KUNG-FU PANDA – bajecznie i walecznie z przymrużeniem oka

PÓŁKOLONIE KULTUROWO-SPORTOWE

Poznamy wschodnie sztuki walki z elementami samoobrony dla dzieci. Wyruszymy w pełną wyzwań wyprawę do Państwa Zielonego Smoka. Na wytrawnych poszukiwaczy przygód będą czekać chińskie szyfry i smocze zagadki.

Dzieciaki, co Was czeka na półkoloniach w Papudze:

  • Wschodnie sztuki walki z elementami samoobrony dla dzieci

Powyginamy śmiało ciało na treningach wschodnich sztuk walki. Sprawdzimy, które z nich przypominają taniec, a które mogą nam posłużyć jako techniki samoobrony. Przekonamy się, że nasza siła tkwi nie tylko w mięśniach, ale także w głowie i serduchu.

  • Pełna wyzwań wyprawa do Państwa Zielonego Smoka

Wyruszymy w daleką podróż do serca Azji, gdzie czeka na nas wiele przygód. Staniemy oko w oko z chińskim smokiem, którego możemy przechytrzyć naszym sprytem i kreatywnością. Będzie się działo!

  • Chińskie szyfry i smocze zagadki dla wytrawnych poszukiwaczy przygód

Czeka na nas cała masa wyzwań fizycznych i intelektualnych. Ale spokojnie – z wszystkimi sobie świetnie poradzimy!!! Podejdziemy do nich strategicznie, współpracując i pomagając sobie wzajemnie, bo w grupie siła. Nie straszne nam żadne szyfry, kody, rebusy i zagadki, bo piątego dnia naszej wyprawy będziemy już dużo wiedzieć i bardzo dużo potrafić.

  • Powrót do przeszłości – 5000 lat wynalazków

Przeniesiemy się na moment do przeszłości, aby podejrzeć chińskich wynalazców. Dowiemy się, które ze współczesnych udogodnień zawdzięczamy właśnie im. Poszukamy inspiracji, aby samodzielnie coś stworzyć, bo wiemy, że nasze głowy i ręce są w stanie dużo zdziałać.

  • Orientalne smaki i kurs jedzenia pałeczkami

Na papugowych półkoloniach nie może zabraknąć pyszności. Warsztaty kulinarne to stały element naszej wakacyjnej codzienności. Tym razem będzie orientalnie i zabawnie, bo w ruch pójdą pałeczki. Postaramy się coś zachować na koniec dnia, żeby zabrać chociaż jeden smaczny kąsek do domu i zaskoczyć azjatyckimi smakami naszych bliskich.

Udział w Papugowych półkoloniach to:

  • przede wszystkim niesamowita frajda dla dzieci – zabawy są tak dobrane, aby nikt się nie nudził, a zdobywanie wiedzy było naturalne i niewymuszone
  • opieka doświadczonych lektorek i animatorek, które w swojej pracy łączą profesjonalizm, pasję do pracy z dziećmi i umiejętność rozkręcenia uwielbianych przez dzieciaki zabaw
  • całodzienny kontakt z językiem angielskim, dzięki czemu dzieci osłuchają się z nim w naturalnych sytuacjach życia codziennego
  • poszerzenie wiedzy dziecka o otaczającym je świecie to niejako “efekt uboczny” mądrych i swobodnych zabaw wyzwalających dziecięcą kreatywność i wykorzystujących naturalną ciekawość
  • niepowtarzalna okazja do nawiązywania przyjaźni, które dzięki wspólnie przeżytym przygodom (a więc i wspólnym wspomnieniom) mają szansę przetrwać lata.

Informacje organizacyjne

Cena regularna: 499 zł

Oferujemy rabaty: 10% dla rodzeństw i 5% dla uczestników poprzednich edycji.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.

1-5 lipca – PAPUGA Rataje os. Lecha 43
8-12 lipca – PAPUGA Piątkowo os. Sobieskiego 52
15-19 lipca – PAPUGA Piątkowo ul. Łużycka 22
22-26 lipca – PAPUGA Rataje os. Lecha 43
5-9 sierpnia – PAPUGA Piątkowo os. Sobieskiego 52
19-23 sierpnia – PAPUGA Piątkowo os. Sobieskiego 52
26-30 sierpnia – PAPUGA Rataje os. Lecha 43

 

Masz pytania? Zadzwoń  512 558 420

 

Szanowni rodzice, z uwagi na bardzo dużą liczbę zgłoszeń informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona i nie mamy możliwości zwiększenia grup w poszczególnych terminach.

Dlaczego warto wybrać Papugę?
Odlotowa kadra

Odlotowa kadra
Lektorki Papugi to głowy pełne pomysłów, doświadczenie i pasja w pracy z dziećmi.

Metoda nauczania

Metoda nauczania
Autorski program nauczania – efekt ponad 12 lat pracy z dziećmi.

Dużo gadamy

Dużo gadamy
Na zajęciach rozmawiamy przez cały czas po angielsku.

Nauka poprzez zabawę

Nauka poprzez zabawę
Dzieci uczą się poprzez zabawę, nie zdając sobie sprawy jak dużo pracy wykonują.

Dzieci nas kochają!

Dzieci nas kochają!
To pewnie dzięki temu, że czują się bezpiecznie w naszym towarzystwie.

Odlotowa kadra

Metoda nauczania

Dużo gadamy

Nauka poprzez zabawę

Dzieci nas kochają!