Polar Expedition – Podbój mroźnych krain!

Najlepsza przygoda tej zimy!

Spędźcie z nami ferie zimowe 2025, wybierając się na niezapomnianą wyprawę - wystarczy tydzień, by umieścić naszą niebiesko-różową flagę na obu mroźnych biegunach.

Gotowi na polarną przygodę? A oto co Was czeka:

• Uczestnicy papugowej polarnej ekspedycji zapoznają się z florą i fauną Antarktyki i Antarktydy, wirtualnie odwiedzą wioskę świętego Mikołaja i poznają zwyczaje Inuitów.
  • Możecie liczyć na zimę pełną eksperymentów – zbudujemy razem śnieżny wulkan, ruszymy tropem polarnych niedźwiedzi oraz pingwinów, a także stworzymy własne zorze polarne.
  • Na papugowych półkoloniach nie zabraknie też przestrzeni dla miłośników sztuk plastycznych – pomalujemy farbą i solą, zamkniemy w śnieżnych kulach bajeczne zimowe krajobrazy i zaprojektujemy polarne wioski.
  • Każdej z aktywności towarzyszyć będzie język angielski, wplatany w zajęcia oraz codzienne aktywności, tak by umożliwić Papugowym Polarnikom osłuchiwanie się i oswajanie z językiem w naturalnych warunkach wspólnej zabawy i eksploracji
  • Doświadczone animatorki i doświadczeni animatorzy będą towarzyszyć młodym Odkrywcom w podróży, służąc radą i pomocą, wspierając we współpracy oraz podsuwając niebanalne sposoby na spędzanie wolnego czasu.

Z wielkiej ekspedycji Polarnicy wrócą roześmiani i zainspirowani, rumiani od mrozu, plecakami wypełnionymi niepowtarzalnymi pracami plastycznymi, a głowami pełnymi niezwykłych arktycznych i antarktycznych ciekawostek, a także – przydatnych angielskich zwrotów.

Spędźcie zimę 2025 razem z nami!

20.01 – 24.01 / 27.01 – 31.01

Lokalizacje

Rataje, Piątkowo, Podolany

grafika pod opieką sanepidu
grafika dzieciaki polecają to
grafika zgłoszone do kuratorium oświaty

Mamy dla Was drugą niesamowitą propozycje! Sprawdź!

Wizard Academy – Odkryj moc magii!

Gotowi na magiczną przygodę?

Nauczysz się rzucać zaklęcia, tworzyć eliksiry, odkryjesz sekrety magicznych stworzeń, a na koniec zapanujesz nad nocnym niebem. Gotowi na magiczne ferie?

Zgłoście się do Akademii i zostańcie prawdziwymi magami!

Dodatkowe informacje:

• Jesteśmy dostępni w 4 lokalizacjach, z których każda dostosowana jest do potrzeb dzieciaków (Piątkowo, ul. Łużycka 22; Podolany, ul. Strzeszyńska 270; Rataje, os. Armii Krajowej 131A sala Danimatoring; Grunwald, ul. Promyk 4 SP91).
  • Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo, a także przestrzeń do zabawy i relaksu w pobliskich zielonych parkach i lasach.
  • Zapewniamy opiekę w Godzinach: od 7:30 do 17:00 (wyjątkiem jest Grunwald – tu zapraszamy od 8:00 do 16:00)
  • Zapewniamy pyszny obiad i podwieczorek.

Zobacz jak bawiliśmy się w ubiegłych latach!

Poprzednie edycje półkolonii
w obiektywie Papugi

grafika/znak galeria
dzieci malują twarz lektorki na zajęciach