PLAYTIME – zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków

Słuchamy bajek i opowiadań, śpiewamy, tańczymy, tupiemy, rymujemy, malujemy, lepimy, wydzieramy, kleimy, układamy, budujemy i razem sprzątamy… a wszystko to jest dla nas świetną zabawą i doskonałą okazją, by osłuchać się i oswoić z brzmieniem nowego języka oraz w naturalny sposób nauczyć się pierwszych słówek i prostych zwrotów.

Przekonaj się, jak łatwa jest nauka języka obcego w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, w której z uważnością śledzi się potrzeby Twojego Dziecka!

Co przygotowaliśmy dla Małych Uczestników?

• Porywające zajęcia adaptacyjne w języku angielskim.
  • Animacje wykorzystujące dziecięcą ciekawość i potrzebę ruchu.
  • Angażującą zabawę w gronie rówieśników.
  • Zabawy słówkami i prostymi zwrotami w języku obcym.
  • Multisensoryczne aktywności dostosowane do etapu rozwoju każdego Dziecka.
  • Fantastyczne imprezy tematyczne: bale karnawałowe, Mikołajki i inne!

Z nami Twoje Dziecko świetnie się bawi i uczy jednocześnie.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

Co jeszcze warto wiedzieć?

• Możesz nam zaufać – mamy 15-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z uczenia Maluchów.
  • Twoje Dziecko jest w dobrych rękach – nasza kadra jest przeszkolona i profesjonalna.
  • Możesz śledzić postępy Dziecka: co miesiąc na maila dostajesz plany pracy, a na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację i organizujemy zajęcia otwarte dla Rodziców.
  • Możesz (ale nie musisz!) uczyć się razem z Dzieckiem: oferujemy dostęp do piosenek i bajek oraz powtórkowych zestawów słówek, bezpłatną bibliotekę z literaturą dziecięcą i rodzicielską, stałe wsparcie metodyka i opiekę Anioła Papugi.

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET