Kursy dla młodzieży 15+

Naszym najstarszym uczniom proponujemy indywidualnie dopasowany do program, który w zależności od potrzeb pomoże nadrobić szkolne zaległości, podszkolić umiejętności komunikacyjne lub przygotować do wybranego przez siebie egzaminu językowego.

A może w grę wchodzi dłuższy pobyt za granicą? Nie ma znaczenia! Dopasujemy idealne materiały i techniki, które pomogą osiągnąć językowy cel.

Na początku przeprowadzimy kompleksową diagnozę językową, która pozwoli wybrać poziom egzaminu oraz oszacować czas potrzebny do opanowania materiału, a także precyzyjnie określić poziom biegłości językowej ucznia i zaplanować dalszą ścieżkę jego rozwoju językowego.

Co wyróżnia nasze zajęcia dla młodzieży?

• indywidualnie dopasowany program nauczania
  • skoncentrowanie na wybranym przez ucznia celu
  • praktycznie podejście do języka – uczymy mówić, pisać, słuchać w sytuacjach życia codziennego
  • korzystamy z materiałów dopasowanych do celu ucznia, ale także do jego zainteresowań i możliwości
  • wplatamy w zajęcia nowoczesne technologie i prace projektowe
  • bierzemy udział w projektach międzynarodowych
  • służymy doradztwem, zarówno językowym jak i dotyczącym np. dłuższych wyjazdów za granicę (wakacje za granicą, zagraniczne studia itp.)

Kiedy odbywają się zajęcia?

• Raz lub dwa razy w tygodniu. Trwają 60 minut.
  • W odpowiednio dobranych grupach wiekowych, maksymalnie 6 osobowych.
  • W grupach jednorodnych pod względem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.