Kursy dla młodzieży 15+

Dobrze rozwinięte umiejętności językowe dają łatwiejszy i lepszy start w dorosłość. Starszej Młodzieży proponujemy dopasowany do ich potrzeb program, który pomoże nadrobić szkolne zaległości, podnieść poziom umiejętności komunikacyjnych, przygotować się do wybranego egzaminu językowego lub dłuższego wyjazdu za granicę. Dopasujemy metody pracy i materiały do konkretnego celu i wymagań ucznia.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

• Zajęcia stawiające na komunikację: dużo rozmawiamy, debatujemy, wymieniamy się poglądami.
  • Program wykorzystujący zainteresowania Nastolatków: książki obcojęzyczne, ulubione filmy, seriale, idoli, Internet.
  • Podręczniki National Geographic Learning pełne inspirujących materiałów: angażujących tekstów i prac projektowych oraz wciągających filmików i ciekawych fotografii.
  • Ćwiczenia technik autoprezentacji: wystąpienia przed komisją egzaminacyjną, prezentacje i referaty.
  • Aktywne zgłębianie tajników gramatyki poprzez ciekawe i stymulujące ćwiczenia.
  • Nauka współpracy i swobodnej komunikacji w języku angielskim przy projektach grupowych.

Starszej Młodzieży oferujemy praktyczną naukę języka angielskiego, przygotowującą do
egzaminów lub wyjazdów zagranicznych. Co jeszcze warto wiedzieć?

• Współtworzymy kursy z młodzieżą, pytamy co jest dla nich ważne i czego potrzebują, wspieramy motywację do nauki języków obcych.
  • Służymy doradztwem językowym, jak i dotyczącym np. dłuższych wyjazdów za granicę, koncentrujemy się na wybranym przez ucznia.
  • Korzystamy z materiałów interaktywnych.
  • Uczymy praktycznego podejścia do języka – tworzymy atmosferę kraju anglojęzycznego.
  • Bierzemy udział w projektach międzynarodowych.
KURS JĘZYKOWY DLA MŁODZIEŻY 15+ TO:
60- lub 90- minutowe zajęcia 1-2 razy w tygodniu
Grupy max 6-os.
Dobra lokalizacja
Możliwość odrabiania nieobecności
Rabaty na podręczniki oraz bezpłatne materiały dodatkowe
Kawa i herbata na miejscu
Diagnoza językowa i ewaluacja na koniec każdego semestru

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET