Angielski dla dzieci

Zajęcia adaptacyjne na 2-3 latków

Kiedy najlepiej rozpocząć naukę języka obcego? Jak najwcześniej!

Kurs adaptacyjny PLAYTIME with Papuga to świetna okazja, aby Państwa Dzieci radośnie wkroczyły w świat języka obcego, w którym czeka na nie wiele wspaniałych przygód.

Dzieci będą miały okazję osłuchać się z językiem angielskim, a także poznać mnóstwo słówek i prostych zwrotów w trakcie zabaw ruchowych, ćwiczeń ogólnorozwojowych, śpiewając piosenki, odgrywając scenki, a także podglądając małpkę Monkey i jej przyjaciół podczas wspólnych figli.

PLAYTIME to czas zabawy, uśmiechu i dziecięcych szaleństw, w które lektorki Papugi umiejętnie wplatają elementy językowe, tak aby Maluszki w naturalny sposób przyswajały język obcy.

W cenie kursu:

• bezpłatne zajęcia pokazowe dla nowych uczniów
  • 1 lub 2 60-minutowe spotkania w tygodniu
  • zeszyt ćwiczeń Playtime wydawnictwa Oxford University Press z 15% rabatem
  • darmowe materiały dodatkowe w tym dostęp do angielskich piosenek, wierszyków, bajek i opowiadań
  • konsultacje metodyczne dla rodziców

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »