Kurs dla dzieci szkolnych 9+ lat

Zajęcia z języka angielskiego dla Starszaków nastawione są przede wszystkim na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych: przekazywanie i uzyskiwanie informacji oraz naturalne używanie języka w codziennych sytuacjach domowych, szkolnych, czy turystycznych. Stwarzamy atmosferę kraju anglojęzycznego, mobilizując do spontanicznego przestawienia się na uczony język.

Starszaki i Młodsza Młodzież uczestniczą w kursie podręcznikowym, opracowanym przez Papugę we współpracy z National Geographic Learning, dzięki czemu nie tylko uczą się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystują język jako narzędzie do zdobywania wiedzy o otaczającym świecie.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

• Zajęcia równocześnie doskonalące wszystkie cztery sprawności językowe: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.
  • Program poszerzający zakres materiału wprowadzony w szkole, dzięki czemu Uczniowie uzupełniają wiedzę, a przy tym nie nudzą się powtórkami.
  • Wprowadzenie gramatyki w przystępny, przyjazny sposób, ukazujący użyteczność poznawanych struktur
  • Naukę, która rozbudza zamiłowanie do języków obcych, wprowadza elementy kultury i obyczajów krajów anglojęzycznych.

Dla Szkolniaków przygotowaliśmy naukę umożliwiającą swobodną komunikację oraz poszukiwanie i zdobywanie informacji. Co jeszcze warto wiedzieć?

• Możesz nam zaufać – mamy 12-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z pracy z Uczniami.
  • Uczniowie są w dobrych rękach – nasza kadra jest przeszkolona i profesjonalna.
  • Możesz śledzić postępy nauki – plany pracy przesyłamy mailowo, na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację, Rodzic wie, na jakim etapie nauki jest jego Dziecko.
  • Nasze podręczniki rozbudzają ciekawość – korzystamy z motywujących do nauki i zachęcających do odkrywania świata książek National Geographic Learning pełnych wciągających tekstów, angażujących prac projektowych a także inspirujących filmików i fotografii.
  • Nauka nie kończy się na zajęciach – oferujemy dostęp do materiałów audio-video, gier internetowych i powtórkowych zestawów słówek, uzupełniających program językowy Papugi, bezpłatną bibliotekę z literaturą dziecięcą i rodzicielską, stałe wsparcie metodyka i opiekę Anioła Papugi, warsztaty językowe.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

Nasze motto

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

KURS JĘZYKOWY DLA DZIECI SZKOLNYCH TO:
Godzinne zajęcia 1-2 razy w tygodniu
Grupy max. 6-os.
Dobra lokalizacja
Możliwość odrabiania nieobecności
Rabaty na podręczniki oraz bezpłatne materiały dodatkowe
Kawa / herbata / miejsce do podgrzania jedzenia dla dziecka
Diagnoza językowa na życzenie rodzica
Możliwość dalszej edukacji w Papudze

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU