Zaledwie kilka dni temu odbieraliśmy klucze od nowego lokalu na os. Lecha, a już za moment rusza jego remont. Jesteśmy też po bardzo obiecujących rozmowach z władzami szkoły w podpoznańskich Kamionkach. Z lekkim drżeniem ekscytacji obwieszczamy, że od września Papuga będzie miała dwie dodatkowe lokalizacje: samodzielny przestronny lokal na Ratajach w budynku Orlego Gniazda i gościnnie w nowej szkole podstawowej w sypialni Poznania w Kamionkach.

Pomieszczenia w lokalizacji na Ratajach stopniowo nabiorą charakterystycznego papugowego kolorytu: na ścianach pojawi się znana z innych lokalizacji zielona tapeta, a sale zostaną pomalowane na przyjemne kolory. Projektant zadbał o to, żeby wystrój nowej lokalizacji Papugi był przyjazny dla dzieci, a jednocześnie dawał wrażenie zanurzenia się w amazońskiej dżungli. Wkrótce będziemy mieli okazję się przekonać, że unikatowy charakter wnętrz Papugi oddaje niezwykłą atmosferę naszej szkoły językowej – otwartości na potrzeby Dzieci i radości z nawiązywania z nimi bliskich, serdecznych relacji.

Aby zapewnić sobie miejsce w grupie, już teraz zachęcamy do zapisywania się przez formularz, bo zajęcia startują już od 4 września. W odpowiedzi na informacje podane w formularzu skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy najbardziej odpowiednią grupę do nauki angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub chińskiego dla Państwa Dziecka.