Kursy dla przedszkolaków 3-6 lat

Przedszkolaki najlepiej uczą się poprzez działanie. Wiemy o tym, dlatego podczas naszych zajęć nie ma czasu na nudę! Śpiewamy, tańczymy, rymujemy, gotujemy, słuchamy bajek i opowiadań, oglądamy przedstawienia kukiełkowe, bawimy się w teatr, przebieramy się w stroje i odgrywamy scenki. Uruchamiamy wszystkie zmysły, a podczas każdej aktywności towarzyszy nam język obcy, dzięki czemu porozumiewamy się w nim aktywnie i swobodnie!

Niewielkie grupy i doświadczony lektor sprawiają, że nasze zajęcia dopasowane są do temperamentu i wymagań każdego Uczestnika. Twój Przedszkolak w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze spędzi miło czas, a przy okazji i niepostrzeżenie otworzy się na nowy język. Warto się przekonać, jak niesamowite rezultaty może przynieść nauka przez dobrą zabawę!

Co przygotowaliśmy dla Przedszkolaków?

• Dynamiczne i kolorowe zajęcia językowe, skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.
  • Program wykorzystujący nieposkromioną dziecięcą ciekawość i ich niewyczerpaną energię.
  • Radosną przygodę z językiem obcym.
  • Spotkania współtworzone także przez Dzieci.
  • Rozbudzanie wyobraźni, podczas którego wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo.
  • Fantastyczne imprezy tematyczne, takie jak Mikołajki czy nocki w Papudze!

Z nami Twój Przedszkolak aktywnie spędza czas i uczy się jednocześnie. Co jeszcze warto wiedzieć?

• Możesz nam zaufać – mamy 12-letnie doświadczenie i ciągłą frajdę z uczenia Maluchów.
  • Twoje Dziecko jest w dobrych rękach – nasza kadra jest przeszkolona i profesjonalna.
  • Możesz śledzić postępy nauki: plany pracy przesyłamy mailowo, na koniec każdego semestru przeprowadzamy ewaluację, organizujemy dla Rodziców zajęcia otwarte.
  • Możesz (ale nie musisz!) uczyć się razem z Dzieckiem: oferujemy dostęp do piosenek, bajek i powtórkowych zestawów słówek, bezpłatną bibliotekę z literaturą dziecięcą i rodzicielską, stałe wsparcie metodyka i opiekę Anioła Papugi, warsztaty językowe i rodzicielskie.

Przeczytaj o metodzie Papugi

Zobacz jak uczymy

• wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauce dzieci języka angielskiego.
  • wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest pasją.
  • bezpłatne materiały do nauki.
  • ewaluację postępów na koniec każdego z semestrów.
  • zajęcia pokazowe dla rodziców, w trakcie których rodzice mogą ocenić postępy dziecka.
  • bezpłatna biblioteka i multimedia dla uczniów.
  • Koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Nasze motto

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

KURS JĘZYKOWY DLA PRZEDSZKOLAKÓW TO:
Godzinne zajęcia 1-2 razy w tygodniu
Grupy max. 6-os.