W ubiegły piątek Papugowicze wraz z Polly hucznie świętowali urodziny królowej Elżbiety II. Ponad 30 dzieciaków przybyło na piżamowe party. Czternaścioro najwytrwalszych spośród nich spędziło noc w szkole, aby rano spróbować tradycyjnego angielskiego śniadania.

Jak przystało na królewskie przyjęcie, nie mogło zabraknąć odpowiedniego stroju, dlatego wszyscy ubrani byli w najbardziej kolorowe i odświętne piżamy. Nasza zabawa rozpoczęła się pokazem mody, podczas którego każdy miał okazję zaprezentować swoją piżamę i usłyszeć gromkie oklaski. Dzieci udowodniły także swoją odwagę w bitwie na poduszki ku chwale Monarchini. Następnie na uczestników zabawy czekało zadanie specjalne. Wszyscy bardzo entuzjastycznie i z ogromnym uśmiechem na twarzy ruszyli, aby przy świetle latarek przemierzyć czeluście szkoły, odnaleźć ukryte wskazówki i rozwiązać sześć zagadek Królowej. Ale to nie koniec atrakcji…

Dla każdego coś słodkiego-magicznego!

Podczas przyjęcia dzieci miały okazję udekorować przepyszne babeczki według swojego pomysłu oraz stworzyć własny łapacz snów. Przyozdobione i smakowicie wyglądające przysmaki trafiły na urodzinowy stół, a prace plastyczne pełne kolorowych piórek i koralików ozdobiły szkołę.

Nie zabrakło również pląsów na parkiecie i popisu tanecznych umiejętności. Wszyscy świetnie poradzili sobie z tanecznym wyzwaniem i bez problemu zatańczyli taniec robotów, balet czy flamenco.

Pełni wrażeń i pozytywnej energii imprezowicze zasnęli w ciepłych śpiworach, aby nabrać sił na kolejny dzień. Całe świętowanie urodzin królowej Elżbiety II zakończyło się śniadaniem w iście angielskim stylu.

Bardzo cieszymy się z tak licznego przybycia i już nie możemy się doczekać kolejnych urodzin Monarchini. Zapraszamy za rok!

Agnieszka Piekielny