Angielski dla przedszkolaków

Dzieci najlepiej uczą się poprzez działanie. Zdobywanie wiedzy i umiejętności to dla nich przygoda. Codziennie odkrywają coś nowego, nawiązują znajomości, podążają za właśnie rodzącymi się pasjami. Zadaniem dobrych nauczycieli jest podsycanie ich entuzjazmu i zaangażowania. Tak właśnie działamy w Papudze!

Uruchamiamy wszystkie zmysły, a podczas każdej aktywności towarzyszy nam język obcy, dzięki czemu porozumiewamy się w nim aktywnie i swobodnie!

Niewielkie grupy i doświadczony lektor sprawiają, że nasze zajęcia dopasowane są do temperamentu i wymagań każdego Uczestnika. Twoje Dziecko w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze spędzi miło czas, a przy okazji i niepostrzeżenie otworzy się na nowy język.

Co przygotowaliśmy dla Przedszkolaków?

• Dynamiczne i kolorowe zajęcia językowe, skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.
  • Aktywną znajomość kilkuset słów, kilkudziesięciu zwrotów i kilkunastu struktur po każdym roku nauki.
  • Osłuchiwanie się z melodią języka poprzez piosenki, rymy i rapy.
  • Program wykorzystujący nieposkromioną ciekawość Dzieci i ich niewyczerpywalną energię – śpiewamy, tańczymy, rymujemy, gotujemy, słuchamy bajek i opowiadań, oglądamy przedstawienia kukiełkowe, bawimy się w teatr, przebieramy się w stroje i odgrywamy scenki.
  • Radosną przygodę z językiem obcym, którą Dzieci współtworzą dzięki swojej wyobraźni i fantastycznym pomysłom.
  • Różnorodne aktywności angażujące wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk, a nawet węch i smak.
  • Ciekawe i kolorowe rekwizyty, urozmaicające lekcje i angażujące uczniów.
  • Atrakcyjne materiały dydaktyczne, z którymi dzieci chcą pracować.
  • Fantastyczne imprezy tematyczne, takie jak Mikołajki czy imprezka piżamowa!

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

Co jeszcze warto wiedzieć?

• Możesz nam zaufać – mamy 15-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z pracy z Dziećmi i nauczania języków.
  • Twoje Dziecko jest w dobrych rękach – nasza kadra jest przeszkolona i profesjonalna.
  • Możesz śledzić postępy Dziecka: co miesiąc dostajesz na maila plany pracy, a na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację i organizujemy zajęcia otwarte dla Rodziców.
  • Możesz (ale nie musisz!) uczyć się razem z Dzieckiem: oferujemy dostęp do piosenek, bajek i filmików, powtórkowych zestawów słówek i gier online oraz bezpłatną bibliotekę z literaturą dziecięcą i rodzicielską, stałe wsparcie metodyka i opiekę Anioła Papugi.

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET