Półkolonie Poznań-Grunwald

Półkolonie letnie Poznań – Grunwald odbywają się w SP nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Wybickiego. Przyjazna dzieciom przestrzeń, komfortowe sale, bliskość terenów zielonych oraz łatwy dojazd to ogromne atuty naszej lokalizacji. Tego lata Papuga- Grunwald zaprasza na aż dwa tygodniowe turnusy.

Tego lata mamy aż dwa turnusy dla Was!

Poznaj naszą lokalizację na Grunwaldzie!

W środku:

  • jasna, wygodna i przestronna sala 
  • duża i wygodna przestrzeń wspólna
  • komfortowe i bezpieczne ciągi komunikacyjne

Wyposażenie i dekoracje:

Lokalizacja na czas lata przechodzi metamorfozę – od samego wejścia uczestnicy przenoszą się w czasie i przestrzeni dzięki tematycznym dekoracjom, które pomagają wczuć się w klimat turnusu. Wyposażenie sal zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Przestrzeń podzielona jest na części wspólne, w których spędzamy czas razem i zakątki bardziej kameralne do pracy warsztatowo-projektowej w małych grupach. Do dyspozycji dzieci poza rekwizytami i gadżetami tematycznymi są przybory plastyczne, gry i sprzęt sportowo-rekreacyjny. Dzieci mają stały dostęp do szatni i swoich plecaków, a także do łazienek – dbamy o komfort i swobodę.

Na zewnątrz:

  • liczne tereny zielone, boiska i place zabaw – bez problemu znajdujemy kameralne miejsce tylko dla naszej grupy
  • przestrzeń  do zabawy na świeżym powietrzu w cieniu drzew lub do relaksu na kocu piknikowym w promieniach słońca na czystych i zadbanych trawnikach
  • miejsce do wygodnego parkowania w odległości spacerowej 2-4 min. od wejścia do szkoły.

Dojazd:

Do naszej lokalizacji dojedziecie wygodnie samochodem, ale także komunikacją miejską – autobusami linii 348, 911. Przystanek autobusowy znajdują się w odległości spacerowej ok. 3-4 minut od szkoły. 

Półkolonie dla dzieci Biedrusko – poprzednie edycje: