Let’s dance- tanecznie przez lato

Let's dance - tanecznie przez lato

Twoje dziecko uwielbia tańczyć i czerpać radość z ruchu?

Mamy dla Ciebie niezwykłe półkolonie w rytmach muzyki, które pozwolą mu rozwijać swoje pasje, talent taneczny oraz budować pewność siebie dzięki nowym wyzwaniom! Dzieciaki będą miały szansę wykazać się determinacją i odwagą, a także nauczą się wspierać innych, rozwijając w ten sposób nie tylko umiejętności taneczne, ale także niezwykle ważne kompetencje społeczne.

 

A oto co przygotowaliśmy:

  • Sztuka współpracy: połączymy farby i taniec, aby stworzyć niepowtarzalne dzieło sztuki! Dzieci będą miały okazję wyrazić swoją kreatywność zarówno na płótnie, jak i na parkiecie, tworząc wyjątkowe zestawienie tańca i malarstwa.
  • Energia i radość czyli warsztaty zumby: odkryjemy niezwykłe rytmy i zakręcimy się na warsztatach zumby pod okiem doświadczonego trenera! To nie tylko taneczna zabawa, ale także doskonały sposób na lepszą kondycję fizyczną i poprawę nastrоju w rytmie latynoskiej muzyki.
  • Wsparcie ducha zespołu czyli warsztaty cheerleadingu: dowiemy się, jak wspierać ducha zespołu! To nie tylko złożona choreografia, ale także budowanie zaufania, współpraca w grupie i… świetna zabawa.
  • Przygoda i zabawa w parku dmuchańców: przeżyjemy niezapomnianą przygodę pełną skoków, fikołków i śmiechu! To doskonała okazja do wyrażenia się poprzez ruch i zabawę wśród kolorowych, miękkich przeszkód.
  • Własnych układ taneczny czyli zostań choreografem: damy się ponieść wyobraźni i stworzymy własny układ taneczny! Dzieci będą miały okazję wyrazić swoje uczucia i emocje poprzez ruch, rozwijając jednocześnie kreatywność i wyobraźnię, a także ucząc się pracy w zespole.
  • Radosne karaoke: poszalejemy z mikrofonem! Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w śpiewaniu i podzielić się z rówieśnikami pasją do muzyki.

 

Dołącz do naszej wyjątkowej przygody pełnej tańca, muzyki, kreatywności, zabawy i rozwoju osobistego! Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty już dziś i zobacz, jak Twoje dziecko rozwija się jako tancerz, artysta i człowiek!

dziewczynki robią znak serca z palców
A oto dlaczego warto z nami ruszyć na przygody:
grafika pod opieką sanepidu
grafika dzieciaki polecają to
grafika zgłoszone do kuratorium oświaty
logo tanecznych półkoloni
Termin i lokalizacja półkolonii
rozpisane terminy półkoloni 2024
Pytania? Wątpliwości?

tel. 512 558 420

kontakt@papuga.edu.pl
dzieci wraz z lektorką lepią z masy

Zobacz także nasze inne propozycje!

Tak bawimy się
na półkoloniach

Poprzednie edycje półkolonii
w obiektywie Papugi