Summer Trip – z plecakiem przez Poznań

 

 

Czy Twoje dziecko chce przeżyć niezapomniane przygody? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, która nie tylko zapewni mu ekscytujące doświadczenia, ale również umożliwi naukę samodzielności i odkrywanie miasta poprzez wędrówki ulicami Poznania! Dołącz do naszej przygody pełnej wyzwań, zabawy i niezapomnianych wspomnień!

Co dla Was mamy?

 • Przygoda i zabawa w parku dmuchańców: przeżyjemy niezapomnianą przygodę pełną skoków, fikołków i śmiechu! To doskonała okazja do wyrażenia się poprzez ruch i zabawę wśród kolorowych, miękkich przeszkód, a także nauki radzenia sobie w nowych sytuacjach.
 • Odlotowy seans filmowy: usiądziemy  wygodnie w fotelach kinowych, delektując się pysznym popcornem podczas letniego seansu filmowego. Dzieci będą mogły zagłębić się w świat filmowej magii i emocji, ucząc się jednocześnie korzystać z różnych atrakcji miasta.
 • Zabawa na torach do kręgli: rozkręcimy się na kręgielni, zdobywając punkty i świetnie się bawiąc. To nie tylko sportowa rywalizacja, ale także doskonała okazja do budowania postawy fair play i nauki zdrowego współzawodnictwa. 
 • Szaleństwa na świeżym powietrzu: wybawimy się na łonie natury, grając w bule, fińskie kręgle, spin ladder oraz kubb! To doskonała okazja do aktywnej zabawy i nawiązania nowych przyjaźni.
 • Podróże po mieście: wyruszymy z plecakami na wyprawę po naszym pięknym Poznaniu! Korzystanie z komunikacji miejskiej, spacery ulicami, bieganie po parku i odkrywanie nowych miejsc rozwijają samodzielność i uczą planowania.

Dołącz do nas!

Daj swojemu dziecku szansę na niezapomnianą przygodę pełną emocji, zabawy i niecodziennych wrażeń! Zobacz, jak Twoje się rozwija i staje samodzielne, bawiąc się i ucząc w różnych zakątkach miasta!

Zapisy:

Nie możemy zaplanować pogody, dynamiki grupy lub niektórych sytuacji losowych, dlatego nasz program w sytuacjach nieprzewidzianych może być zmieniony, jeśli będzie taka konieczność. Bezpieczeństwo i dobro dzieciaków są dla nas na pierwszym miejscu.

Dołącz do naszej przygody już dziś!!

A oto dlaczego warto z nami ruszyć na przygody:

 • Półkolonie w Papudze to dla dzieciaków doskonała okazja do nauki przez zabawę, spędzenia czasu poza domem w towarzystwie rówieśników i nawiązania nowych przyjaźni.
 • Zapewniamy czas pełen zabaw, eksperymentów, poznawania i doświadczania świata, a także języka obcego – uczestnicy półkolonii nawet nie dostrzegają, kiedy zdobywają mnóstwo nowych umiejętności.
 • Dzieci angażują się w konkretne działania, tworzą, budują i współpracują, dzięki czemu coraz lepiej funkcjonują w grupie.
 • Mamy duże doświadczenie i kadrę wspaniałych animatorów – półkolonie letnie i zimowe organizujemy już od ponad 10 lat.
 • Zapewniamy obiad i podwieczorek (śniadanie dzieci przynoszą z domu).
 • Nasze półkolonie zgłoszone są do Kuratorium Oświaty; pozostajemy pod nadzorem Powiatowej Inspekcji Sanitarnej.

Półkolonie dla dzieci Poznań – galeria z poprzednich edycji: