Angielski dla młodzieży

Szukasz szkoły, która skutecznie i w nieszablonowy sposób nauczy Twoje nastoletnie dziecko komunikowania się w języku obcym, a przy okazji przygotuje do egzaminów? Papuga to świetny wybór!

Oferujemy zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi oraz kursy online w formie wirtualnej klasy. 

Papuga for TEENS to kurs łączący przygotowanie do egzaminów z tym co najistotniejsze – komunikacją werbalną! Wplatamy treści egzaminacyjne w ciekawe i angażujące ćwiczenia komunikacyjne, rozwijające prace projektowe i naukę przy pomocy autentycznych anglojęzycznych materiałów. Poszerzamy naszą bazę słownictwa zgłębiamy tajniki gramatyki w sposób przyjazny nastoletniem mózgowi. Każde zajęcia to miks różnorodnych aktywności językowych, dzięki którym doskonalimy wszystkie cztery umiejętności: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. 

Podręczniki National Geographic pozwalają uczyć się języka przyjemnie i przystępnie. Materiały wizualne wzbudzają ciekawość, budują motywację do nauki, zachęcają do odkrywania i eksplorowania, a także pozwalają lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość. 

Kursy National Geographic Learning wspierają umiejętności pozajęzykowe, a kluczowe we współczesnym świecie m.in. umiejętność krytycznego myślenia, selekcjonowania informacji, współpracy w grupie, skutecznej komunikacji międzykulturowej oraz publicznego prezentowania swoich opinii i poglądów.

Na zajęciach poza podręcznikami, używamy całej palety materiałów autentycznych takich jak fragmenty filmów i seriali młodzieżowych, muzykę obcojęzyczną, popularne i wartościowe v-logi i blogi, a także artykuły i książki o tematyce bliskiej życiu nastolatków. Ukazujemy zastosowanie języka obcego w życiu codziennym i naturalnej komunikacji, a także zachęcamy naszych uczniów do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności językowych w kontakcie z żywym, autentycznym językiem, bo przecież po to uczymy się języka, aby się nim swobodnie posługiwać na co dzień. 

Oferujemy

  • Kompleksową diagnozę językową, która pozwala nam doprecyzować potrzeby i cel ucznia oraz oszacować czas potrzebny do opanowania materiału, a także precyzyjnie określić poziom biegłości językowej i zaplanować dalszą ścieżkę jego rozwoju językowego 
  • Kurs zorientowany na cel pozwalający uczniom na świadome doskonalenie swoich umiejętności językowych, a chętnym także na przygotowanie się do egzaminu wewnętrznego w Papudze lub zewnętrznego uwieńczonego certyfikatem międzynarodowym
  • Nieszablonowe zajęcia pełne angażujących konwersacji i gier językowych
  • Nowoczesne technologie urozmaicające zajęcia i przybliżające anglojęzyczny świat
  • Podręczniki National Geographic w bardzo atrakcyjnych cenach oraz bezpłatne materiały dodatkowe.