Let’s dance – tanecznie przez lato

 

Twoje dziecko uwielbia tańczyć i czerpać radość z ruchu? Mamy dla Ciebie niezwykłe półkolonie w rytmach muzyki, które pozwolą mu rozwijać swoje pasje, talent taneczny oraz budować pewność siebie dzięki nowym wyzwaniom! Dzieciaki będą miały szansę wykazać się determinacją i odwagą, a także nauczą się wspierać innych, rozwijając w ten sposób nie tylko umiejętności taneczne, ale także niezwykle ważne kompetencje społeczne.

A oto co przygotowaliśmy:

 • Sztuka współpracy: połączymy farby i taniec, aby stworzyć niepowtarzalne dzieło sztuki! Dzieci będą miały okazję wyrazić swoją kreatywność zarówno na płótnie, jak i na parkiecie, tworząc wyjątkowe zestawienie tańca i malarstwa.
 • Energia i radość czyli warsztaty zumby: odkryjemy niezwykłe rytmy i zakręcimy się na warsztatach zumby pod okiem doświadczonego trenera! To nie tylko taneczna zabawa, ale także doskonały sposób na lepszą kondycję fizyczną i poprawę nastrоju w rytmie latynoskiej muzyki.
 • Wsparcie ducha zespołu czyli warsztaty cheerleadingu: dowiemy się, jak wspierać ducha zespołu! To nie tylko złożona choreografia, ale także budowanie zaufania, współpraca w grupie i… świetna zabawa.
 • Przygoda i zabawa w parku dmuchańców: przeżyjemy niezapomnianą przygodę pełną skoków, fikołków i śmiechu! To doskonała okazja do wyrażenia się poprzez ruch i zabawę wśród kolorowych, miękkich przeszkód.
 • Własnych układ taneczny czyli zostań choreografem: damy się ponieść wyobraźni i stworzymy własny układ taneczny! Dzieci będą miały okazję wyrazić swoje uczucia i emocje poprzez ruch, rozwijając jednocześnie kreatywność i wyobraźnię, a także ucząc się pracy w zespole.
 • Radosne karaoke: poszalejemy z mikrofonem! Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w śpiewaniu i podzielić się z rówieśnikami pasją do muzyki.

Dołącz do nas!

Dołącz do naszej wyjątkowej przygody pełnej tańca, muzyki, kreatywności, zabawy i rozwoju osobistego! Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty już dziś i zobacz, jak Twoje dziecko rozwija się jako tancerz, artysta i człowiek!

Zapisy:

Nie możemy zaplanować pogody, dynamiki grupy lub niektórych sytuacji losowych, dlatego nasz program w sytuacjach nieprzewidzianych może być zmieniony, jeśli będzie taka konieczność. Bezpieczeństwo i dobro dzieciaków są dla nas na pierwszym miejscu.

Dołącz do naszej przygody już dziś!!

A oto dlaczego warto z nami ruszyć na przygody:

 • Półkolonie w Papudze to dla dzieciaków doskonała okazja do nauki przez zabawę, spędzenia czasu poza domem w towarzystwie rówieśników i nawiązania nowych przyjaźni.
 • Zapewniamy czas pełen zabaw, eksperymentów, poznawania i doświadczania świata, a także języka obcego – uczestnicy półkolonii nawet nie dostrzegają, kiedy zdobywają mnóstwo nowych umiejętności.
 • Dzieci angażują się w konkretne działania, tworzą, budują i współpracują, dzięki czemu coraz lepiej funkcjonują w grupie.
 • Mamy duże doświadczenie i kadrę wspaniałych animatorów – półkolonie letnie i zimowe organizujemy już od ponad 10 lat.
 • Zapewniamy obiad i podwieczorek (śniadanie dzieci przynoszą z domu).
 • Nasze półkolonie zgłoszone są do Kuratorium Oświaty; pozostajemy pod nadzorem Powiatowej Inspekcji Sanitarnej.

Półkolonie dla dzieci Poznań – galeria z poprzednich edycji: