super pets – bohaterskie zwierzęta

Super pets - bohaterskie zwierzęta

Czy Twój maluch uwielbia zwierzęta i chce dowiedzieć się więcej o ich fascynujących supermocach?

Nasze półkolonie zabiorą dzieci w niezapomnianą podróż po świecie fauny! Dołącz do naszej przygody pełnej zabawy, odkryć i nauki!

 

Co będzie się działo?

  • Zadziwiające koty: dowiemy się, który dziki kot jest najbardziej leniwy, a który, mimo swej zawrotnej prędkości, szybko łapie zadyszkę! W różnorodnych grach i zabawach poznamy zwyczaje i cechy charakteru lwów, tygrysów, panter, gepardów i innych.
  • Jak zwierzęta widzą słyszą i czują: sprawdzimy, czy mamy sokoli wzrok, lisi spryt i pamięć jak słoń dzięki interaktywnym grom i łamigłówkom dostosowanym do wieku dzieci.
  • Ornitolodzy w akcji: wcielimy się w ornitologów, poszukując jaj ptaków, a także przekonamy się, czy pióra nadają się do malowania. Dzieci będą mogły poznać fascynujący świat naszych skrzydlatych przyjaciół, angażując się w różnorodne aktywności manualne.
  • Eksperymenty z supermocami: przeprowadzimy eksperyment, dzięki któremu wyhodujemy lwią grzywę! Zabawne edukacyjne doświadczenia pomogą najmłodszym odkryć niezwykłe właściwości zwierząt i ich ciał.
  • Spotkanie z alpakami: odwiedzą nas alpaki, dostarczając mnóstwo radości i pozytywnej energii. Nauczymy się, jak dbać o zwierzęta i przyjaźnić się z nimi.
  • Karetka pogotowia: zwiedzimy wnętrze karetki pogotowia, ucząc się jednocześnie podstaw pierwszej pomocy. 
  • Kreatywne zajęcia plastyczne: wykażemy się kreatywnością i zdolnościami manualnymi, tworząc niezwykłe prace inspirowane światem zwierząt.

 

Daj swojemu dziecku szansę na niezapomnianą przygodę pełną zabawy, odkryć i nauki w towarzystwie innych małych entuzjastów przyrody! Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty już dziś i zobacz, jak Twoje dziecko rozwija się, bawiąc się i ucząc o fascynującym świecie zwierząt!

dzieciaki idą na wycieczkę razem z animatorami i lektorami
A oto dlaczego warto z nami ruszyć na przygody:
grafika pod opieką sanepidu
grafika dzieciaki polecają to
grafika zgłoszone do kuratorium oświaty
grafika półkolonii dla najmłodszych 3-5 lat Super pets
Termin i lokalizacja półkolonii
rozpisane terminy półkoloni 2024
Pytania? Wątpliwości?

tel. 512 558 420

kontakt@papuga.edu.pl
lektorka gra w grę z dziećmi

Zobacz także nasze inne propozycje!

Tak bawimy się
na półkoloniach

Poprzednie edycje półkolonii
w obiektywie Papugi