Kursy dla firm i instytucji

Kursy dla firm

Stworzymy dla Was kursy "szyte" na miarę.

Jeżeli szukasz efektywnego kursu językowego dla pracowników swojej firmy to trafiłeś w dobre miejsce! Od 19 lat wspieramy w rozwoju językowym kursantów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza ekspercka, indywidualne podejście oraz przyjazna-mózgowi metoda nauczania języków obcych przyczynią się do sukcesu językowego Twoich pracowników.

Oferujemy:

• zajęcia ogólnojęzykowe z elementami języka biznesowego i branżowego na wszystkich poziomach zaawansowania A1-C1,
  • intensywne kursy języka biznesowego i branżowego od poziomu B1,
  • konwersacje połączone z treningiem umiejętności miękkich od poziomu B1,
  • przygotowanie do egzaminów Cambridge English: Business Certificates (BEC),
  • treningi językowe pod konkretne potrzeby: przygotowanie do prezentacji i prelekcji, podróży służbowych i negocjacji, zarządzanie projektami w środowisku międzynarodowym, rekrutacji pracowników zagranicznych, obsługi klienta…
Nasze priorytety:
  • nauka skutecznego i swobodnego porozumiewania się,
  • pewność i płynność wypowiedzi,
  • praktyczna wiedza i poznawanie języka w kontekście sytuacyjnym,
  • znajomość strategii komunikacyjnych i języka funkcyjnego,
  • przyjemność z nauki i świadomość postępów.

Każdy kurs zaczynamy od diagnozy językowej oraz analizy potrzeb. Chcemy poznać cele językowe naszych kursantów, ich oczekiwania i preferencje. Tylko wówczas możemy zaproponować odpowiednie rozwiązanie edukacyjne, dopasować lektora i zaplanować kurs.

Z nami możesz uczyć się:

• indywidualnie lub grupowo,
  • zdalnie lub w siedzibie firmy,
  • w trybie standardowym (1 lekcja tygodniowo) lub intensywnym (2-3 spotkania w tygodniu),
  • w dogodnym dla siebie terminie (przed, po lub w trakcie pracy).

dorośli się śmieją
dwie głowy papugi z logo rozmawiaja

W ramach kursu otrzymujecie:

• Prowadzimy dla Was opiekę administracyjną – dostęp do e-sekretariatu na platformie Langlion ze stałym dostępem do danych dotyczących frekwencji, realizowanego materiału, odwołań zajęć etc.
  • Dostarczamy narzędzia self-assessment (samoocena Kursanta) pozwalające samodzielnie zweryfikować poziom opanowania materiału po zakończeniu każdego
    zagadnienia tematycznego.
  • Przygotowujemy semestralną ewaluację postępów kursantów oraz zapewniamy możliwość kontaktu z Lektorem/Lektorką oraz Dyrektor Metodyczną SJ Papuga za pośrednictwem e-sekretariatu.
  • Zapewniamy bezpłatny dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych wykorzystywanych podczas zajęć(nie dotyczy podręczników w przypadku grup, które z nich korzystają).
  • Umożliwiamy wykupienie dodatkowych konsultacji językowych z Lektorem/Lektorką SJ Papuga lub Dyrektorką Metodyczną w razie np. potrzeby przygotowania się kursantów do konkretnego rodzaju użycia języka (prezentacja, wystąpienie, targi,
    konferencje etc.).

dla Was kursów „szytych” wg Waszych potrzeb.

lektor i dorośli uczniowie uśmiechają się do zdjęcia
dwie głowy papugi z logo rozmawiaja

Jak wyglądają nasze kursy?

Tematykę zajęć, materiały językowe, a także metody pracy dostosujemy do potrzeb i preferencji kursantów. Dbamy o efektywność i efektowność zajęć, bo nauka powinna przynosić rezultaty, ale także dawać radość. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i pomysły, a nasi lektorzy na bieżąco monitorują Twoje postępy i wprowadzają stosowne zmiany, aby kurs spełniał oczekiwania.

Nadrzędnym celem naszych zajęć jest nauka swobodnej i skutecznej komunikacji. Każde spotkanie z lektorem to okazja do ćwiczenia speakingu w formie konwersacji, angażujących gier i ćwiczeń komunikacyjnych, burz mózgów, dyskusji i debat. Uczymy się prowadzić rozmowy w rozmaitych sytuacjach dnia codziennego związanych z Twoim życiem prywatnym i zawodowym, ćwiczymy praktyczne dialogi, odgrywamy scenki z podróży, spotkań towarzyskich, negocjacji biznesowych… tak abyś pewnie i płynnie porozumiewał(a) się w języku obcym.

Na każdych zajęciach poznajesz nowe słownictwo i struktury. Chcemy abyś potrafił(a) zastosować wiedzę leksykalną i gramatyczną w praktyce, dlatego po krótkiej prezentacji materiału, przechodzimy do fazy ćwiczeń i produkcji językowej – wtedy masz szansę wykorzystać nowe słowa i zwroty w wypowiedziach. Ćwiczymy także rozumienie języka mówionego i pisanego na podstawie ciekawych i wartościowych treści (artykułów, nagrań, filmików), uczymy się pisać jeżeli tego potrzebujesz i pomagamy Ci opanować techniki egzaminacyjne jeżeli certyfikat Business English jest Twoim celem.

grafika 3P

Oferujemy zajęcia online lub z dojazdem do klienta. Możecie uczyć się indywidualnie lub w grupie do 10 osób. Wybieracie zgodnie ze swoimi preferencjami!

Cennik

Ofertę cenową dostosowujemy indywidualnie, w oparciu o potrzeby klienta. Zapewniamy
elastyczne podejście i profesjonalną obsługę.

mapka z lokalizacjami szkoły

Prowadzimy zajęcia w Waszej siedzibie lub online, w grupach do 10 osób lub indywidualnie. Wybieracie według Waszych potrzeb!

Masz pytania?

Karolina Statnik-Reich