Lokalizacje

Półkolonie letnie 2024

w lokalizacjach:

zdjęcia wnętrz lokalizacji i dzieci bawiących się na zajęciach

PÓŁKOLONIE POZNAŃ – PODOLANY

Półkolonie letnie na Podolanach odbywają się w wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domu z dużym ogrodem. Przyjazna dzieciom przestrzeń, komfortowe sale, zielona enklawa na własnym podwórku, place zabaw i boiska w odległości spacerowej oraz dogodny dojazd z centrum i z obrzeży miasta to ogromne atuty naszej podolańskiej lokalizacji. Tego lata Papuga-Podolany zaprasza na tygodniowe turnusy przez całe lato, od 24 czerwca do 23 sierpnia. 

na wesoło, na zielono, na dworze

PÓŁKOLONIE POZNAŃ – PIĄTKOWO

Półkolonie letnie na Piątkowie odbywają się w wolnostojącym, trzykondygnacyjnym domu z ogrodem, tuż przy rezerwacie przyrody Żurawiniec. Spokojna okolica, bliskość lasu i placu zabaw, przyjazna dzieciom przestrzeń, komfortowe sale oraz łatwy dojazd to ogromne atuty naszej piątkowskiej lokalizacji. Tego lata Papuga-Piątkowo zaprasza tygodniowe turnusy przez całe lato, od 24 czerwca do 23 sierpnia. 

zdjęcia wnętrz lokalizacji i dzieci bawiących się na półkoloniach

PÓŁKOLONIE POZNAŃ – RATAJE

  • ADRES:  os. Armii Krajowej 131 A , sala DANIMATORING
  • E-MAIL: rataje@papuga.edu.pl
  • TELEFON: 511 124 277 

Półkolonie letnie Poznań-Rataje odbywają się w sali firmy animacyjnej DANIMATORINGPrzyjazna dzieciom przestrzeń, komfortowa przestrzeń, dwie sale, dostęp do kuchni i szatni, bliskość terenów zielonych, boisk i placów zabaw oraz łatwy dojazd to ogromne atuty naszej lokalizacji. Tego lata Papuga-Rataje zaprasza na 10 tygodniowych turnusów od 24 czerwca do 30 sierpnia

na wesoło, na zielono, na dworze

PÓŁKOLONIE POZNAŃ - GRUNWALD

Półkolonie letnie Poznań – Grunwald odbywają się w SP nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Wybickiego. Przyjazna dzieciom przestrzeń, komfortowe sale, bliskość terenów zielonych oraz łatwy dojazd to ogromne atuty naszej lokalizacji. Tego lata Papuga- Grunwald zaprasza na 7 tygodniowych turnusów.

Nasza galeria!
Tak bawiliśmy się ostatnio!