Świąteczne warsztaty – rękodzieło dla dzieci

Jakie prezenty lubicie dostawać najbardziej? Jeśli takie własnoręcznie robione przez Wasze Dzieci to koniecznie zapiszcie je na papugowe warsztaty DIY!

W świątecznej atmosferze i pod okiem pasjonatki rękodzieła, przygotują dla Was wspaniały upominek. Gwarantujemy, że Dzieci będą dumne, a Wy zachwyceni!

Zapraszamy Dzieci na dwie godziny wspólnej zabawy, zdobywania nowych umiejętności artystycznych, podglądania profesjonalistki w akcji oraz na pyszny poczęstunek

Co się będzie działo?

Rataje, os. Lecha 43 – 14 grudnia 2019r. (sobota)

10:00-12:00 – przedszkolaki zrobią bałwany z materiału
13:00-15:00 – szkolniaki uszyją choinki w doniczkach

Cena – 49 zł / 2-godzinne warsztaty artystyczne + pyszny poczęstunek świąteczny i zimowa, rozgrzewająca herbata

Warsztaty prowadzi Karolina Szafrańska-Bąk, anioł Papugi na Ratajach – miłośniczka rękodzieła, artystyczna dusza.

Zapisy:
# 511 124 558