Keep moving- wybiegane dzieciaki

Keep moving - wybiegane dzieciaki

Szukasz sposobu, by Twoje dziecko aktywnie spędzało wakacje na świeżym powietrzu?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Prezentujemy jedyną taką ofertę ofertę, która nie tylko rozbudzi kreatywność, ale także pozwoli dzieciom wybiegać się i wyszaleć na łonie natury.

Nasza wyjątkowa propozycja to:

• Przygoda w terenie: przeżyjemy prawdziwą przygodę na świeżym powietrzu – podczas odlotowej papugowej gry terenowej dzieci będą miały okazję poznać węzły, szyfry i tajemnice roślin oraz zwierząt, rozwijając jednocześnie umiejętności obserwacyjne i zdolności manualne.
  • Niemagiczna wersja gry w quidditcha: spróbujemy swoich sił w magicznym sporcie pod czujnym okiem zawodniczki drużyny quadballa (dawniej – quidditcha)! To nie tylko sportowa rywalizacja, ale także doskonała okazja do szlifowania zdolności współpracy.
  • Twórcza sztuka na powietrzu: samodzielnie stworzymy kredę, by móc pomalować chodnik we wszystkie kolory tęczy, rozwijając wyobraźnię i kreatywność poprzez sztukę uliczną w naturalnym otoczeniu.
  • Skoki i zabawa w Parku Dmuchanych Zabaw: poskaczemy w parku dmuchańców i trampolin, doskonaląc równowagę, koordynację i zdobywając energię na długi czas.
  • Szaleństwa na świeżym powietrzu: wybawimy się i wyszalejemy, spędzając czas na łonie natury, grając w bule, fińskie kręgle, spin ladder oraz kubb! To doskonała okazja do aktywnej zabawy i nawiązania nowych przyjaźni.

Nie czekajcie dłużej!

Daj swojemu dziecku szansę na aktywną i ekscytującą przygodę na świeżym powietrzu! Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty już dziś i zobacz, jak Twoje dziecko odkrywa radość płynącą z ruchu i zabawy!

chłopiec biegnie z piłką
A oto dlaczego warto z nami ruszyć na przygody:
grafika pod opieką sanepidu
grafika dzieciaki polecają to
grafika zgłoszone do kuratorium oświaty
grafika półkolonii sportowych
Termin i lokalizacja półkolonii
rozpisane terminy półkoloni 2024
Pytania? Wątpliwości?
dzieci wraz z lektorką lepią z masy

Zobacz także nasze inne propozycje!

Tak bawimy się
na półkoloniach