Angielski dla młodzieży

Angielski
dla dzieci szkolnych i młodzieży

Dla naszych Uczniów (11 +) zorganizowaliśmy niezwykłą przygodę z językiem angielskim.

W tej grupie wiekowej (11+) spotykają się uczniowie, którzy zazwyczaj mieli już wcześniej kontakt z językiem angielskim w szkole lub na zajęciach dodatkowych. Dla nas niezwykle ważne jest, aby poziom językowy grupy był możliwie wyrównany.

Na zajęciach pracujemy z podręcznikami wydawnictwa National Geographic Learning, skupiamy się też na ćwiczeniach komunikacyjnych i praktycznym zastosowaniu języka. Rozbudowujemy bazę słownictwa i ćwiczymy gramatykę w sposób przyjazny mózgowi, aby efekty było widać nie tylko w testach, ale także w swobodnym porozumiewaniu się.

Zajęcia odbywają się STACJONARNIE w wybranej lokalizacji Papugi lub ONLINE w wirtualnych klasach.

chłopcy robią wypieki na zajęciach z angielskiego

Angielski dla młodzieży szkolnej i ponadpodstawowej

Młodzież szkolna i ponadpodstawowa uczestniczą w unikalnym kursie podręcznikowym, opracowanym przez Papugę we współpracy z National Geographic Learning. Dzięki temu nasi uczniowie nie tylko uczą się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystują język jako narzędzie służące zdobywaniu wiedzy o świecie.

Interdyscyplinarne podejście do nauki angielskiego łączące tematy z różnych dziedzin, daje możliwości rozwoju językowego i pogłębienia świadomości kulturowej, a także poszerzenia wiedzy ogólnej.

Nie staramy się zapamiętać listy słówek ani nie recytujemy reguł gramatycznych. W Papudze poznajemy praktyczny angielski, dzięki któremu potrafimy się dogadać na zagranicznych wakacjach, swobodnie przeszukiwać czeluście anglojęzycznego Internetu w poszukiwaniu ciekawostek z obszaru naszych zainteresowań, rozumiemy anglojęzyczne piosenki, filmy i blogi, a perspektywa nauki za granicą staje się ekscytująca, a nie przerażająca.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

lektorka z uczniami rozwiązuje zadanie
logo z dwiema głowami rozmawiającymi ze sobą

Angielski dla młodzieży 15+

Starszej młodzieży proponujemy kursy zorientowane na cele, takie jak np. zwiększenie płynności mówienia przed wyjazdem za granicę, przygotowanie się do zdobycia międzynarodowego certyfikatu Cambridge FCE, szkolna olimpiada językowa czy wysoki wynik na egzaminie maturalnym. Oferujemy kursy grupowe lub zajęcia indywidualne, które przygotowujemy w oparciu o analizę potrzeb ucznia i dokładną diagnozę poziomu zaawansowania.

Dobrze rozwinięte umiejętności językowe to jeden z elementów dobrego startu w dorosłość. Starszej młodzieży proponujemy dopasowany do ich potrzeb program. Metody pracy i materiały wybieramy pod kątem konkretnych celów i wymagań ucznia. Zapraszamy na zajęcia indywidualne, w parach lub w grupach.

Będziemy porządkować wiedzę, skupiać się na praktycznych umiejętnościach językowych, przełamywać bariery i uczyć się korzystać z języka jako narzędzia komunikacji i zdobywania wiedzy o otaczającym świecie.

Oferujemy zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub kursy online w Wirtualnych klasach.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

młodzież jest uśmiechnięta na zajęciach
dwie głowy papugi z logo rozmawiaja

Co jeszcze warto wiedzieć?

Zajęcia językowe w Papudze to o wiele więcej niż godzinna lekcja!

uczniowie i lektor uśmiechają się na zdjęciu
dziewczynki siedzą na drzewie
mapka z lokalizacjami szkoły

Zapraszamy na zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub kursy online w formie wirtualnych klas.

Jak uczymy?
Zerknij na nasze zajęcia

Angielski dla młodzieży szkolnej i ponadpodstawowej

ikona ludzika w domu

zajęcia stacjonarnie

znak budzika

zajęcia 1 x w tygodniu

stoper 60 min

lekcja 60 minut

indywidualnie lub grupowo

kameralne grupy dla 8 osób

dziesiątki pomysłów na skuteczną naukę

uczymy prawdziwego porozumiewania

icon3@3x
stawiamy na edukację przez relacje

profesjnalna, odlotowa kadra

grafika robimy to dobrze

Niewielkie grupy i doświadczona kadra sprawiają, że nasze zajęcia dopasowane są do temperamentu i wymagań każdego Uczestnika. Twoje Dziecko w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze spędzi miło czas, a przy okazji otworzy się na nowy język.

Cennik zajęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szczegółowym cennikiem zajęć, gdzie znajdziesz atrakcyjne opcje dopasowane do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania.

Zobacz, jak możesz zainwestować w rozwój językowy swojego Dziecka

Masz pytania?

Karolina Statnik-Reich

menadżerka szkoły

grafika/znak galeria
dzieciaki grają na dywanie z lektorką
lektorka uśmiecha się
dzieciaki i lektorka zbijają piątki
dziewczynka w kapeluszu
dziewczynka za maską
chłopcy pokazują z dumą swój projekt makiety
dziecko pokazuje swój projekt
piknik na trawie
dzieciaki na drzewie wesoło się bawią
dzieciaki coś majstrują na zajęciach
dzieciaki układają mapę z kapsli
img-wspolpraca-z-lektorami@2x
Dzieci szkolne uczestniczą w kursie podręcznikowym opracowanym przez Papugę we współpracy z wydawnictwem National Geographic Learning, dzięki czemu nie tylko uczą się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystują język jako narzędzie do zdobywania wiedzy o otaczającym świecie.