Keep moving – wybiegane dzieciaki

 

Szukasz sposobu, by Twoje dziecko aktywnie spędzało wakacje na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Prezentujemy jedyną taką ofertę ofertę, która nie tylko rozbudzi kreatywność, ale także pozwoli dzieciom wybiegać się i wyszaleć na łonie natury.

Nasza wyjątkowa propozycja to:

 • Przygoda w terenie: przeżyjemy prawdziwą przygodę na świeżym powietrzu – podczas odlotowej papugowej gry terenowej dzieci będą miały okazję poznać węzły, szyfry i tajemnice roślin oraz zwierząt, rozwijając jednocześnie umiejętności obserwacyjne i zdolności manualne.
 • Niemagiczna wersja gry w quidditcha: spróbujemy swoich sił w magicznym sporcie pod czujnym okiem zawodniczki drużyny quadballa (dawniej – quidditcha)! To nie tylko sportowa rywalizacja, ale także doskonała okazja do szlifowania zdolności współpracy.
 • Twórcza sztuka na powietrzu: samodzielnie stworzymy kredę, by móc pomalować chodnik we wszystkie kolory tęczy, rozwijając wyobraźnię i kreatywność poprzez sztukę uliczną w naturalnym otoczeniu.
 • Skoki i zabawa w Parku Dmuchanych Zabaw: poskaczemy w  parku dmuchańców i trampolin, doskonaląc równowagę, koordynację i zdobywając energię na długi czas.
 • Szaleństwa na świeżym powietrzu: wybawimy się i wyszalejemy, spędzając czas na łonie natury, grając w bule, fińskie kręgle, spin ladder oraz kubb! To doskonała okazja do aktywnej zabawy i nawiązania nowych przyjaźni.

Nie czekajcie dłużej!

Daj swojemu dziecku szansę na aktywną i ekscytującą przygodę na świeżym powietrzu! Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty już dziś i zobacz, jak Twoje dziecko odkrywa radość płynącą z ruchu i zabawy!

 

Zapisy:

Nie możemy zaplanować pogody, dynamiki grupy lub niektórych sytuacji losowych, dlatego nasz program w sytuacjach nieprzewidzianych może być zmieniony, jeśli będzie taka konieczność. Bezpieczeństwo i dobro dzieciaków są dla nas na pierwszym miejscu.

Dołącz do naszej przygody już dziś!!

A oto dlaczego warto z nami ruszyć na przygody:

 • Półkolonie w Papudze to dla dzieciaków doskonała okazja do nauki przez zabawę, spędzenia czasu poza domem w towarzystwie rówieśników i nawiązania nowych przyjaźni.
 • Zapewniamy czas pełen zabaw, eksperymentów, poznawania i doświadczania świata, a także języka obcego – uczestnicy półkolonii nawet nie dostrzegają, kiedy zdobywają mnóstwo nowych umiejętności.
 • Dzieci angażują się w konkretne działania, tworzą, budują i współpracują, dzięki czemu coraz lepiej funkcjonują w grupie.
 • Mamy duże doświadczenie i kadrę wspaniałych animatorów – półkolonie letnie i zimowe organizujemy już od ponad 10 lat.
 • Zapewniamy obiad i podwieczorek (śniadanie dzieci przynoszą z domu).
 • Nasze półkolonie zgłoszone są do Kuratorium Oświaty; pozostajemy pod nadzorem Powiatowej Inspekcji Sanitarnej.

Półkolonie dla dzieci Poznań – galeria z poprzednich edycji: