Angielski dla dzieci

Kurs dla dzieci 10-11 lat

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci klas 4-6, nastawione są przede wszystkim na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych dzieci: przekazywania i uzyskiwania informacji, używania języka w naturalnych kontekstach: w domu, szkole, w podróży.

W tej grupie wiekowej spotykają się dzieci, które zazwyczaj miały wcześniej kontakt z językiem angielskim w szkole lub na zajęciach dodatkowych. Dla nas niezwykle ważne jest, aby poziom językowy grupy był możliwie wyrównany. Przydzielamy do odpowiednich grup na podstawie rozmowy dziecka z metodykiem i krótkiego testu sprawdzającego.

Dlaczego starsze dzieci chwalą nasze zajęcia?

1. Dzieci biorą udział w warsztatach projektowych bazujących na ich zainteresowaniach i umiejętnościach.
  2. Równocześnie doskonalimy wszystkich czterech sprawności językowych: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.
  3. Oswajamy z gramatyką i wprowadzamy jej zagadnienia w nieszablonowy sposób.
  4. Wzbogacamy słownictwo nie tylko z najbliższego otoczenia dziecka, ale również ze sfer abstrakcyjnych: przyjaźń, egzaminy szkolne, kosmos.
  5. Korzystamy z materiałów najlepszych wydawnictw: Oxford, Macmillan, Longman.
  6. Korzystamy z materiałów prasowych, audiobooków, czytamy książki obcojęzyczne.
  7. Rozwijamy zainteresowania językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych.

Jak uczymy?

1. Pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z pasją.
  2. Poprzez gry edukacyjne i zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne.
  3. Uruchamiamy zmysły: dotyk, węch a nawet smak (warsztaty kulinarne).
  4. Uczymy wykonując prace manualne - nauka poprzez działanie.
  5. Wykorzystujemy zainteresowania dzieci, układamy puzzle, gramy w gry planszowe i strategiczne.
  6. Uczymy współpracy w grupie – dzieci biorą udział w projektach językowych.
  7. Korzystamy z materiałów interaktywnych.
  8. Bawimy się w teatr, rozbudzamy wyobraźnię. Dzieci przebierają się w stroje, wcielają w role, odgrywają scenki.
  9. Wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo!
  10. Nasz cel to aktywne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Zapewniamy:

1. Wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauce dzieci języka angielskiego.
  2. Wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest pasją.
  3. Bezpłatne materiały do nauki.
  4. Ewaluację postępów po każdym semest
  5. Zajęcia pokazowe dla rodziców, w trakcie których rodzice mogą ocenić postępy dziecka.
  6. Bezpłatna biblioteka i mediateka dla uczniów.
  7. Koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Nasze Motto:

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

Język angielski dla dzieci. Zajęcia odbywają się:

1. Raz lub dwa razy w tygodniu. Trwają 60 minut.
  2. W odpowiednio dobranych grupach wiekowych, maksymalnie 6 osobowych.
  3. W grupach jednorodnych pod względem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »