Kurs dla młodzieży 12-14 lat

Szukasz szkoły, która skutecznie i w nieszablonowy sposób nauczy Twoje nastoletnie dziecko komunikowania się w języku obcym, a przy okazji przygotuje do egzaminów międzynarodowych?

Papuga for TEENS to kurs łączący przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge (YLE, KET i PET) z tym co najistotniejsze – komunikacją werbalną!

Wplatamy treści egzaminacyjne w ciekawe ćwiczenia komunikacyjne, rozwijające prace projektowe i naukę przy pomocy autentycznych anglojęzycznych materiałów (artykułów prasowych, podcastów, filmów i programów) dostosowanych do potrzeb i zainteresowań współczesnej młodzieży.

Podręczniki National Geographic pozwalają uczyć się języka przyjemnie i przystępnie. Materiały wizualne wzbudzają ciekawość, budują motywację do nauki, zachęcają do odkrywania i eksplorowania, a także pozwalają lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

Kursy National Geographic Learning wspierają umiejętności pozajęzykowe, a kluczowe we współczesnym świecie m.in. umiejętność krytycznego myślenia, selekcjonowania informacji, współpracy w grupie, skutecznej komunikacji międzykulturowej oraz publicznego prezentowania swoich opinii i poglądów.

Dlaczego nasz kurs dla nastolatków jest taki skuteczny?

• Solidnie przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminów językowych Cambridge.
  • Ćwiczymy techniki autoprezentacji: wystąpienia przed komisją egzaminacyjną, referaty.
  • Uczniowie aktywnie zgłębiają tajniki gramatyki poprzez ciekawe i stymulujące ćwiczenia.
  • Rozbudowujemy bazę słownictwa, czytamy książki, pracujemy z wykorzystaniem anglojęzycznych fragmentów filmów i programów edukacyjnych.
  • Przełamujemy bariery językowe, rozwijamy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Jak uczymy?

• Pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z pasją.
  • Wykorzystujemy zainteresowania uczniów: książki obcojęzyczne, ulubione filmy, idoli, Internet.
  • Uczymy współpracy w grupie – uczniowie biorą udział w projektach językowych. Pracują w parach i w podziale na grupy.
  • Stawiamy na komunikację: odgrywamy scenki sytuacyjne, wcielamy się w rozmaite role.
  • Korzystamy z materiałów interaktywnych.
  • Wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo!
  • Nasz cel to aktywne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

• Wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauczaniu dzieci i młodzieży.
  • Wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi i młodzieżą jest pasją.
  • Ewaluację postępów.
  • Konsultacje metodyczne dla uczniów i ich rodziców.
  • Bezpłatny dostęp do biblioteki i mediateki szkoły.

Kiedy odbywają się zajęcia?

• Raz lub dwa razy w tygodniu. Trwają 60 minut.
  • W odpowiednio dobranych grupach wiekowych, maksymalnie 6 osobowych.
  • W grupach jednorodnych pod względem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.