Kadra z pasją,
pomysłem i profesjonalnym podejściem

Kadra Papugi to nasza największa duma. Lektorki i lektorzy z wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem międzynarodowym lub potwierdzoną certyfikatami znajomością języka obcego, dzielą się swoimi umiejętnościami oraz lingwistyczną pasją, zapewniając wysoki standard zajęć.

Otaczają Papugowiczów językiem obcym na każdym kroku, a także zapewniają wysoki standard świadczonych w Papudze usług edukacyjnych.

zdjęcie założycielki papugi i lektorek

Poznajmy się

Adriana Niedbała

Adriana Niedbała

założycielka SJ Papuga

Papuga to spełnianie jej marzeń o szkole, do której dzieciaki będą pędzić z uśmiechem. Pamięta swoich pierwszych uczniów i emocje związane z początkiem Papugi. Trzyma w szkole swoje kapcie domowe, podobnie jak niektóre dzieciaki.

menadżerka Karolina

Karolina Statnik-Reich

menadżerka

 

Karolina trafiła do Papugi jako mama dwóch Papugowiczek. Od pięciu lat współtworzy to miejsce, kryjąc stalowe nerwy za urzekającym uśmiechem. Obecnie czuwa nad nami jako menedżer szkoły.

Zespół metodyczno-mentorski

metodyk szkoły Barbara Kulesza-Gulczyńska

Barbara Kulesza-Gulczyńska

metodyczka

 

Zaczynam dziewiąty rok w Papudze i trzeci na stanowisku metodyczki. Uczę języka angielskiego i języka polskiego jako obcego, z wykształcenia i pasji jestem polonistką. Interesują mnie alternatywne metody edukacji, pochłaniam książki Jespera Juula i jestem po kursie trenerów FamilyLab.

mentorka Ola Dmowska

Aleksandra Dmowska - Łakomy

metodyczka

 

Nazywam się Ola i jestem Mentorką Papugi w lokalizacji Strzeszyńska i Sobieskiego.

Pracuje w Papudze już 8 lat i lubię tę pracę ponieważ dzieci nigdy nie przestają mnie zaskakiwać i motywują mnie do ciągłego rozwoju. W wolnym czasie trenuję salsation, gram w squasha, uczę się języków obcych, aktualnie …

lektorka Grażyna

Grażyna Roskosz

metodyczka

 

Z pasji artystka, z wykształcenia językoznawca. Uwielbiam uczyć się języków obcych i dzielić się tym z innymi.

W wolnych chwilach czytam i próbuję różnorodnych form twórczych. Kreowanie na płótnie i papierze, praca nad własnymi projektami rękodzielniczymi – zawsze dążę do wyrażania siebie i przekazywania swojej wyjątkowej wizji świata.

mentorka Joanna PAtyk

Joanna Patyk-Taous

metodyczka

 

Jestem mentorką lokalizacji Piątkowo i Rataje. Współpracuję z Papugą już 10 lat.

Poza pracą zawodową jestem mamą dwójki dzieci oraz fanką malarstwa. Ponadto, tworzę autorskie materiały dydaktyczne, publikuję artykuły metodyczne i występuję jako prelegent na konferencjach i szkoleniach z zakresu metodyki nauczania.

Lektorzy

lektorka Ola Kościelniak

Ola Kościelniak

Hej, mam na imię Ola 🙂 Od wielu lat pracuję jako nauczycielka, a w Papudze rozpoczęłam właśnie swój czwarty rok pracy. Jestem absolwentką pedagogiki, aktualnie pracuję również jako nauczycielka w przedszkolu.

W wolnym czasie lubię zrelaksować się w zaciszu domowym, z dobrą książką i kotem przy boku 🙂 Kiedy mam taką możliwość, lubię też jeździć do Włoch, szczególnie bliski jest mi Rzym i stale szukam kolejnych powodów, aby móc tam pojechać.

W pracy z dziećmi bardzo ważne jest dla mnie to, aby każde dziecko czuło się zauważone i wysłuchane. Każdy z nas jest wyjątkowy na swój własny sposób, a dzieci są jeszcze na etapie szukania i zauważania tego, co czyni je jedynymi w swoim rodzaju – czuję ogromną satysfakcję z tego, że mogę im towarzyszyć w tym procesie.

Lektorka Magda

Magdalena Tułacz

Interesuję się kulturą dalekiego wschodu, uwielbiam czytać mangi i oglądać koreańskie seriale. Moimi aktualnymi hobby są szydełkowanie i zabawa z moim kotem.

W Papudzę uczę już czwarty rok, stawiam na pozytywną atmosferę i masę gier podczas zajęć. Zależy mi na tym aby moi uczniowie czuli się na lekcjach swobodnie i wiedzieli, że mają przestrzeń na popełnianie błędów, bo „nie myli się tylko ten, kto nic nie mówi

lektorka Ola Cieślik

Aleksandra Cieslik

Cześć, jestem Ola! Moim największym marzeniem jest zwiedzić cały świat i zamieszkać w domku na plaży. W wolnym czasie podróżuję, surfuję i uczę się języków obcych (aktualnie hiszpańskiego).

Bardzo lubię też czytać książki, piec ciasta i głaskać moje dwa pieski. Studiuję psychologię, a w Papudze jestem już od 3 lat. Na moich zajęciach zawsze dużo się dzieje, bo najważniejsza jest dla mnie pozytywna atmosfera. W pracy z dziećmi najbardziej lubię ich kreatywność, ciekawość świata i niesamowitą odwagę 🙂

Lektorka M.Tomczak

Maria Tomczak

Cześć, jestem Marysia! Moją pasją jest taniec współczesny. Interesuję się również psychologią i teatrem.

