Angielski dla dzieci

Kurs językowy dla dzieci 6-7 lat

Dzieci na początku swej przygody ze szkołą podstawową są pozytywnie nastawione do nauki. Bardzo chętnie biorą udział w proponowanych zabawach, są spontaniczne i ciekawe świata. Podczas naszych zajęć wykorzystujemy ich energię, dłuższy czas koncentracji oraz brak barier w nauce języka angielskiego. W kursie językowym dla 6-7 latków nastawiamy się na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

W tej grupie wiekowej spotykają się dzieci kontynuujące naukę angielskiego w Papudze, z którymi powtarzamy, utrwalamy i rozszerzamy słownictwo związane z najbliższym otoczeniem dziecka. Nowe dzieci natomiast realizują nasz program od początku z uwzględnieniem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.

Dlaczego szkolne dzieci tak chętnie przychodzą na nasze zajęcia?

1. rozbudzamy zamiłowanie do nauki języka angielskiego wprowadzając elementy kultury i obyczajów krajów anglojęzycznych.
  2. rozpoczynamy przygodę z pisaniem , ćwiczymy motorykę ręki, piszemy po śladzie.
  3. opatrujemy się ze słowem czytanym na zasadzie globalnej (WWW.doman)
  4. wprowadzamy piosenki ruchowe, których treść można pokazać ciałem, świetnie się przy tym bawiąc.
  5. utrwalamy materiał w trakcie różnorodnych prac plastycznych związanych z tematyką zajęć.
  6. osłuchujemy i otaczamy dziecko językiem obcym . Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci prowadzone są wyłącznie w języku obcym tak, że dziecko nie wie, że lektor zna język polski.
  7. mobilizujemy do powtarzania słów i zwrotów i prostych zdań za nauczycielem – nie zmuszamy do mówienia jeśli nie są na to gotowe.
  8. w trakcie nauki języka angielskiego dla dzieci wykorzystujemy sytuacje dnia codziennego: wspólnie przygotowujemy salę do zajęć, korzystamy z kuchni , myjemy ręce i sprzątamy salę po zajęciach.
  9. stwarzamy bezpieczną i przyjazną atmosferę do nauki oraz rozbudzamy pozytywne skojarzenia z językiem obcym. Dzieci mają z przyjemnością przychodzić na nasze zajęcia.

Jak uczymy?

1. Pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z pasją.
  2. Poprzez gry edukacyjne i zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne.
  3. Śpiewamy, tańczymy, rymujemy, gotujemy, słuchamy bajek i opowiadań.
  4. Uruchamiamy zmysły: dotyk, węch a nawet smak (warsztaty kulinarne).
  5. Uczymy wykonując prace manualne - nauka poprzez działanie (farby, masa solna, plastelina, glina, krepa).
  6. Bawimy się kolorowymi obrazkami, planszami, układamy puzzle, budujemy z klocków.
  7. Bawimy się w teatr, rozbudzamy wyobraźnię. Dzieci oglądają przedstawienia kukiełkowe, przebierają się w stroje, odgrywają scenki.
  8. wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo!
  9. Nasz cel to aktywne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Zapewniamy:

1. wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauce dzieci języka angielskiego.
  2. wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest pasją.
  3. bezpłatne materiały do nauki.
  4. raporty i spotkania z rodzicami dotyczące postępów dzieci w nauce.
  5. quizy językowe motywujące do nauki i sprawdzające wiedzę.
  6. zajęcia pokazowe dla rodziców, w trakcie których rodzice mogą ocenić postępy dziecka.
  7. bezpłatna biblioteka i multimedia dla uczniów.
  8. Koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Nasze Motto:

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

Język angielski dla dzieci. Zajęcia odbywają się:

1. raz lub dwa razy w tygodniu. Trwają 60 minut.
  2. w odpowiednio dobranych grupach wiekowych, maksymalnie 6 osobowych.
  3. w grupach jednorodnych pod względem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »