Hiszpański

Nauka języka hiszpańskiego
stacjonarnie i online

W dzisiejszych czasach znajomość więcej niż jednego języka obcego to ogromny atut. Daj Dziecku szansę na lepszy start w przyszłość i wybierz drugi język!
My polecamy HISZPAŃSKI!

 

Szkoła językowa Papuga Poznań zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci na poziomie nauczania początkowego i szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół ponadpodstawowych na lekcje języka hiszpańskiego w trybie stacjonarnym lub online.

lektorka gra w grę z dziećmi

Hiszpański dla przedszkolaków

ikona dwóch głów

dzieci

w wieku 3 – 6 lat

 

ikona ludzika w domu

zajęcia

stacjonarne

 

ikona czasu 45 min

lekcja

45 minut

 

icon3@3x

edukacja
przez relacje

Dzieci najlepiej uczą się poprzez działanie. Zdobywanie wiedzy i umiejętności to dla nich przygoda. Codziennie odkrywają coś nowego, nawiązują znajomości, podążają za właśnie rodzącymi się pasjami. Zadaniem dobrych nauczycieli jest podsycanie ich entuzjazmu i zaangażowania.

Tak właśnie wygląda hiszpański dla przedszkolaków w Papudze.

Hiszpański dla dzieci szkolnych

ikona dwóch głów

dzieci

w wieku 7 – 15 lat

ikona online i stacjonarnie

zajęcia stacjonarne

i online

stoper 60 min

lekcja

60 minut

icon3@3x

edukacja
przez relacje

Uruchamiamy wszystkie zmysły, a podczas każdej aktywności towarzyszy nam język obcy, dzięki czemu porozumiewamy się w nim aktywnie i swobodnie! Poprzez szerokie spektrum gier i zabaw językowych koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ćwiczymy motorykę ręki, piszemy, uczymy się słownictwa, zwrotów i całych struktur. 

 

Tak właśnie wyglądają zajęcia dla dzieci szkolnych w Papudze.

lektorka bawi się z dziećmi kolorowymi balonami, hiszpański język
chłopcy gotują coś na zajęciach językowych z hiszpańskiego

Hiszpański dla młodzieży

ikona dwóch głów

młodzież
15+

 
ikona online i stacjonarnie

zajęcia stacjonarne i online

stoper 60 min

lekcja

60 minut

icon3@3x

edukacja
przez relacje

Kurs języka hiszpańskiego dla młodzieży skonstruowany z myślą o dynamicznych i ambitnych młodych ludziach. Program łączy innowacyjne metody nauczania z praktycznym zastosowaniem języka. Kurs zapewnia solidne podstawy gramatyczne, bogaty zasób słownictwa oraz umiejętności potrzebne do swobodnego posługiwania się językiem hiszpańskim. 

Tak właśnie wygląda hiszpański dla młodzieży w Papudze.

Kursy egzaminacyjne i korepetycje
dla dzieci i młodzieży

Osiągnij sukces na egzaminach z angielskiego dzięki naszym kursom egzaminacyjnym i korepetycjom. Specjalnie przygotowane programy zapewnią Ci gruntowne przygotowanie do testów takich jak egzamin ósmoklasisty, Cambridge, IELTS czy matura. Skorzystaj z wiedzy doświadczonych nauczycieli i indywidualnie dopasowanych strategii, aby zdobyć najlepsze wyniki. Dołącz do nas i zrealizuj swoje językowe cele!

grafika E8

Kursy egzaminacyjne

W Papudze skutecznie i w nieszablonowy sposób uczymy swobodnej komunikacji w języku obcym, a przy okazji rzetelnie przygotowujemy do egzaminów językowych! Nasz wspólny cel to gotowość ucznia do wykorzystania pełni językowego potencjału podczas egzaminu dzięki zdobytej pewności umiejętności językowych oraz znajomości strategii rozwiązywania zadań.

Korepetycje

Zwiększ swoje umiejętności językowe dzięki naszym korepetycjom z hiszpańskiego. Oferujemy indywidualne i grupowe sesje dostosowane do Twoich potrzeb, od przygotowania do egzaminów po poprawę wymowy.
Skorzystaj z wiedzy naszych doświadczonych nauczycieli i osiągnij szybkie efekty w nauce języka hiszpańskiego!
grafika do informacji o korepetycjach

Hiszpański dla dorosłych
indywidualnie i biznesowo

Odkryj nasze kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań biznesowych.
dwoje dorosłych rozmawia
Hiszpański dla dorosłych

Zajęcia indywidualne

Zdobądź biegłość w angielskim dzięki naszym indywidualnym zajęciom dla dorosłych.

dyrektor przed komputerem pracuje
Hiszpński dla dorosłych

Hiszpański dla firm

Nasze programy są dostosowane do potrzeb branżowych i celów biznesowych, łącząc praktyczne umiejętności językowe z kontekstem korporacyjnym.

 

Poznajmy się

Jesteśmy pasjonatami języków, entuzjastami nauczania, głowami pełnymi pomysłów i ludźmi, którzy wierzą, że edukacja to relacja!