Nauka języka niemieckiego
stacjonarnie i online

Deutsch ist toll! Język naszych zachodnich sąsiadów zdobywa coraz większą popularność, a nasze entuzjastyczne Lektorki znacząco przyczyniają się do wspierania tego trendu! Sami sprawdźcie, jak ciekawe zajęcia przekładają się na zaangażowanie uczniów i szybkie postępy w nauce. 

 

Szkoła językowa Papuga Poznań zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci na poziomie nauczania początkowego i szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół ponadpodstawowych na lekcje języka niemieckiego w trybie stacjonarnym lub online.

lektorka przytula dzieci

Niemiecki dla przedszkolaków

ikona dwóch głów

dzieci

w wieku 3 – 6 lat

 

ikona ludzika w domu

zajęcia

stacjonarne

 

ikona czasu 45 min

lekcja

45 minut

 

icon3@3x

edukacja
przez relacje

Dzieci najlepiej uczą się poprzez działanie. Zdobywanie wiedzy i umiejętności to dla nich przygoda. Codziennie odkrywają coś nowego, nawiązują znajomości, podążają za właśnie rodzącymi się pasjami. Zadaniem dobrych nauczycieli jest podsycanie ich entuzjazmu i zaangażowania.

Tak właśnie wygląda niemiecki dla przedszkolaków w Papudze.

Niemiecki dla dzieci szkolnych

ikona dwóch głów

dzieci

w wieku 7 – 15 lat

ikona online i stacjonarnie

zajęcia stacjonarne

i online

stoper 60 min

lekcja

60 minut

icon3@3x

edukacja
przez relacje

Uruchamiamy wszystkie zmysły, a podczas każdej aktywności towarzyszy nam język obcy, dzięki czemu porozumiewamy się w nim aktywnie i swobodnie! Poprzez szerokie spektrum gier i zabaw językowych koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ćwiczymy motorykę ręki, piszemy, uczymy się słownictwa, zwrotów i całych struktur.

Tak właśnie wyglądają zajęcia dla dzieci szkolnych w Papudze.

lektorka i dzieci przeglądają książkę
lektorka pokazuje dzieciom zdjęcia w książce

Niemiecki dla młodzieży

ikona dwóch głów

młodzież
15+

 
ikona online i stacjonarnie

zajęcia stacjonarne i online

stoper 60 min

lekcja

60 minut

icon3@3x

edukacja
przez relacje

Kurs języka niemieckiego dla młodzieży skonstruowany z myślą o dynamicznych i ambitnych młodych ludziach. Program łączy innowacyjne metody nauczania z praktycznym zastosowaniem języka. Kurs zapewnia solidne podstawy gramatyczne, bogaty zasób słownictwa oraz umiejętności potrzebne do swobodnego posługiwania się językiem niemieckim.

Tak właśnie wygląda angielski dla młodzieży w Papudze.

Kursy egzaminacyjne i korepetycje
dla dzieci i młodzieży

Osiągnij sukces na egzaminach z niemieckiego dzięki naszym kursom egzaminacyjnym i korepetycjom. Specjalnie przygotowane programy zapewnią Ci gruntowne przygotowanie do testów takich jak egzamin ósmoklasisty, Cambridge, IELTS czy matura. Skorzystaj z wiedzy doświadczonych nauczycieli i indywidualnie dopasowanych strategii, aby zdobyć najlepsze wyniki. Dołącz do nas i zrealizuj swoje językowe cele!
grafika E8

Kursy egzaminacyjne

W Papudze skutecznie i w nieszablonowy sposób uczymy swobodnej komunikacji w języku obcym, a przy okazji rzetelnie przygotowujemy do egzaminów językowych! Nasz wspólny cel to gotowość ucznia do wykorzystania pełni językowego potencjału podczas egzaminu dzięki zdobytej pewności umiejętności językowych oraz znajomości strategii rozwiązywania zadań.

Korepetycje

Zwiększ swoje umiejętności językowe dzięki naszym korepetycjom z niemieckiego. Oferujemy indywidualne i grupowe sesje dostosowane do Twoich potrzeb, od przygotowania do egzaminów po poprawę wymowy.
Skorzystaj z wiedzy naszych doświadczonych nauczycieli i osiągnij szybkie efekty w nauce języka niemieckiego!
grafika do informacji o korepetycjach

Niemiecki dla dorosłych indywidualnie i biznesowo

Odkryj nasze kursy języka niemieckiego dla dorosłych, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań biznesowych.
dwoje dorosłych rozmawia
Niemiecki dla dorosłych

Zajęcia indywidualne

Zdobądź biegłość w niemieckim dzięki naszym indywidualnym zajęciom dla dorosłych.
dyrektor przed komputerem pracuje
Niemiecki dla dorosłych

Niemiecki dla firm

Nasze programy są dostosowane do potrzeb branżowych i celów biznesowych, łącząc praktyczne umiejętności językowe z kontekstem korporacyjnym.

 

Poznajmy się

Jesteśmy pasjonatami języków, entuzjastami nauczania, głowami pełnymi pomysłów i ludźmi, którzy wierzą, że edukacja to relacja!