Jeśli chcesz aby Twoje dziecko miało od najmłodszych lat kontakt z językiem hiszpańskim, a do tego dobrze się bawiło i rozwijało – to jesteś we właściwym miejscu.

Dzięki naszym lektorkom – Larisie i Joannie, które mają głowę pełną pomysłów i uwielbiają dzieci, z wzajemnością – Twoje dziecko w super atmosferze i z łatwością nauczy się nowego języka.

• Wszystkie zajęcia odbywają się w niewielkich (maksymalnie 6 osobowych) grupach.
  • Zajęcia trwają 60 minut – czasem jednak nasi uczniowie nie chcą kończyć.
  • Nasze spotkania odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu

Jak uczymy hiszpańskiego w Papudze

• Z energią jaką daje hiszpańskie słońce
  • Pozytywnie i kreatywnie
  • Z pasją flamenco
  • Ze świeżością hiszpańskich owoców
  • Przez zabawę z siłą hiszpańskiej Fiesty
  • W odpowiednio dobranym tempie – by móc wypocząć podczas siesty

Dlaczego akurat język hiszpański

• Język hiszpański, jest drugim najczęściej używanym językiem kultury zachodniej na całym świecie. Szacuje się, że używa go niemal 400 milionów ludzi na Ziemi.
  • Język ten jest również bardzo podobny do naszego ojczystego języka, stąd dzieciaki bardzo szybko poznają jego strukturę – co ułatwi jego poznanie.

Zapisz swoje dziecko na lekcje hiszpańskiego

Nasze doświadczenie i wykwalifikowana kadra dają gwarancję skutecznych zajęć. Zapraszamy do kontaktu z nami, sami Państwo zobaczą, jak dzieci reagują na nasze pomysły.

Sprawdź dostępność miejsc: kontakt@papuga.edu.pl lub 604 156 630.
Zadzwoń i dowiedz się więcej!