Kursy dla przedszkolaków 3-6 lat

Kursy dla przedszkolaków FIRST STEPS (3-4 latki), STEP UP (4-5 latki) i GIANT LEAP (5-6 latki) to dobra okazja, aby dzieci radośnie wkroczyły w świat języka obcego, w którym czeka na nie wiele przygód. W pracy z najmłodszymi dziećmi wykorzystujemy ich nieposkromioną ciekawość świata, naturalną potrzebę komunikacji, brak barier i niewyczerpaną energię. Zajęcia dla przedszkolaków są niezwykle dynamiczne i kolorowe.

Nauka słownictwa i struktur odbywa się poprzez zabawę, w której dzieci odgrywają różne role, komunikując się między sobą w języku obcym. Poruszamy tematy z życia codziennego, ale także udajemy się w bajkowe podróże.

Lektorki prowadzą zajęcia w języku docelowym, posługując się pomocami wizualnymi: pobudzającymi wyobraźnię ilustracjami, ciekawymi rekwizytami, a także maskotkami i pacynkami. Pomysłowość i inicjatywa przedszkolaków czyni je współtwórcami zajęć. Dzieci przyswajają język angielski, nie zdając sobie sprawy jak dużą pracę wykonują.

Dlaczego nasze zajęcia językowe dla dzieci cieszą się takim powodzeniem?

• stwarzamy bezpieczną i przyjazną atmosferę do nauki oraz rozbudzamy pozytywne skojarzenia z językiem obcym. Dzieci z przyjemnością uczestniczą w naszych zajęciach.
  • osłuchujemy dzieci i otaczamy je brzmieniem języka obcego. Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci prowadzone są wyłącznie w języku obcym.
  • wprowadzamy słownictwo zrozumiałe dla dziecka i związane z jego najbliższym otoczeniem.
  • wprowadzamy piosenki ruchowe, których treść można pokazać ciałem, świetnie się przy tym bawiąc.
  • utrwalamy materiał w trakcie różnorodnych prac projektowych (plastycznych i kulinarnych) związanych z tematyką zajęć.
  • mobilizujemy do powtarzania słów i zwrotów za nauczycielem – nie zmuszamy dzieci do mówienia jeśli nie są na to gotowe.
  • wykorzystujemy naturalne sytuacje dnia codziennego: wspólnie przygotowujemy salę do zajęć, korzystamy z kuchni, myjemy ręce i sprzątamy zabawki po zajęciach.

Jak uczymy naszych najmłodszych uczniów?

• Pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z pasją.
  • Poprzez gry edukacyjne i zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne.
  • Śpiewamy, tańczymy, rymujemy, gotujemy, słuchamy bajek i opowiadań.
  • Uruchamiamy zmysły: dotyk, węch a nawet smak (warsztaty kulinarne).
  • Uczymy wykonując prace manualne – nauka poprzez działanie (farby, masa solna, plastelina, glina, krepa).
  • Bawimy się kolorowymi obrazkami, planszami, układamy puzzle, budujemy z klocków.
  • Bawimy się w teatr, rozbudzamy wyobraźnię. Dzieci oglądają przedstawienia kukiełkowe, przebierają się w stroje, odgrywają scenki.
  • wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo!
  • Nasz cel to aktywne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

• wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauce dzieci języka angielskiego.
  • wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest pasją.
  • bezpłatne materiały do nauki.
  • ewaluację postępów na koniec każdego z semestrów.
  • zajęcia pokazowe dla rodziców, w trakcie których rodzice mogą ocenić postępy dziecka.
  • bezpłatna biblioteka i multimedia dla uczniów.
  • Koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Nasze motto

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

Informacje organizacyjne

• 60-minutowe zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu
  • nauka poprzez edukacyjną zabawę w max. 6-osobowych grupach
  • wszystkie materiały językowe i warsztatowe w cenie kursu