z lektorem i dodatkowe konsultacje metodyczne w razie potrzeby. 
  • Nasze podręczniki rozbudzają ciekawość – korzystamy z motywujących do nauki i zachęcających do odkrywania świata książek National Geographic Learning, pełnych angażujących tekstów i prac projektowych oraz inspirujących filmików i fotografii.
  • Nauka nie kończy się na zajęciach – oferujemy dostęp do materiałów audio-video, gier internetowych i powtórkowych zestawów słownictwa, uzupełniających program językowy Papugi. Podpowiadamy jak otaczać się językiem angielskim na co dzień, aby stał się naturalnym elementem naszej codzienności.