Angielski dla dzieci

Kurs językowy dla przedszkolaków

W pracy z najmłodszymi dziećmi wykorzystujemy ich nieposkromioną ciekawość świata, naturalność, brak barier i niewyczerpywaną energię. Zajęcia dla przedszkolaków są niezwykle dynamiczne i kolorowe. Dzieci doskonale przyswajają język obcy poprzez naturalną zabawę, nie zdając sobie sprawy jak dużą pracę wykonują.

Aparat mowy przedszkolaków jest jeszcze bardzo elastyczny, znacznie łatwiej przychodzi im naśladowanie obcych języków, aniżeli starszym dzieciom czy osobom dorosłym. W czasie naszych zajęć otaczamy dziecko językiem angielskim, całkowicie się w nim zanurzamy.

Dlaczego nasze zajęcia językowe dla dzieci cieszą się takim powodzeniem?

1. stwarzamy bezpieczną i przyjazną atmosferę do nauki oraz rozbudzamy pozytywne skojarzenia z językiem obcym. Dzieci z przyjemnością uczestniczą w naszych zajęciach.
  2. osłuchujemy dzieci i otaczamy je brzmieniem języka obcego. Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci prowadzone są wyłącznie w języku obcym.
  3. wprowadzamy słownictwo zrozumiałe dla dziecka i związane z jego najbliższym otoczeniem.
  4. wprowadzamy piosenki ruchowe, których treść można pokazać ciałem, świetnie się przy tym bawiąc.
  5. utrwalamy materiał w trakcie różnorodnych prac projektowych (plastycznych i kulinarnych) związanych z tematyką zajęć.
  6. mobilizujemy do powtarzania słów i zwrotów za nauczycielem – nie zmuszamy dzieci do mówienia jeśli nie są na to gotowe.
  7. wykorzystujemy naturalne sytuacje dnia codziennego: wspólnie przygotowujemy salę do zajęć, korzystamy z kuchni , myjemy ręce i sprzątamy zabawki po zajęciach.

_0006_angielski_35_lat.jpg

Jak uczymy naszych najmłodszych uczniów?

1. Pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z pasją.
  2. Poprzez gry edukacyjne, zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne.
  3. Śpiewamy, tańczymy, rymujemy, gotujemy, słuchamy bajek i opowiadań.
  4. Uruchamiamy zmysły: dotyk, węch a nawet smak.
  5. Uczymy wykonując prace manualne - nauka poprzez działanie (farby, masa solna, plastelina, glina, krepa).
  6. Bawimy się kolorowymi obrazkami, planszami, układamy puzzle, budujemy z klocków.
  7. Bawimy się w teatr, rozbudzamy wyobraźnię. Dzieci oglądają przedstawienia kukiełkowe, przebierają się w stroje, odgrywają scenki.
  8. Wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo!
  9. Nasz cel to aktywne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Zapewniamy:

1. wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauce dzieci języka angielskiego.
  2. wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest pasją.
  3. bezpłatne materiały do nauki.
  4. ewaluację postępów na koniec każdego semestru.
  5. zajęcia pokazowe dla rodziców, w trakcie których rodzice mogą ocenić postępy dziecka.
  6. bezpłatna biblioteka i multimedia dla uczniów.
  7. koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Nasze Motto:

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

Język angielski dla dzieci. Zajęcia odbywają się:

1. raz lub dwa razy w tygodniu. Trwają 60 minut.
  2. w odpowiednio dobranych grupach wiekowych, maksymalnie 6 osobowych.
  3. w grupach jednorodnych pod względem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »