Angielski dla dzieci

Kurs dla dzieci 8-9 lat

Kurs języka angielskiego dla 8-9 latków koncentruje się na rozbudowie słownictwa i rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych dzieci. Stwarzamy atmosferę kraju anglojęzycznego, mobilizując dzieci do używania języka angielskiego w konkretnych sytuacjach życia codziennego: przy wyrażaniu upodobań, stanów emocjonalnych, zachowaniu na placu zabaw, w szkole, w sklepie.

W tej grupie wiekowej na kursie angielskiego spotykają się dzieci zarówno kontynuujące naukę z przedszkola oraz rozpoczynające przygodę z angielskim. Są one przydzielane do odpowiednich grup na podstawie wywiadu z rodzicem, rozmowy z metodykiem i krótkiego testu sprawdzającego.

Co przyciąga dzieciaki na nasze zajęcia językowe?

1. wykorzystujemy zainteresowania dzieci w budowaniu scenariuszy naszych lekcji
  2. bazujemy na projektach związanych z kulturą krajów anglojęzycznych, które mają rozbudzać zamiłowanie do nauki języków obcych
  3. czytamy książki obcojęzyczne i wokół nich budujemy scenariusze zajęć
  4. rozwijamy jednocześnie cztery sprawności językowe - czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie w tempie dostosowanym do poziomu dzieci
  5. powtarzamy, utrwalamy i rozbudowujemy bazę słownictwa, wprowadzając nowe słowa i zwroty na przykładach sytuacji codziennych
  6. kładziemy naciska na rozumienie pytań, poleceń oraz formułowanie odpowiedzi
  7. wybieramy piosenki oraz gry i zabawy ruchowe nie tylko budujące słownictwo, ale przede wszystkim aktywizujące do używania języka angielskiego na zajęciach

Jak uczymy?

1. Pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z pasją.
  2. Poprzez gry edukacyjne i zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne.
  3. Śpiewamy, rymujemy, gotujemy, słuchamy bajek i opowiadań.
  4. Uruchamiamy zmysły: dotyk, węch a nawet smak (warsztaty kulinarne).
  5. Uczymy wykonując prace manualne - nauka poprzez działanie (farby, masa solna, plastelina, glina, krepa).
  6. Bawimy się kolorowymi obrazkami, układamy puzzle, gramy w gry planszowe i strategiczne.
  7. Korzystamy z materiałów interaktywnych.
  8. Bawimy się w teatr, rozbudzamy wyobraźnię. Dzieci oglądają przedstawienia kukiełkowe, przebierają się w stroje, odgrywają scenki.
  9. Wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo!
  10. Nasz cel to aktywne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Zapewniamy:

1. wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauce dzieci języka angielskiego
  2. wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest pasją
  3. bezpłatne materiały do nauki
  4. ewaluację postępów po każdym semestrze nauki
  5. zajęcia pokazowe dla rodziców, w trakcie których rodzice mogą ocenić postępy dziecka
  6. bezpłatna biblioteka i mediateka dla uczniów
  7. koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu

Nasze Motto:

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

Język angielski dla dzieci. Zajęcia odbywają się:

1. Raz lub dwa razy w tygodniu. Trwają 60 minut.
  2. W odpowiednio dobranych grupach wiekowych, maksymalnie 6 osobowych.
  3. W grupach jednorodnych pod względem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »