ARcTic – kreatywne zimowisko z opcją PAPUGAski

KREATYWNO-SPORTOWE PÓŁKOLONIE ZIMOWE 21-25 stycznia 2019

Szukasz półkolonii dla swojego dziecka, podczas których spędzi aktywnie czas na świeżym powietrzu, w gronie zaprzyjaźnionych dzieci? Wpadnijcie do nas!

Organizujemy warsztaty kreatywne i kulinarne, zabawy na dworze oraz eksperymenty zimowe.

Zapewniamy opiekę codziennie od 8:00 do 17:00, pełne i smaczne wyżywienie, nieszablonowe animatorki oraz codzienny kontakt z językiem angielskim przez cały czas półkolonii, czyli 45 godzin w ciągu tygodnia.

Nieziemski Program

• będziemy szyć, rzeźbić, malować i eksperymentować ze sztuką w zimowym wydaniu,
  • dzieci korzystające dodatkowo z opcji półkolonii z jazdą na Malta SKI postawią swoje pierwsze kroki na stoku narciarskim i nauczą się zjeżdżać  – udział w tych zajęciach to opcja dla chętnych,
  • wszyscy uczestnicy przetestują swoją zręczność i pomysłowość podczas podbiegunowej gry terenowej,
  • dzieci będą samodzielnie i swobodnie odkrywać, zdobywać nowe umiejętności: sprawdzą min. co wspólnego mają śnieg i lód z muzyką,
  • będziemy szukać inspiracji w Krainie Lodu do działań artystycznych i kulinarnych,
  • rozgrzejemy się podczas energetycznych zajęć taneczno-teatralnych,
  • przygotujemy piękne i smakowite przekąski inspirowane zimą,
  • w pełni skorzystamy z 45 godzin kontaktu z językiem angielskim – otoczymy dzieci brzmieniem języka angielskiego podczas wszystkich aktywności półkolonijnych – aktywnie i ruchowo, inaczej niż podczas lekcji w szkole.

Czy wiesz dlaczego nie może zabraknąć z nami Twojego dziecka?

• gdyż nasze półkolonie to przede wszystkim niesamowita frajda dla dzieci – zabawy są tak dobrane, aby nikt się nie nudził, a zdobywanie wiedzy było naturalne i niewymuszone,
  • opieka doświadczonych lektorek i animatorek, które w swojej pracy łączą profesjonalizm, pasję do pracy z dziećmi i umiejętność rozkręcenia uwielbianych przez dzieciaki zabaw,
  • intensywne zanurzenie w języku – 45 godzin kontaktu z angielskim – dzięki czemu dzieci osłuchają się z językiem mówionym w naturalnych sytuacjach życia codziennego,
  • poszerzenie wiedzy dziecka o otaczającym je świecie to niejako efekt uboczny mądrych i swobodnych zabaw wyzwalających dziecięcą kreatywność i wykorzystujących naturalną skłonność do przyswajania nowości,
  • niepowtarzalna okazja do nawiązywania przyjaźni, które dzięki wspólnie przeżytym przygodom (a więc i wspólnym wspomnieniom) mają szanse przetrwać lata.

Nauka jazdy na nartach z Papugą – to dodatkowa opcja dla chętnych podczas tych półkolonii.

Chętnych na białe szaleństwo zapraszamy na stok maltański! Będziemy się uczyć pod okiem instruktora doświadczonego w nauczaniu dzieci. Będziemy mieć osobistego instruktora tylko dla naszej małej grupki! 😉

Zajęcia będą się odbywać w godzinach porannych: 9:00-9:50. Rodzice proszeni są o przyprowadzenie dzieci bezpośrednio na stok na godzinę 8:45. Dzieci pracujących rodziców będą mogły zebrać się wcześniej. Zorganizujemy Wam zajęcia świetlicowe w ogrzewanym pomieszczeniu i dodatkowe oswajanie się ze stokiem i sprzętem. W ramach opłaty zapewniamy cały niezbędny na stoku sprzęt: narty, buty, kije i kask i nauczymy, jak się z nim obchodzić.

Po zajęciach instruktorzy odprowadzą dzieci do Papugi na os. Lecha 43, gdzie odbędzie się dalsza część zajęć warsztatowych i posiłki. Dzieci można będzie odebrać bezpośrednio z Papugi.

Opinie Rodziców

Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości i zaangażowania opiekunek. Amelka nie chciała wracać, a w domu buzia nie zamykała jej się przez całe popołudnie. To najlepsze półkolonie w Poznaniu, za rok zapiszemy ją na pewno!!!
Ewelina, mama Amelki, 7 lat

Półkolonie pirackie w Papudze to spełnienie marzeń mojego aktywnego 8-latka: dużo ruchu na dworze i ciekawa akcja, a przy tym sensowny program. Dzieciak wrócił wybawiony i brudny, ale szczęśliwy. I o to chodzi!
Tata Rafała, 8 lat

Informacje organizacyjne

21-25 stycznia PAPUGA Piątkowo ul. Łużycka 22
21-25 stycznia PAPUGA Rataje os. Lecha 43
21-25 stycznia PAPUGA Piątkowo os. Sobieskiego 52
Cena regularna: 459 zł lub 659 zł z opcją PapugaSKI

Oferujemy rabaty: 10% dla rodzeństw i 5% dla uczestników poprzednich edycji.
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.