Kurs dla młodzieży 12-14 lat

Podążamy za naszymi Uczniami. Interdyscyplinarne podejście do nauki, łączące wiedzę dotyczącą różnych dziedzin, daje możliwości rozwoju językowego i pogłębienia świadomości kulturowej, a także poszerzenia ogólnej wiedzy dotyczącej otaczającego świata.

Młodzież uczestniczy w kursie podręcznikowym, opracowanym przez Papugę we współpracy z National Geographic Learning, dzięki czemu nie tylko uczy się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystuje język jako narzędzie służące zdobywaniu informacji z interesujących obszarów tematycznych.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

• Zajęcia stawiające na komunikację i przełamujące bariery językowe za pomocą ćwiczenia dialogów, odgrywania scenek sytuacyjnych, rozmów, debat, wymiany poglądów.
  • Program poszerzający słownictwo, dzięki wykorzystaniu zainteresowań nastolatków: książek obcojęzycznych, ulubionych filmów, idoli, Internetu.
  • Ćwiczenia technik autoprezentacji: wystąpienia przed komisją egzaminacyjną, referaty.
  • Aktywne zgłębianie tajników gramatyki poprzez ciekawe i stymulujące ćwiczenia.
  • Naturalne i bezstresowe zdobywanie wiedzy podczas projektów grupowych.
  • Swobodne i spontaniczne porozumiewanie się w języku angielskim, które skutecznie rozbudzi zamiłowanie do nauki języków obcych.

Przygotowaliśmy zajęcia zanurzone w kulturze anglojęzycznej, skoncentrowane na zainteresowaniach Młodzieży. Co jeszcze warto wiedzieć?

• Możesz nam zaufać – mamy 12-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z pracy z Uczniami.
  • Uczniowie są w dobrych rękach – nasza kadra jest przeszkolona i profesjonalna.
  • Możesz śledzić postępy nauki – plany pracy przesyłamy mailowo, na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację, Rodzic wie, na jakim etapie nauki jest jego Dziecko.
  • Nasze podręczniki rozbudzają ciekawość – korzystamy z motywujących do nauki i zachęcających do odkrywania świata książek National Geographic Learning pełnych angażujących tekstów i prac projektowych oraz inspirujących filmików i fotografii.
  • Nauka nie kończy się na zajęciach – oferujemy dostęp do materiałów audio-video, gier internetowych i powtórkowych zestawów słówek, uzupełniających program językowy Papugi, bezpłatną bibliotekę, stałe wsparcie metodyka i opiekę Anioła Papugi, warsztaty językowe i rodzicielskie.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

KURS JĘZYKOWY DLA MŁODZIEŻY TO:
Godzinne zajęcia 1-2 razy w tygodniu
Grupy max. 6-o.
Dobra lokalizacja
Możliwość odrabiania nieobecności
Rabaty na podręczniki oraz bezpłatne materiały dodatkowe
Kawa / herbata / miejsce do podgrzania jedzenia dla dziecka
Ewaluacja językowa na koniec każdego semestru

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET