Pandemia niespodziewanie uświadomiła nam jak istotne jest przebywanie i podtrzymywanie relacji z innymi. Taką możliwość dla naszych dzieci oferuje Szkoła Językowa PAPUGA podczas ferii zimowych 2021, w trakcie których będą odbywać się kreatywne warsztaty, rozbudzające ciekawość projekty, gry językowe oraz pełne śmiechu i radosnego szaleństwa zabawy. 

 

 

Zimowe turnusy odbywać się będą w małych grupach i kameralnej atmosferze. Jak co roku, dzieci w PAPUDZE będą miały okazję przez 8 godzin obcować z językiem angielskim, który rozbrzmiewa w ich otoczeniu i wplatany jest we wszystkie aktywności programowe. Warsztatowa forma zajęć sprawia, że zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności jest fascynującą przygodą, podczas której dzieciaki same zgłębiają interesujące je tematy. Program dnia dostosowywany jest do dynamiki i potrzeb danej grupy. Papugowe zajęcia to poznawanie ciekawostek dotyczących otaczającego nas świata i kultury. To także rozbudzanie dziecięcej kreatywności i wyobraźni. Nie zabraknie również aktywności na świeżym powietrzu – spacery z zadaniami, gry terenowe, zawody sportowe czy grupowe zabawy ruchowe… Dzieci przebywając w gronie rówieśników mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne – empatię, współpracę oraz komunikację, również w języku angielskim! Jak zawsze, doświadczone i pełne pozytywnej energii animatorki zaopiekują się zimowymi Papugami i zadbają, aby wszyscy dobrze się bawili.

Pierwszy tydzień to ekscytująca wyprawa na północ do krainy Wikingów. Podczas tych podróżniczo-przygodowych warsztatów dzieci będą miały okazję odkryć świat Wikingów, poznać ich legendy, kulturę i zwyczaje, a także nauczyć się starodawnego pisma, skonstruować statek oraz własnoręcznie wykonać biżuterię. Przez 4 dni będziemy przeżywać niezapomniane przygody na lądzie i morzu, a do domu wrócimy z mnóstwem ciekawostek i garściami skarbów znalezionych po drodze.

Drugi tydzień to warsztaty artystyczno-naukowe, podczas których dzieci będą badać świat zmysłów i odkrywać tajemnice ludzkiego organizmu oraz świata roślin i zwierząt. Eksperymenty i badania, angażujące projekty, obserwacje i prace plastyczne – to i jeszcze więcej czeka na uczestników drugiego turnusu ferii zimowych. Gwarantujemy, że dzieci przy okazji świetnej zabawy, zdobędą mnóstwo wiedzy, a językiem angielskim posługiwać się będą znacznie swobodniej – słowo Papugi! Dla uczestników drugiego turnusu w lokalizacji Rataje, mamy dodatkowo możliwość zapisania się na zajęcia narciarskie na stoku maltańskim.

Jedno jest pewne – zimowe turnusy z językiem angielskim w Papudze to nie tylko zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim dużo frajdy, kupa śmiechu i dobra zabawa w bezpiecznych i komfortowych warunkach, pod opiekuńczymi skrzydłami papugowych lektorów i animatorów. Gotowi na najlepsze ferie w mieście?

Czekamy na Was w Papudze! 

 

 

 

AUTOR: Barbara Dudziak-Czajkowska