Angielski
dla dzieci wczesnoszkolnych

lektorka trzyma papierową papugę zrobioną na zajęciach i uśmiecha się do dzieci

Dla naszych najmłodszych Uczniów nauczania początkowego zorganizowaliśmy niezwykłą wyprawę w świat z językiem angielskim.

Dla dzieci zaczynających swoją przygodę z edukacją szkoła jest wielką przygodą! Codziennie odkrywają coś nowego, nawiązują znajomości, podążają za właśnie rodzącymi się pasjami. Zadaniem dobrych nauczycieli jest podsycanie ich entuzjazmu i zaangażowania. Tak właśnie wyglądają zajęcia z angielskiego w Papudze dla klas 1-3 szkół podstawowych!

Uruchamiamy wszystkie zmysły, a podczas każdej aktywności towarzyszy nam język obcy, dzięki czemu porozumiewamy się w nim aktywnie i swobodnie! Poprzez szerokie spektrum gier i zabaw językowych koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ćwiczymy motorykę ręki, piszemy, uczymy się słownictwa, zwrotów i całych struktur. Naszym celem jest aktywne i swobodne porozumiewanie się. Przekonaj się, jak życzliwa atmosfera i profesjonalnie poprowadzone zajęcia wpływają na przyswajanie wiedzy!

Zajęcia odbywają się STACJONARNIE w wybranej lokalizacji Papugi lub ONLINE w wirtualnych klasach.

Angielski dla dzieci klas 1-3

Na początku swej przygody ze szkołą podstawową dzieci są pozytywnie nastawione do nauki. Bardzo chętnie biorą udział w proponowanych zabawach, są spontaniczne i ciekawe świata. Podczas naszych zajęć wykorzystujemy ich energię, dłuższy czas koncentracji oraz brak barier w nauce języka angielskiego. Na zajęciach nastawiamy się na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

lektor gra z dziećmi balonem
dwie głowy papugi z logo rozmawiaja
lektorka w ramach zajęć angielskiego bawi się kolorowymi balonami z dziećmi
mapka z lokalizacjami szkoły

Zapraszamy na zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub kursy online w formie wirtualnych klas.

Jak uczymy?
Zerknij na nasze zajęcia

ikona ludzika w domu

zajęcia stacjonarnie

znak budzika

zajęcia 1 x w tygodniu

stoper 60 min

lekcja 60 minut

indywidualnie lub grupowo

kameralne grupy dla 8 osób

dziesiątki pomysłów na skuteczną naukę

uczymy prawdziwego porozumiewania

icon3@3x
stawiamy na edukację przez relacje

profesjnalna, odlotowa kadra

grafika robimy to dobrze

Niewielkie grupy i doświadczona kadra sprawiają, że nasze zajęcia dopasowane są do temperamentu i wymagań każdego Uczestnika. Twoje Dziecko w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze spędzi miło czas, a przy okazji otworzy się na nowy język.

Angielski dla dzieci wczesnoszkolnych
- co jeszcze warto wiedzieć?

Zajęcia językowe w Papudze to o wiele więcej niż godzinna lekcja!

chłopiec się uśmiecha
dzieci przebrane za rdzennych amerykan
grafika 3P

Cennik zajęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szczegółowym cennikiem zajęć z języka angielskiego, gdzie znajdziesz atrakcyjne opcje dopasowane do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania.

Zobacz, jak możesz zainwestować w rozwój językowy swojego Dziecka

Masz pytania?

Karolina Statnik-Reich

menadżerka szkoły

img-wspolpraca-z-lektorami@2x
Dzieci szkolne uczestniczą w kursie podręcznikowym opracowanym przez Papugę we współpracy z wydawnictwem National Geographic Learning, dzięki czemu nie tylko uczą się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystują język jako narzędzie do zdobywania wiedzy o otaczającym świecie.