POLAR EXPRESS – podróż na Biegun Północny

KREATYWNO-JĘZYKOWE PÓŁKOLONIE ZIMOWE 14-18 stycznia 2019

Szukasz półkolonii dla swojego dziecka, podczas których spędzi aktywnie czas na świeżym powietrzu, w gronie zaprzyjaźnionych dzieci? Wpadnijcie do nas!

Organizujemy warsztaty kreatywne i kulinarne, zabawy na dworze oraz eksperymenty zimowe.

Zapewniamy opiekę codziennie od 8:00 do 17:00, pełne i smaczne wyżywienie, nieszablonowe animatorki oraz codzienny kontakt z językiem angielskim przez cały czas półkolonii, czyli 45 godzin w ciągu tygodnia.

Niezwykle lodowaty program półkolonii:

• codzienne warsztaty ruchowe, artystyczne i wariacje kulinarne,
  • będziemy szyć, rzeźbić, malować i eksperymentować ze sztuką w zimowym wydaniu,
  • dowiemy się ile odcieni bieli rozpoznają Eskimosi, co jedzą, jak żyją – tak! Spędzimy dzień z Inuitami na kole podbiegunowym,
  • codziennie poznamy i zobaczymy coś nowego – poeksperymentujemy ze śniegiem i lodem,
  • odkryjemy tajemnicę zorzy polarnej i opowiemy o niej rodzicom,
  • podążymy za Gwiazdą Polarną na sam biegun niebieski i stworzymy mapę północnego nieba,
  • dowiemy się, dlaczego niedźwiedzie polarne nie zjadają pingwinów – a to ciekawe!
  • odwiedzimy wioskę Świętego Mikołaja i sprawdzimy czy zostały mu jeszcze jakieś upominki,
  • w pełni skorzystamy z 45 godzin kontaktu z językiem angielskim – otoczymy dzieci brzmieniem języka angielskiego podczas wszystkich aktywności półkolonijnych – aktywnie i ruchowo, inaczej niż podczas lekcji w szkole.

Czy wiesz dlaczego nie może zabraknąć z nami Twojego dziecka?

• gdyż nasze półkolonie to przede wszystkim niesamowita frajda dla dzieci – zabawy są tak dobrane, aby nikt się nie nudził, a zdobywanie wiedzy było naturalne i niewymuszone,
  • opieka doświadczonych lektorek i animatorek, które w swojej pracy łączą profesjonalizm, pasję do pracy z dziećmi i umiejętność rozkręcenia uwielbianych przez dzieciaki zabaw,
  • intensywne zanurzenie w języku – 45 godzin kontaktu z angielskim – dzięki czemu dzieci osłuchają się z językiem mówionym w naturalnych sytuacjach życia codziennego,
  • poszerzenie wiedzy dziecka o otaczającym je świecie to niejako efekt uboczny mądrych i swobodnych zabaw wyzwalających dziecięcą kreatywność i wykorzystujących naturalną skłonność do przyswajania nowości,
  • niepowtarzalna okazja do nawiązywania przyjaźni, które dzięki wspólnie przeżytym przygodom (a więc i wspólnym wspomnieniom) mają szanse przetrwać lata.

Opinie Rodziców

Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości i zaangażowania opiekunek. Amelka nie chciała wracać, a w domu buzia nie zamykała jej się przez całe popołudnie. To najlepsze półkolonie w Poznaniu, za rok zapiszemy ją na pewno!!!
Ewelina, mama Amelki, 7 lat

Półkolonie pirackie w Papudze to spełnienie marzeń mojego aktywnego 8-latka: dużo ruchu na dworze i ciekawa akcja, a przy tym sensowny program. Dzieciak wrócił wybawiony i brudny, ale szczęśliwy. I o to chodzi!
Tata Rafała, 8 lat

Informacje organizacyjne

14-18 stycznia PAPUGA Piątkowo ul. Łużycka 22 – LISTA REZERWOWA
14-18 stycznia PAPUGA Rataje os. Lecha 43 – LISTA REZERWOWA
14-18 stycznia PAPUGA Piątkowo os. Sobieskiego 52
Cena regularna: 459 zł

Oferujemy rabaty: 10% dla rodzeństw i 5% dla uczestników poprzednich edycji.
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy