Półkolonie Poznań PIĄTKOWO

Półkolonie letnie na Piątkowie odbywają się w wolnostojącym, trzykondygnacyjnym domu z ogrodem, tuż przy rezerwacie przyrody Żurawiniec. Spokojna okolica, bliskość lasu i placu zabaw, przyjazna dzieciom przestrzeń, komfortowe sale oraz łatwy dojazd to ogromne atuty naszej piątkowskiej lokalizacji. Tego lata Papuga-Piątkowo zaprasza na 9 tygodniowych turnusów od 26 czerwca do 25 sierpnia. 

 

AŻ TRZY TEMINY DLA MALUSZKÓW 3-6 LAT!

Poznaj naszą lokalizację na Piątkowie!

W środku:

  • jasne, przestronne i komfortowe sale 
  • pracownia kulinarno-plastyczna 
  • przestrzeń kuchenna i jadalna
  • dwa wejścia z szatniami i trzy łazienki

Wyposażenie i dekoracje:

Lokalizacja na czas lata przechodzi metamorfozę – od samego wejścia uczestnicy przenoszą się w czasie i przestrzeni dzięki tematycznym dekoracjom, które pomagają wczuć się w klimat turnusu. Wyposażenie sal zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Przestrzeń podzielona jest na części wspólne, w których spędzamy czas razem i zakątki bardziej kameralne do pracy warsztatowo-projektowej w małych grupach. Do dyspozycji dzieci poza rekwizytami i gadżetami tematycznymi są przybory plastyczne, gry i sprzęt sportowo-rekreacyjny. Dzieci mają stały dostęp do szatni i swoich plecaków, a także do kuchni i łazienek – dbamy o komfort i swobodę.

Na zewnątrz:

  • własny ogród, w którym bawimy się podczas zajęć sportowych, ale także relaksujemy podczas poobiedniej sjesty
  • las i park w jednym, bo sąsiadujemy z  przepięknym rezerwatem Żurawiniec, w którym spędzamy czas każdego dnia
  • leśny plac zabaw i zewnętrzna siłownia w odległości spacerowej (ok. 10 min.)
  • przestrzeń do wygodnego parkowania po drugiej stronie uliczki oraz miejsce, aby bezpiecznie zostawić rowery i hulajnogi

Dojazd:

Do naszej lokalizacji na ul. Łużyckiej 22 dojedziecie wygodnie samochodem, ale także komunikacją miejską: AUTOBUSEM przystanek  Stoińskiego (spacer z przystanku do lokalizacji ok. 5 min) lub TRAMWAJEM przystanek Kurpińskiego (spacer z przystanku do lokalizacji ok. 15 min., możliwość podjazdu autobusem). 

Półkolonie dla dzieci PIĄTKOWO – poprzednie edycje: