DO IT YOURSELF! – kreatywne lato w Papudze

Zapraszamy do papugowej warsztatowni na tydzień kreatywnej zabawy i arcyciekawych projektów. Będziemy inspirować się latem i pięknem przyrody.

Przeistoczymy się w prawdziwych artystów, wprawimy w ruch naszą głowę, ręce i nie tylko… a cała Papuga wypełni się prawdziwymi arcydziełami.

A oto co Was czeka podczas kreatywnego lata w Papudze:

  • Magia koloru i bogactwo technik plastycznych
Na potrzeby naszego kreatywnego turnusu, Papuga zmieni się w wielką galerię sztuki, wypełnioną pracami papugowych artystów. Spróbujemy wielu technik, aby odnaleźć te, które dają nam najwiecej frajdy i artystycznego spełnienia. Czekają na nas wielkie pudła materiałów plastycznych, akcesoriów i różnorodnych rekwizytów. Nie możemy się doczekać, aby je otworzyć i zacząć działać! 
  • Upcycling i nowe życie starych przedmiotów

Poeksperymentujemy również z przedmiotami z naszego otoczenia i wykorzystamy je w totalnie nieoczywisty sposób. Puścimy wodze fantazji i zobaczymy w jakie cudeńka uda nam się zmienić butelki, nakrętki i inne pozornie niepotrzebne już rzeczy.

  • Papier, kamień, nożyce – niecodzienne zastosowania rzeczy z naszego otoczenia

Poszukamy inspiracji w przyrodzie. Wyruszymy na wyprawę do lasu, aby nazbierać skarbów natury i stworzyć z nich piękne ozdoby i dekoracje. Przy użyciu bardzo prostych przedmiotów, które na co dzień nas otaczają stworzymy małe wielkie arcydzieła.

  • Glina i plastelina – wszystko w naszych rękach!

Kreatywne lato będzie także okazją do zabaw sensorycznych. Nasze ręce poczują dużo różnych tworzyw i materiałów. Będziemy lepić, ugniatać, ciąć, ciosać i tworzyć na wiele różnych sposobów.

  • Sztuka kulinarna, czyli pięknie i pysznie

Eksperymentów ciąg dalszy! Tym razem będziemy tworzyć w kuchennym zaciszu. Przygotujemy pyszności, które nacieszą nie tylko nasze kubki smakowe, ale także oczy.

Udział w Papugowych półkoloniach to:

  • przede wszystkim niesamowita frajda dla dzieci – zabawy są tak dobrane, aby nikt się nie nudził, a zdobywanie wiedzy było naturalne i niewymuszone
  • opieka doświadczonych lektorek i animatorek, które w swojej pracy łączą profesjonalizm, pasję do pracy z dziećmi i umiejętność rozkręcenia uwielbianych przez dzieciaki zabaw
  • całodzienny kontakt z językiem angielskim, dzięki czemu dzieci osłuchają się z nim w naturalnych sytuacjach życia codziennego
  • poszerzenie wiedzy dziecka o otaczającym je świecie to niejako “efekt uboczny” mądrych i swobodnych zabaw wyzwalających dziecięcą kreatywność i wykorzystujących naturalną ciekawość
  • niepowtarzalna okazja do nawiązywania przyjaźni, które dzięki wspólnie przeżytym przygodom (a więc i wspólnym wspomnieniom) mają szansę przetrwać lata.

Informacje organizacyjne

Cena regularna: 499 zł

Oferujemy rabaty: 10% dla rodzeństw i 5% dla uczestników poprzednich edycji.
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.

Terminy

1-5 lipca – PAPUGA Piątkowo ul. Łużycka 22
15-19 lipca – PAPUGA Rataje os. Lecha 43
22-26 lipca – PAPUGA Piątkowo os. Sobieskiego 52
29 lipca – 2 sierpnia – PAPUGA Piątkowo ul. Łużycka 22
12-14 sierpnia (3 dni) – PAPUGA Rataje os. Lecha 43
26-30 sierpnia – PAPUGA Piątkowo ul. Łużycka 22

 

Masz pytania? Zadzwoń  512 558 420

 

Szanowni rodzice, z uwagi na bardzo dużą liczbę zgłoszeń informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona i nie mamy możliwości zwiększenia grup w poszczególnych terminach.

Dlaczego warto wybrać Papugę?
Odlotowa kadra

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

Metoda nauczania

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET

Dużo gadamy

UCZYMY PRAKTYCZNEGO JĘZYKA 

 

Nauka poprzez zabawę

MAMY ODLOTOWĄ KADRĘ

 

Dzieci nas kochają!

STAWIAMY NA EDUKACJĘ PRZEZ RELACJĘ

Dzieci nas kochają!

PAPUGA TO WYBÓR UCZNIÓW