Angielski
dla dzieci szkolnych

Dla naszych Uczniów zorganizowaliśmy niezwykłą przygodę z językiem angielskim.

Zajęcia z języka angielskiego dla starszaków nastawione są przede wszystkim na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych: przekazywanie i uzyskiwanie informacji oraz używanie języka w naturalnych kontekstach komunikacyjnych: w domu, szkole, w podróży.

Pracujemy nad immersją, używając podczas zajęć wyłącznie języka angielskiego i mobilizując uczniów do posługiwania się nim w konkretnych sytuacjach życia codziennego.

Zajęcia odbywają się STACJONARNIE w wybranej lokalizacji Papugi lub ONLINE w wirtualnych klasach.

na zajęciach dzieci wraz z lektorką kroją warzywa

Angielski dla dzieci klas 4-6

Zajęcia z języka angielskiego dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej nastawione są przede wszystkim na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych: przekazywanie i uzyskiwanie informacji oraz naturalne używanie języka w codziennych sytuacjach domowych, szkolnych oraz turystycznych.

Podczas zajęć mówimy tylko po angielsku, co mobilizuje uczniów do przestawienia się na język obcy i spontanicznego wypowiadania się.

Dzieci szkolne uczestniczą w kursie podręcznikowym opracowanym przez Papugę we współpracy z wydawnictwem National Geographic Learning, dzięki czemu nie tylko uczą się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystują język jako narzędzie do zdobywania wiedzy o otaczającym świecie.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

lektorka wraz z dziećmi sprawdza zagadnienia z ksiązki
dwie głowy papugi z logo rozmawiaja
chłopcy robią wypieki na zajęciach z angielskiego

Angielski dla dzieci szkolnych
- co jeszcze warto wiedzieć?

Zajęcia językowe w Papudze to o wiele więcej niż godzinna lekcja!

lektorka wesoło rozmawia po angielsku z dziećmi
lektorka wesoło rozmawia z dziećmi
mapka z lokalizacjami szkoły

Zapraszamy na zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub kursy online w formie wirtualnych klas.

Jak uczymy?
Zerknij na nasze zajęcia

ikona ludzika w domu

zajęcia stacjonarnie

znak budzika

zajęcia 1 x w tygodniu

ikona czasu 45 min

lekcja 60 minut

indywidualnie lub grupowo

kameralne grupy dla 8 osób

dziesiątki pomysłów na skuteczną naukę

uczymy prawdziwego porozumiewania

icon3@3x
stawiamy na edukację przez relacje

profesjnalna, odlotowa kadra

grafika robimy to dobrze

Niewielkie grupy i doświadczona kadra sprawiają, że nasze zajęcia dopasowane są do temperamentu i wymagań każdego Uczestnika. Twoje Dziecko w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze spędzi miło czas, a przy okazji otworzy się na nowy język.

Cennik zajęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szczegółowym cennikiem zajęć z języka angielskiego, gdzie znajdziesz atrakcyjne opcje dopasowane do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania.

Zobacz, jak możesz zainwestować w rozwój językowy swojego Dziecka

Masz pytania?

Karolina Statnik-Reich

menadżerka szkoły