Imprezy, nowinki

W naszym życiu co dziennym dużo się dzieje: imprezy, promocje, festyny i wiele innych.
Tutaj możecie sprawdzić co nowego mamy i szykujemy dla Was!

Zapraszamy na wyjątkowy Bal Dyniowy!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc już dziś!

e-mail: zapisy@papuga.edu.pl

tel.: PODOLANY 511 124 430
   ŁUŻYCKA 514 907 204

A o to co przygotowaliśmy:

Bal dla starszaków (6-10 lat) Gdzie i Kiedy?
18.10 piątek ul. Strzeszyńska 270, godz. 17:30 do 20:00
25.10 piątek Ul. Łużycka 22, godz. 17:30 do 20:00

2,5 godziny niezapomnianych atrakcji. W programie m.in.: crafty, eksperymenty i dyskoteka.

Rabat dla rodzeństwa – drugie i kolejne dziecko: 129 zł

Bal dla Maluszków (3-5 lat) Gdzie i Kiedy?

18.10 piątek ul. Strzeszyńska 270, godz. 17:30 do 19:00
25.10 piątek Ul. Łużycka 22, godz. 17:30 do 19:00

1,5 godziny odlotowej zabawy: tańce, zajęcia kreatywne i super zabawy.

Rabat dla rodzeństwa – drugie i kolejne dziecko: 89 zł

Zabierzcie ze sobą brata, siostrę, kolegę lub koleżankę – każdy jest mile widziany:)

Gwarantujemy świetną zabawę, moc dyniowych atrakcji i dekoracji. Nie zabraknie opieki naszych niezastąpionych animatorów, pysznego słodko-słonego poczęstunku, strrrrrrasznie śmiesznych zabaw i opowieści! A dla rodziców chwila wytchnienia i czas dla siebie:)

Przebrania mile widziane:)

Papugowa Poczta Pantoflowa. Zaproś przyjaciół i znajomych do wspólnej nauki!

Akcja kierowana jest do papugowych klientów, którzy w roku 2023/2024 wyruszyli z nami w przygodę z językiem obcym i chcą nadal ją kontynuować w 2024/2025.

Aby dołączyć do akcji wystarczy zaprosić przyjaciela, znajomego kolegę, aby i on wyruszył z nami w świat języków obcych, a jego podróż nie była krótsza niż 3 m-ce.

W nagrodę otrzymasz miesiąc nauki za darmo!

Akcja trwa  do 1.10.2024 do 30.03.2025r. lub do wyczerpania wolnych miejsc.
Zaproście przyjaciela, niech zgłosi się przez formularz wpisując w inf. dodatkowej, że jest od Ciebie.

Dołączcie do wspaniałej przygody jaką jest nauka języka obcego!

Informacje o programie i regulaminie możecie uzyskać kontaktując się z sekretariatami

Zapraszamy Was serdecznie do zapisów na zajęcia językowe!

Otwieramy zapisy na zajęcia świetlicowe w SP 20 Poznań i w SP Tulce!

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele Papugi, Na waszą prośbę szykujemy zajęcia językowe w czasie godzin świetlicowych w Waszych szkołach. Aktualnie zbieramy grupy w szkołach: SP nr 20 os. Rzeczypospolitej 44 Poznań oraz w Tulcach w SP im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Poznańska 1.

Zapraszamy Was serdecznie do zapisów na zajęcia językowe od września!

Standardy ochrony małoletnich w Papudze

Szkoła Językowa Papuga to miejsce, którego zadaniem jest rozbudzać w Dzieciach ciekawość świata i entuzjazm związany z nauką nowych rzeczy, m.in. języków obcych. Wychodzimy z założenia, że na zajęciach Dzieci są naszymi partnerami w procesie edukacyjnym, a ich kreatywność i inicjatywa czyni ich współtwórcami kursów. Najważniejszą zasadą wszystkich działań podejmowanych przez
pracowników Papugi każde go szczebla jest działanie dla dobra dziecka i w jego najlepszym interesie, działanie holistyczne uwzględniające potrzeby intelektualne, emocjonalne, fizyczne wszystkich uczestników. Celem polityki „Standardów Ochrony
Małoletnich” (skrót SOM) jest zapewnienie Dzieciom warunków sprzyjających do nauki i rozwoju zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i możliwościami, w atmosferze życzliwości, szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa. Pozytywne nastawienie, budowanie relacji, empatia ze strony kadry SJ Papuga, ma na celu ułatwić rozwijanie umiejętności komunikacyjnych Dzieci.

dzieciaki idą na wycieczkę razem z animatorami i lektorami

Pólkolonie

Zapraszamy Wasze dzieci do wspólnego odkrywania światów przygód, nauki i zabawy na najprawdopodobniej najlepszych Letnich Półkoloniach w Poznaniu!

Nowa odsłona i nowe lepsze programy już na Was czekają!

Zapewniamy opiekę w godzinach: od 7:30 do 17:00
(wyjątkiem jest Grunwald – tu zapraszamy od 8:00 do 16:00)