Kursy dla młodzieży 15+

Dobrze rozwinięte umiejętności językowe dają łatwiejszy i lepszy start w dorosłość. Starszej Młodzieży proponujemy dopasowany do ich potrzeb program, który pomoże nadrobić szkolne zaległości, podnieść poziom umiejętności komunikacyjnych, przygotować się do wybranego egzaminu językowego lub dłuższego wyjazdu za granicę. Dopasujemy metody pracy i materiały do konkretnego celu i wymagań ucznia.

Oferujemy zajęcia stacjonarne w wybranej lokalizacji Papugi lub kursy online w formie wirtualnych klas.

KURS PODSTAWOWY – 1 lekcja w tyg. (stacjonarnie lub online)

KURS STANDARDOWY – 1 lekcja w tyg. (stacjonarnie lub online) + webinar językowy

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

• Zajęcia stawiające na komunikację: dużo rozmawiamy, debatujemy, wymieniamy się poglądami.
  • Program wykorzystujący zainteresowania Nastolatków: książki obcojęzyczne, ulubione filmy, seriale, idoli, Internet.
  • Podręczniki National Geographic Learning pełne inspirujących materiałów: ciekawych tekstów, angażujących prac projektowych oraz wciągających filmików i inspirujących fotografii.
  • Ćwiczenia technik autoprezentacji: wystąpienia przed komisją egzaminacyjną, prezentacje i referaty.
  • Aktywne zgłębianie tajników gramatyki poprzez ciekawe i stymulujące ćwiczenia.
  • Nauka współpracy i swobodnej komunikacji w języku angielskim przy projektach grupowych.

Co jeszcze warto wiedzieć?

• Współtworzymy kursy z młodzieżą, pytamy co jest dla nich ważne i czego potrzebują, wspieramy motywację do nauki języków obcych.
  • Służymy doradztwem językowym, jak i dotyczącym np. wyjazdów i wymian zagranicznych.
  • Korzystamy z materiałów interaktywnych.
  • Uczymy praktycznego podejścia do języka – tworzymy atmosferę kraju anglojęzycznego.
  • Bierzemy udział w projektach międzynarodowych.

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET