Angielski dla przedszkolaków

Angielski
dla przedszkolaków

Kurs angielskiego dla przedszkolaków to fascynująca podróż pełna zabawy i odkryć.

Dzieci najlepiej uczą się poprzez działanie. Zdobywanie wiedzy i umiejętności to dla nich przygoda. Codziennie odkrywają coś nowego, nawiązują znajomości, podążają za właśnie rodzącymi się pasjami. Zadaniem dobrych nauczycieli jest podsycanie ich entuzjazmu i zaangażowania. Tak właśnie wygląda angielski dla dzieci w Papudze.

Uruchamiamy wszystkie zmysły, a podczas każdej aktywności towarzyszy nam język obcy, co sprawia, że porozumiewamy się w nim aktywnie i swobodnie!

Zapraszamy na zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub online w formie wirtualnych klas.

lektorka uśmiecha się do dzieci

Angielski dla dzieci przedszkolnych

Zajęcia prowadzone po angielsku, równocześnie doskonalące wszystkie cztery sprawności językowe: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.

lektorka przytula maluszki
lektorka gra w grę z dziećmi

Angielski dla najmłodszych
- co jeszcze warto wiedzieć?

Zajęcia językowe w Papudze to o wiele więcej niż godzinna lekcja!

lektorka w czasie zajęć tańczy z dzieciakami
chłopiec się uśmiecha
mapka z lokalizacjami szkoły

Zapraszamy na zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub kursy online w formie wirtualnych klas.

Jak uczymy?
Zerknij na zajęcia przedszkolaków

Angielski dla przedszkolaków

ikona ludzika w domu

zajęcia stacjonarnie

znak budzika

zajęcia 1 x w tygodniu

ikona czasu 45 min

lekcja 45 minut

indywidualnie lub grupowo

kameralne grupy dla 8 osób

dziesiątki pomysłów na skuteczną naukę

uczymy prawdziwego porozumiewania

icon3@3x
stawiamy na edukację przez relacje

profesjnalna, odlotowa kadra

Cennik zajęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szczegółowym cennikiem zajęć z języka angielskiego, gdzie znajdziesz atrakcyjne opcje dopasowane do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania.

Zobacz, jak możesz zainwestować w rozwój językowy swojego Dziecka

grafika robimy to dobrze

Niewielkie grupy i doświadczona kadra sprawiają, że nasze zajęcia dopasowane są do temperamentu i wymagań każdego Uczestnika. Twoje Dziecko w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze spędzi miło czas, a przy okazji otworzy się na nowy język.

Masz pytania?

Karolina Statnik-Reich

menadżerka szkoły

img-wspolpraca-z-lektorami@2x
Dzieci szkolne uczestniczą w kursie podręcznikowym, opracowanym przez Papugę we współpracy z wydawnictwem National Geographic Learning, dzięki czemu nie tylko uczą się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystują język jako narzędzie do zdobywania wiedzy o otaczającym świecie.