Angielski dla młodzieży

Szukasz szkoły, która skutecznie i w nieszablonowy sposób nauczy Twoje nastoletnie dziecko komunikowania się w języku obcym, a przy okazji przygotuje do egzaminów? Papuga to świetny wybór!

Oferujemy zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi oraz kursy online w formie wirtualnej klasy. 

Papuga for TEENS to kurs łączący przygotowanie do egzaminów z tym co najistotniejsze – komunikacją werbalną! Wplatamy treści egzaminacyjne w ciekawe i angażujące ćwiczenia komunikacyjne, rozwijające prace projektowe i naukę przy pomocy autentycznych anglojęzycznych materiałów. Poszerzamy naszą bazę słownictwa zgłębiamy tajniki gramatyki w sposób przyjazny nastoletniem mózgowi. Każde zajęcia to miks różnorodnych aktywności językowych, dzięki którym doskonalimy wszystkie cztery umiejętności: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. 

Podręczniki National Geographic pozwalają uczyć się języka przyjemnie i przystępnie. Materiały wizualne wzbudzają ciekawość, budują motywację do nauki, zachęcają do odkrywania i eksplorowania, a także pozwalają lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość. 

Kursy National Geographic Learning wspierają umiejętności pozajęzykowe, a kluczowe we współczesnym świecie m.in. umiejętność krytycznego myślenia, selekcjonowania informacji, współpracy w grupie, skutecznej komunikacji międzykulturowej oraz publicznego prezentowania swoich opinii i poglądów.

Na zajęciach poza podręcznikami, używamy całej palety materiałów autentycznych takich jak fragmenty filmów i seriali młodzieżowych, muzykę obcojęzyczną, popularne i wartościowe v-logi i blogi, a także artykuły i książki o tematyce bliskiej życiu nastolatków. Ukazujemy zastosowanie języka obcego w życiu codziennym i naturalnej komunikacji, a także zachęcamy naszych uczniów do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności językowych w kontakcie z żywym, autentycznym językiem, bo przecież po to uczymy się języka, aby się nim swobodnie posługiwać na co dzień. 

Oferujemy

  • Kompleksową diagnozę językową, która pozwala nam doprecyzować potrzeby i cel ucznia oraz oszacować czas potrzebny do opanowania materiału, a także precyzyjnie określić poziom biegłości językowej i zaplanować dalszą ścieżkę jego rozwoju językowego 
  • Kurs zorientowany na cel pozwalający uczniom na świadome doskonalenie swoich umiejętności językowych, a chętnym także na przygotowanie się do egzaminu wewnętrznego w Papudze lub zewnętrznego uwieńczonego certyfikatem międzynarodowym
  • Nieszablonowe zajęcia pełne angażujących konwersacji i gier językowych
  • Nowoczesne technologie urozmaicające zajęcia i przybliżające anglojęzyczny świat
  • Podręczniki National Geographic w bardzo atrakcyjnych cenach oraz bezpłatne materiały dodatkowe.
Dlaczego warto wybrać Papugę?
Odlotowa kadra

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

Metoda nauczania

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET

Dużo gadamy

UCZYMY PRAKTYCZNEGO JĘZYKA 

 

Nauka poprzez zabawę

MAMY ODLOTOWĄ KADRĘ

 

Dzieci nas kochają!

STAWIAMY NA EDUKACJĘ PRZEZ RELACJĘ

Dzieci nas kochają!

PAPUGA TO WYBÓR UCZNIÓW