Impreza Andrzejkowa na Strzeszyńskiej

Impreza Andrzejkowa na Strzeszyńskiej

Dnia 1 grudnia szaleliśmy w Papudze z okazji Andrzejek. Imprezę poprowadziły dwie czarnowłose wróżki, znane dzieciom na co dzień jako lektorki ze Strzeszyńskiej Agnieszka i Ola. To był magiczny wieczór pełen wróżb, tańców i pyszności. Sami zobaczcie, czym są Andrzejki w Papudze!

A jak ABSOLUTNIE FANTASTYCZNY POCZĄTEK przy zabawach integracyjnych!

N jak NIGDY SIĘ NIE NUDZIMY i dużo marzymy. Każdy uczestnik wrzucił do magicznej misy monetę, wypowiadając przy tym swoje marzenie. Wszystkie monety szczęśliwie wylądowały w misie marzeń, nic tylko czekać, aż wszystko się spełni 🙂

D jak DOSKONAŁA ZABAWA przy przebijaniu balonów. Każdy uczestnik miał okazję przebić balonik z wróżbą, by dowiedzieć się, jaki będzie jego przyszły zawód. Przyszłe pokolenie policjantów, tancerzy, lekarzy i innych profesji świetnie się przy tym bawiło. I to cały czas po angielsku!

R jak RADOSNE PLĄSANIE przy świetle dyskotekowej kuli. Taniec na gazecie to nie tylko ruch, ale również współpraca pomiędzy osobami w parze. Coraz mniejsza powierzchnia gazety wymagała dużej pomysłowości od naszych tancerzy, jednak niestraszne im było żadne wyzwanie!

Z jak ZABAWA NA CAŁEGO przy laniu wosku! Niesamowite kształty pobudziły naszą wyobraźnię!

3.jpg

E jak EKSKLUZYWNA SESJA ZDJĘCIOWA Z WRÓŻKĄ! Nie zabrakło zabawnych okularów, wąsów i innych niezbędnych rekwizytów!

J jak JEDZONKO! Największą furorę zrobiły owoce maczane w roztopionej czekoladzie, której nikt nie mógł się oprzeć!

K jak KRYSZTAŁOWA KULA. Każdy uczestnik imprezy dowiedział się, przebijając serduszko z imionami, jak będzie miał na imię jego nowy przyjaciel. Następnie wróżka ALE!KSANDRA wyczytywała z kryształowej kuli, gdzie tego przyjaciela będzie można spotkać. A może właśnie w Papudze?

I jak IMPREZOWY AMULET. Z Papugi nikt nie wychodzi z pustymi rękami – tym razem każdy przygotował sobie magiczny talizman do zawieszenia na szyję. Mamy nadzieję, że będzie przypominał o radośnie spędzonym czasie na naszych Andrzejkach! Zapraszamy za rok 🙂

Ola Dmowska

Więcej wpisów