Kurs dla młodzieży 12-14 lat

Podążamy za naszymi Uczniami. Interdyscyplinarne podejście do nauki, łączące wiedzę dotyczącą różnych dziedzin, daje możliwości rozwoju językowego i pogłębienia świadomości kulturowej, a także poszerzenia ogólnej wiedzy dotyczącej otaczającego świata.

Młodzież uczestniczy w kursie podręcznikowym, opracowanym przez Papugę we współpracy z National Geographic Learning, dzięki czemu nie tylko uczy się efektywnej komunikacji, ale także wykorzystuje język jako narzędzie służące zdobywaniu informacji z interesujących obszarów tematycznych.

Co przygotowaliśmy dla Uczniów?

 • Zajęcia stawiające na komunikację i przełamujące bariery językowe za pomocą ćwiczenia dialogów, odgrywania scenek sytuacyjnych, rozmów, debat, wymiany poglądów.
 • Program poszerzający słownictwo, dzięki wykorzystaniu zainteresowań nastolatków: książek obcojęzycznych, ulubionych filmów, idoli, Internetu.
 • Ćwiczenia technik autoprezentacji: wystąpienia przed komisją egzaminacyjną, referaty.
 • Aktywne zgłębianie tajników gramatyki poprzez ciekawe i stymulujące ćwiczenia.
 • Naturalne i bezstresowe zdobywanie wiedzy podczas projektów grupowych.
 • Swobodne i spontaniczne porozumiewanie się w języku angielskim, które skutecznie rozbudzi zamiłowanie do nauki języków obcych.

Przygotowaliśmy zajęcia zanurzone w kulturze anglojęzycznej, skoncentrowane na zainteresowaniach Młodzieży. Co jeszcze warto wiedzieć?

 • Możesz nam zaufać – mamy 12-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z pracy z Uczniami.
 • Uczniowie są w dobrych rękach – nasza kadra jest przeszkolona i profesjonalna.
 • Możesz śledzić postępy nauki – plany pracy przesyłamy mailowo, na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację, Rodzic wie, na jakim etapie nauki jest jego Dziecko.
 • Nasze podręczniki rozbudzają ciekawość – korzystamy z motywujących do nauki i zachęcających do odkrywania świata książek National Geographic Learning pełnych angażujących tekstów i prac projektowych oraz inspirujących filmików i fotografii.
 • Nauka nie kończy się na zajęciach – oferujemy dostęp do materiałów audio-video, gier internetowych i powtórkowych zestawów słówek, uzupełniających program językowy Papugi, bezpłatną bibliotekę, stałe wsparcie metodyka i opiekę Anioła Papugi, warsztaty językowe i rodzicielskie.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

KURS JĘZYKOWY DLA MŁODZIEŻY TO:
Godzinne zajęcia 1-2 razy w tygodniu
Grupy max. 6-o.
Dobra lokalizacja
Możliwość odrabiania nieobecności
Rabaty na podręczniki oraz bezpłatne materiały dodatkowe
Kawa / herbata / miejsce do podgrzania jedzenia dla dziecka
Ewaluacja językowa na koniec każdego semestru
Dlaczego warto wybrać Papugę?
Odlotowa kadra

NASZA METODA BAZUJE NA DOŚWIADCZENIU

Metoda nauczania

KOMUNIKACJA TO NASZ PRIORYTET

Dużo gadamy

UCZYMY PRAKTYCZNEGO JĘZYKA 

 

Nauka poprzez zabawę

MAMY ODLOTOWĄ KADRĘ

 

Dzieci nas kochają!

STAWIAMY NA EDUKACJĘ PRZEZ RELACJĘ

Dzieci nas kochają!

PAPUGA TO WYBÓR UCZNIÓW