Kursy dla dzieci wczesnoszkolnych 6-9 lat

Dla dzieci zaczynających swoją przygodę z edukacją szkoła jest jedną wielką przygodą! Codziennie odkrywają coś nowego, nawiązują znajomości, podążają za właśnie rodzącymi się pasjami. Zadaniem dobrych nauczycieli jest podsycanie ich entuzjazmu i zaangażowania. Tak właśnie działamy w Papudze!

Poprzez szerokie spektrum zabaw i innych aktywności, koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ćwiczymy motorykę ręki i naukę pisania, zachęcamy do powtarzania słów, zwrotów i zdań za nauczycielem. Naszym celem jest aktywne i swobodne porozumiewanie się Uczniów w języku angielskim. Przekonaj się, jak życzliwa atmosfera i profesjonalnie poprowadzone zajęcia wpływają na przyswajanie wiedzy! Spraw, by już zawsze nauka języka kojarzyła się Twojemu Dziecku z przyjemnością!

Co przygotowaliśmy dla Najmłodszych Uczniów?

• Zaskakujące i dynamiczne zajęcia prowadzone w języku obcym.
  • Naukę metodą spiralną, przy jednoczesnym poszerzaniu tematów w ciekawy i często nietypowy sposób.
  • Atmosferę kraju anglojęzycznego, mobilizującą do spontanicznego używania języka obcego.
  • Rebusy, zagadki i szyfry dla Małych Sherlocków.
  • Zabawy ruchowe, gry słowne, ćwiczenia komunikacyjne rozbudzające językowe pasje.
  • Angażujące projekty, które uczą poprzez działanie.
  • Możliwość współtworzenia zajęć.
  • Fantastyczne imprezy tematyczne: nocki w Papudze, Sylwester i inne!

Dla Twojego Dzielnego Ucznia zorganizowaliśmy przygodę z językiem połączoną z bezstresowym
powtarzaniem materiału. Co jeszcze warto wiedzieć?

• Możesz nam zaufać – mamy 12-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z uczenia Maluchów.
  • Twoje Dziecko jest w dobrych rękach – nasza kadra jest przeszkolona i profesjonalna.
  • Możesz śledzić postępy nauki: plany pracy przesyłamy mailowo, na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację, organizujemy dla Rodziców zajęcia otwarte.
  • Możesz (ale nie musisz!) uczyć się razem z Dzieckiem: oferujemy dostęp do Dostęp do materiałów audio-video, gier internetowych i powtórkowych zestawów słówek, uzupełniających program językowy Papugi, bezpłatną bibliotekę z literaturą dziecięcą i rodzicielską, stałe wsparcie metodyka i opiekę Anioła Papugi, warsztaty językowe i rodzicielskie.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

• wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauce dzieci języka angielskiego.
  • wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest pasją.
  • bezpłatne materiały do nauki.
  • ewaluację postępów na koniec każdego z semestrów.
  • zajęcia pokazowe dla rodziców, w trakcie których rodzice mogą ocenić postępy dziecka.
  • bezpłatna biblioteka i multimedia dla uczniów.
  • Koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Nasze motto

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

KURS JĘZYKOWY DLA DZIECI WCZESNOSZKOLNYCH TO:
Godzinne zajęcia 1-2 razy w tygodniu
Grupy max. 6-os.
Dobra lokalizacja
Możliwość odrabiania nieobecności
Bezpłatny dostęp do materiałów
Kawa / herbata / miejsce do podgrzania jedzenia dla dziecka
Diagnoza językowa na życzenie rodzica
Możliwość dalszej edukacji w Papudze