Uczę angielskiego, co sprawia mi dużą frajdę, a widok uśmiechniętych i rozwijających się uczniów przynosi mi ogromną satysfakcję.

lektorka Ola

Oliwia Staniszewska

Jestem kociarą, florystką i uwielbiam wszelkie manualności. Układam puzzle na czas – staram się być coraz szybsza 🙂

Moim marzeniem jest nauczyć się wszystkich języków romańskich – czasami różnice między nimi są naprawdę niewielkie! 

Lubię uczyć hiszpańskiego, bo zwykle przynoszę sporo gadżetów i czuję, że sama też się tym bawię 🙂 Win-win!

lektorka a Komorowska

Aleksandra Komorska

Cześć, jestem Ola! Studiuję filologię angielską na UAM, gdzie specjalizuję się w nauczaniu.

Na swoich zajęciach lubię zarażać uczniów pasją do języków obcych, sama znam ich aż 7. W wolny czasie lubię usiąść pod kocykiem z książką i herbatką, w weekendy zdarza mi się obejrzeć wyścig Formuły 1, a podczas spacerów w moich słuchawkach towarzyszy mi Ed Sheeran.

Lektorka Joanna

Joanna Osman

Z dziećmi i młodzieżą pracuję już od osiemnastu lat, a Papuga jest miejscem, w którym, po prostu, chce się być. Kocham język angielski, dlatego w jego nauce stawiam przede wszystkim na rozwój komunikacji poprzez budowanie bezpiecznej przestrzeni podczas zajęć, ruch, śpiew, dramę, multimedia i dobrą zabawę.

Prywatnie- jestem szczęśliwą mamą nastolatki, kocham zwierzęta, podróże, pyszne jedzenie, jazdę na rowerze i dobre kino.

lektor Ignacy

Ignacy Głownia

Jestem studentem psychologii oraz lektorem języka angielskiego. Tematy, które są dla mnie ważne zazwyczaj krążą wokół edukacji.

Moją ambicją jest popularyzowanie rzetelnej wiedzy naukowej, ale też wszystkiego, co dzięki niej można zrobić i osiągnąć.

Lektorka Ewa

Ewa Zięba

W Papudze jestem trzeci rok. Lubię tu atmosferę, dbanie o jakość relacji i ciągły rozwój.

W wolnym czasie czytam, słucham podcastów, ćwiczę jogę. Blisko mi też do wszelkich kreatywnych, artystycznych działań, bycia w naturze, wędrówek.

Lektorka Ania

Anna Staszak

Jestem Anglistką, która uwielbia gorącą czekoladę i wędrówki górskie. Serial “Sherlock” mogłabym oglądać godzinami 🙂

W przyszłości chciałabym tłumaczyć książki.

lektorka Lena

Magdalena Polakowska

Jestem z nad morza, lecz kocham i góry. Mam psiaka, co tuli gdy dzień jest ponury. Lubię języki, muzykę i różne kultury.

lektorka Jagoda

Jagoda

Jestem Jagoda, w Papudze uczę angielskiego i niemieckiego już od dwóch lat. Jestem tłumaczką i kocham języki obce.

W wolnych chwilach tańczę Pole Dance i uwielbiam układać taneczne choreografie!

lektor Patryk Kruczkowski

Patryk Kruczkowski

Z wykształcenia anglista, który swoją pasję do języka zapoczątkował grając w gry komputerowe. Miłośnik kotów, włoskiego jedzenia oraz spędzania czasu z rodziną.

Uwielbia swoją pracę głównie ze względu na możliwość kumpelskiej współpracy ze swoimi uczniami oraz ciągły rozwój. Zwraca uwagę na potrzeby indywidualne swoich uczniów oraz bazuje na aktywnym słuchaniu. Jego praca jest jego pasją!

lektorka Zielewicz

Matylda Zielewicz

Jestem studentką Wydziału Anglistyki na UAM. Uwielbiam tańczyć, jeździć na łyżwach oraz uczyć języka angielskiego.

Staram się stale rozwijać w zakresie wiedzy o języku i nauczaniu, co sprawia mi ogromną radość.

Julia Czesnowska

Hej! Jestem Julia! Obecnie studiuje Dziennikarstwo i komunikację społeczną na stopniu magistra.

Kocham podróże, jazdę konną, modę oraz naukę języków obcych!

Gosia Galusik

Gosia Galusik

Cześć! Jestem Gosia, w Papudze spędziłam już kilka dobrych lat. Uwielbiam tu pracować bo jest to miejsce pełne ciepła, życzliwości, kreatywności gdzie nie ma miejsca na nudę!

Z zawodu jestem nauczycielem języka angielskiego i tego języka uczę też w Papudze. Na zajęciach skupiamy się na komunikacji i rozwijaniu sprawności komunikacyjnej ucznia, ważnymi elementami są też dla mnie autonomia ucznia jak i dobra zabawa.

Wolny czas spędzam na czytaniu książek, podróżach i spacerach z psem.

Sekretariat - Anioły

Magda Nowak

Magdalena Nowak

Jestem optymistką, która uważa że ludzie z natury są dobrzy i sympatyczni. Na co dzień zajmuję się lokalizacją Piątkowo – Łużycka.

Maja Niedzielska

Maja Niedzielska

Swoje pierwsze kroki w Papudze stawiałam jako kursant. Papuga przygotowywała mnie nie tylko do szkolnych sprawdzianów, ale też do wszystkich ważnych egzaminów.

Joanna Niedzielska

Joanna Niedzielska

Najpierw jako mama Papugowiczów, a teraz jako opiekun lokalizacji Podolany. Wraz z nią zawsze wchodzą uśmiech i dużo konkretnych rozwiązań.