Wakacje w ruchu na świeżym powietrzu

Turnus sportowy jest idealną okazją, aby po miesiącach nauki zdalnej i ograniczonej aktywności fizycznej, dzieci zaspokoiły swoją potrzebę ruchu. Bez obaw – nie trzeba być super sprawnym ani zainteresowanym sportem, aby dobrze bawić się na Letnich Igrzyskach w Papudze. Chcemy po prostu dać dzieciom przestrzeń do gier i zabaw na świeżym powietrzu, przypomnieć im lub wspólnie nauczyć się zasad popularnych sportów drużynowych, wziąć udział w niecodziennych turniejach i konkurencjach, poznać fantastyczne gry podwórkowe z przeszłości, puścić wodze fantazji i wymyślić własne sporty, a także potańczyć i poskakać do muzyki, aby lato 2021 zrekompensowało dzieciom trudny rok przedszkolno-szkolny. Aktywne ciało idzie w parze z aktywnym językiem, dlatego zanurzymy się w języku angielskim, który rozbrzmiewać będzie w naszym otoczeniu przez cały dzień. Wakacyjne zajęcia językowe skoncentrowane będą na rozwoju umiejętności komunikacyjnych. Z pewnością angielski z “elementami sportowymi” będzie także świetnym przygotowaniem dla małych sportowców, którzy marzą o wielkich międzynarodowych karierach.

Co czeka Dzieci w trakcie półkolonii Letnie Igrzyska?

• rozegramy kosmiczny mecz z użyciem wszystkich części ciała
  • nakręcimy papugowy teledysk
  • sprawdzimy w co bawili się w przeszłości nasi dziadkowie, gdy nie mieli telefonów ani komputerów
  • weźmiemy udział w olimpiadzie z przymrużeniem oka
  • zorganizujemy zwariowany triathlon z niespodzianką
  • zobaczymy jak elastyczne są nasze ciała w autorskim treningu jogi
  • poznamy najbardziej odlotowe sporty drużynowe
  • spędzimy aktywnie czas na świeżym powietrzu
  • poleniuchujemy na łonie natury, żeby zrelaksować się i odpocząć po wymagających treningach 😉

A jeżeli szukacie atrakcji na więcej niż jeden tydzień wakacji to koniecznie sprawdźcie gdzie jeszcze wybierzemy się tego lata. Tegoroczna oferta Papugi to m.in.: półkolonie sportowe, półkolonie artystyczne, półkolonie naukowe, półkolonie przygodowo-podróżnicze.  Półkolonie letnie 2021 Poznań z Papugą to świetny wybór! A zapisać możecie się TUTAJ!