Kursy angielskiego dla młodzieży

Szukasz szkoły, która skutecznie i w nieszablonowy sposób nauczy Twoje nastoletnie dziecko komunikowania się w języku obcym, a przy okazji przygotuje do egzaminów międzynarodowych?

Papuga to świetny wybór!

Papuga for TEENS to kurs łączący przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge (YLE, KET i PET) z tym co najistotniejsze – komunikacją werbalną!

Wplatamy treści egzaminacyjne w ciekawe ćwiczenia komunikacyjne, rozwijające prace projektowe i naukę przy pomocy autentycznych anglojęzycznych materiałów (artykułów prasowych, podcastów, filmów i programów) dostosowanych do potrzeb i zainteresowań współczesnej młodzieży.

Podręczniki National Geographic pozwalają uczyć się języka przyjemnie i przystępnie. Materiały wizualne wzbudzają ciekawość, budują motywację do nauki, zachęcają do odkrywania i eksplorowania, a także pozwalają lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

Kursy National Geographic Learning wspierają umiejętności pozajęzykowe, a kluczowe we współczesnym świecie m.in. umiejętność krytycznego myślenia, selekcjonowania informacji, współpracy w grupie, skutecznej komunikacji międzykulturowej oraz publicznego prezentowania swoich opinii i poglądów.

Oferujemy

• Kompleksową diagnozę językową, która pozwala nam doprecyzować cel – wybrać poziom egzaminu oraz oszacować czas potrzebny do opanowania materiału, a także precyzyjnie określić poziom biegłości językowej ucznia i zaplanować dalszą ścieżkę jego rozwoju językowego
  • Kurs zorientowany na cel pozwalający uczniom na świadome doskonalenie swoich umiejętności językowych, a chętnym także na przygotowanie się do egzaminu wewnętrznego w Papudze lub zewnętrznego uwieńczonego certyfikatem międzynarodowym
  • Nieszablonowe zajęcia pełne angażujących konwersacji i gier językowych
  • Podręczniki National Geographic w bardzo atrakcyjnych cenach.

Elementy kursu dla nastolatków

• diagnoza językowa
  • materiały dodatkowe i dostęp do platform oraz narzędzi internetowych wspierających naukę języka obcego
  • wsparcie lektora i metodyka szkoły